написано 08.09.2012г. неделя в 15:26
в град Видин

Крайно време е да се обединят шофьорите срещу измислените записи на заповед , с които ги рекетират.Върху тези измишльотини има толкова нередности ,а също и почерците на работещи в момента служителки,че е належащо да се сезират прокуратурата и полицията.Много интересно как на никой в съда не му прави впечатление стила и метода на този "добър" човек Илия Йорданов. Той ей така раздава пари на шофьорите,а пък те не се сещат да му ги върнат.Само дето им се налага да влагат собствени средства ,за да се приберат.На по-голяма наглост здраве и кажи!

написано 01.04.2012г. в 12:15

По реда на нещата. Погледнахте ли обявите в Jobs? Фирмата съществува от 20 години, а набира служители във всички сфери, сякаш е отворила врати преди месец. Защо ли? хах... Спедиторите му си носят канчетата и виличките от вкъщи, за да не умрат от глад, работят от сутрин до 20:00, 21:00ч.,може и до по-късно. А заплати за тази година още не са взели, а вече изминаха три месеца от 2012г., кФо ли чакат, и с к'Ф акъл са още там?хах(с к'ф - без Акъл). Шофьорите, горките са принудени да продават нафтата, за да могат да си избият някакви парички, в сервиза също работят за "без пари", получават на 2-3 месеца по половин заплата, а иначе правят от "нищо - нещо", истински вълшебници, как ли се ремонтират Бараките, с които се извършат превозите на Фанти-Г(Мафи-Г). Кандидатствайте хора, никой не може да ви даде толкова пари,колкото Илийо може да ви обещае....

написано 16.11.2011г. четвъртък в 19:45
към обект/отдел Анонимен
в град Видин

Карам по реда на оценките + добавки ;) Заплащането на обещание хич не е зле за пропадналия ни град (Видин), само дето като го взимам само на приказки мога да си купя нещо с него също само на приказки :) Реално дава по усмoтрение (като количество и като дата на заплащане), естествено не това, което е обещал. Също така, това което обещава, се различава от това което е по договор (което е почти мин. заплата), но за това той (другаря Йорданов, който е управител и баща на собствениците на фирмата - големия му син и жена му) предупреждава. Проблем е датата на заплащането (божа работа и дали изобщо...) и количеството - както вече посочих. Май стига толкова за парите, а :) Уважение - е колко да го има, все пак сме в дивия Северозапад. Селското в шефа е на преден план, както и при голямата част от служителите - обикновени, прости селяндури, които трудно могат да минат 8-ми клас при нормални обстоятелства (това май важи и за шефа). Викане, някъв вид заплахи, абеее - сапунен сериал. Привилегии - можеш да видиш номенклатурата в действие от първа ръка ;) Фирмена сигурност - за к'ва сигурност си говорим - фирмата е пълен таш*к. Ангажираност - от изгрев до залез - точно както предупреждава :) Тук наистина няма изненади - от 8 до 7-8 вечерта - някой път може и повече ;) (петък вечер му е любимото). Някои служители работят и събота и неделя - ебаси якото, а :DDD - мен ми се размина тоя кеф. Потенциал за развитие - като прочетете горното ще се опутенците целите ;) Местоположение - комплексът е до Дунавци - ако си от Дунавци - о.к., само че повечето не са, съответно се губи известно време за транспорт - поне това е осигурено - има автобус заранта и в 5 часа, вечер не съм оставал без превоз. Колеги - еее тука простооо - от кол и въже - то може ли при такива обстоятелства нормален човек да стои - всеки, който е там от повече време го е закършил яко и търпи всичко (вица за "въженцата от вкъщи ли да си ги носим или ще ги давате по партийна линия" - търси гугъл). Работна среда - управителят на фирмата е най-големия проблем на фирмата, а проблема при него е голям - може би на маса с много пиене и жени, ще е най-големия, но за тая работа трябва много повече от това. Не става - дните на фирмата са преброени, а когато банките си потърсят своето, не ми се мисли за децата му и внуците му, ако се стигне до създаването на трето поколение. И да завършим позитивно!!! - ако не ви пука за пари - количество и редовност на плащането, ако не ви пука от нищо - работете бе, да еб. Но, ако имаше държава на нашата територия - това чудо Фанти-Г не трябваше да съществува, както и недоразумението номенклатурчик Йорданов - управител на Фанти-Г ООД (с капитал 5000 лв. ?!?!?! и ~50 камиона и кораби ... чии са?!?!?!? - справка - търговски регистър).

написано 10.08.2011г. четвъртък в 14:19
в град Видин

Назначават те на мин.заплата която не ти превеждат, за осигуровките ме е страх да питам в НОИ. Иначе на приказки са велики - обещания ив левове, и в евро. Като тръгнеш на път, дават ти някакъв аванс, около 100-200 евро, телефон ,празна карта за зареждане на гориво и ти искат банкова сметка - твоя.После почват мъките - картата за гориво обикновено не се зарежда, по сметката ти превеждат когато си искат и може да висиш седмици в чужбина, щото нямаш пари за нафта.После парите, които са ти привели за нафта, ти ги удържат от заплащането и така изкарват, че все едно са ти предеждали в чужбина пари да ядеш, а те парите са били всъщност за нафта за да им караш камиона... Като се върнеш, винаги така ти правят, че не моат веднага да ти изплатят всичко, пращат те на нов курс пак по същия начин, ти имаш да взимаш от предния курс още пари, ама така те завъртат и доато се усетиш - вече ти дължат 2-3 хиляди...От време на време ти дават по някой лев, когато има в касата. Ако се измъкнете навреме, сте добре. Аз почти успях, ама пак ме е яд.

написано 27.07.2011г. четвъртък в 10:26
в град Видин

Не работете там!Не плащат,завличат хората със пари,не плащат осигуровки-тези които остават имат теглени кредити-но и тях не плащат...Шампиони на обещанията и лъжите!

Чака всички да му работят а не плаща-само се подиграва с хората!

написано 03.07.2011г. в 20:51
към обект/отдел във фирмата
в град Видин

Дами и Господа, не работете във тази фирма.Бях му шеф на охраната, бях 24ч на разположение, вършех си работата и мен ме завлече с 10 да десет заплати , около 6000лв. Не само не работете ами и ве минавайте покрай тази фирма с управител другаря илия йорданов.

написано 12.01.2011г. четвъртък в 08:21
към обект/отдел шофьор
в град Видин

колегате е прав за фирмата ,не плащат заплати стоиш по паркинги да чакаш колеги да ти донесът пари за гориво да ти източат гориво ,а иначе ти плаща на приказки на километър но ти стоиш и не правиш километри на края не вземаш нищо не работете за тази фирма

написано 07.01.2011г. събота в 14:07
в град Видин

Не работете в тази фирма! Нито в транспорта, нито в телевизията, нито в ресторанта!!! До момента на напускането ми 04.2010 ми дължаха 9 заплати! Да не говориме, че не бяха плащали осигуровки година, да не говориме че по договор си на минимална заплата. В момента все още ми дължи 2 заплати+обезщетение+отпуски и няма изгледи да ги получа. Иначе обещанията са големи - 1000 евро през 2011 година :)) Смешник! Сума пари навъртях за телефон докато ми оправят поне осигуровките! А тираджиите горките се е случвало да ги зарежат в някоя държава без пари по цели седмици! Собственика е на принципа "фирмата е моя - ще си правя каквото си искам, ако ти изнася"!

Показани мнения 1 - 9 от общо 9