Жар-Трудова борса /img/frontend/nomap.png"

Жар-Трудова борса

Здравейте!
Фирмата обслужва магазини за обувки Компас в мола.
Не си губете времето да Ви интврвюрат хора с по-нисък интелектуален капацитет от Вас.
Неподготвени по автобиографията.
Условията :
Осигуряване на минималната заплата,очаква се от Вас от вратата да агитирате клиента за покупка.
Имало човек в Бургас (централният офис на фирмата),който е нает да Ви наблюдава ежечасно и в края на месеца дава мнение колко пари да вземете.
Иначе фирмата била от години и не си позволявала да бъде некоректна с хората.
Ако Ви устройва давайте.
Дано съм помогнал.
Успех!

Не разчитайте от тази агенция да ви намерят работа, ако е за добро работно място директно си назначават техни познати.

Знаете ли на тази трудова борса услугите безплатни ли са,защото в една друга агенция Ерник ми взеха десет лева преди четири години а уж била безплатно, сега не зная как е.

Не зная от Жар ли лъжат в обявите или тях ги лъжат работодателите , но виждам обява от тях с написана работна заплата, отивам на интервю във фирмата и се оказва, че заплата е друга и работата също, много ненадеждна работа.

Преди време бях си подала в тази агенция документите,но нито веднъж не ми се обадиха!известно време след това отидох да напомня за себе си,но пак никой не ми се обади!Не ,че съм най-желания работник,но докато следях подадените обяви за работа от работодатели отговарях на някои от тях,но така и никой не ми се обади!

Освен това скоро реших наново да подам документи и същата госпожа си позволи да се отнесе с голямо пренебрежение и неприязън към документите ми и дори да ме обиди,че съм се държала агресивно!

Не мисля,че съм заслужила подобно отношение!

И да ви кажа-само рекламата и обявите й са хубави,но едва ли има някой,който си е намерил работа чрез тази агенция!
и се чудя с какво се прехранват от тази агенция...може би предават всичките подадени от нас документи на вторични суровини!

Искам да споделя, че съм крайно разочарован от тази агенция, историята е следната видях тяхна обява в джобса или по точно , че търсят служител за фирма техен клиент, обадих се по телефона тъй като отговарях на условията за специфично образование но нямах опит точно в тази сфера но в обявата пишеше, че е подходяща за хора с малък или без опит след като обясних на служителката какво съм завършил и какво съм работил тя ми каза, че няма смисъл да подавам документи защото най-вероятно нямало да ме одобрят, попитах защо при положение, че търсят човек с образование като моето тя отговори, че нямам опит и тогава и казах , че в обявата пише , че могат да кандидатстват и хора без опит но тя си настояваше на своето, това ме навежда на мисълта, че на места слагат свои хора защото повечето хора с които съм говорил и са ползвали услугите на тази агенция казват, че или въобще не са могли да им намерят работа или ги пращат на кофти места иначе пускат примамливи обяви а като отидеш се оказва нещо друго от обявеното, и въпреки всичко аз отидох на място в агенцията и си занесох автобиографията и пак жената там започна да бе убеждава, че нямало смисъл да си я оставям защото нямало да ме извикат на интервю е за какво ги пускате тези обяви, наистина съм възмутен.

Аз съм си търсил работа чрез тях, но да Ви кажа не разчитайте, моят опит това показа, аз си представях наистина агенция за подбор на персонал, защото съм живял в София и там съм си намирал работа чрез подобна фирма за подбор на персонал и съм ходил в офиса и наистина по всичко си личеше ,че са професионалисти а в Жар когато отидох имаше само една жена, взе ми автобиографията, зададе ми няколко въпроса и това беше, и аз чаках с месеци и нищо, от мои познати разбрах, че която фирма не може да си намери хора чрез собствените си обяви в джобса, примерно защото има има на некоректна или нещо друго, пробва чрез агенция , да не говорим,че условията които се предлагат в обявата са силно преувеличени и в крайна сметка се оказва, че нито ще получаваш заплата която е обявена, нито самата работа е такава.

Какво Ви е мнението за трудова борса Жар гр.Бургас, намират ли работа на клиентите си? Някой ползвал ли е техните услуги, чакам от месеци работа при тях....