АДРЕС Недвижими Имоти АД /img/frontend/nomap.png"

АДРЕС Недвижими Имоти АД

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Единствената фирма която не знае как да задържи можещите и кадърни служители. Всичко е шуробаджанаштина. Братя, сестри, жени, мъже любовници и пр.
Колегиалност 0,Мениджърките се чудят на коя буза да седнат коя дрешка да си купят. Единствената фирма в киято мениджъра не прави нищо друго освен да ти вика и заповядва по оперативки и повтаря то има и други фирми мога много бързо да те освободя. Сътрудника обира пешкира за всичко и трябва всичко да прави, а му се хвърлят някви трохички... Нямам думи... Стимолират се само "Великите" брокерчрта на Имотека. На всичкото от горе по време на кризата вместо да те задържът на работа те решават,че ще те съкратят. Две години работа при тях нито уважение,нито респрект към хорта, който се трудят за тях. Мениджърите ходят по почивки, а ти като асистент взимат 800 лв заплатка и правиш всичко вместо тях на всичкото отгоре и на тъпите брокери трябва да си асистент 24/7, ако може да си на линич дори и в отпуската която с триста зора си взимаш те търсят.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Бях на интервю за уебмастър в Имотека, което е към Адрес бг и всичко беше супер, докато не разбрах, че ще ме осигуряват на минималното и директно се отказах. Това си е чиста подигравка. Фирма, която е на пазара от сто години да не осигурява на реалното не е сериозно просто. Не се лъжете да започвате там като ви замазват очите с високи нетни заплати и недай си боже останете без работа, ще вземете 200 лв. от бюрото, а чичковците в големите офиси - милиони. В цялата си кариера не съм срещал такова нещо. Срамота!

Единствената фирма която незнае как да задържи можещите и кадърни служители. Всичко е шуробаджанаштина. Братя, сестри, жени, мъже любовници и пр.
Колегиалност 0,Мениджърките се чудят на коя буза да седнат коя дрешка да си купят. Единствената фирма в киято мениджъра не прави нищо друго освен да ти вика и заповядва по оперативки и повтаря то има и други фирми мога много бързо да те освободя. Сътрудника обира пешкира за всичко и трябва всичко да прави, а му се хвърлят някви трохички... Нямам думи... Стимолират се само "Великите" брокерчрта на Имотека. В офисите климатици няма духат ти вентилаторчета купени от кварталния магазин. И нон стоп таблици, таблици и пак таблици, не ти остава време за огледи. Ако си навън що си на вън ами не в офиса, ако си в офиса що си в офиса... И докато ти сам си се ооитваш да се оправяш някак си имотечните ти свиват клинти оферти и мениджърката ти не прави нищо. Щото видиш ли ти спиш по цял ден. Мениджънт 0, единствените разбрани горе долу бяха сътрудниците които бяха роботизирани от шевките си щото ония с ръцете в гъ.а. Ако не си някой или на някой в тая фирма нищо няма да стане от теб. Колцентровете се дават сами на свои.... Абе думи нямам... Ама инъче са мн велики особено сега с нивото си ръководство което със сигурност ще ги доведе до фалит....

Много съжалявам ,че изобщо имах вземане и даване с тази фирма. Некоректни във всякакво отношение. Осигуряват те не на заплатата , която получаваш . Разбиват ти трудовия договор на по 4 часа в Адрес Недвижими имоти и в Имотека.
Отпуските ти ги дават разпокъсано четири пъти по пет дена , но в никакъв случай наведнъж или на два пъти . Ако ти разрешат не се знае как ще ти го изкарат през носът.
Колективът ...ха ха !!! Няма такъв!!! Мениджъри колкото си искаш...,то не бяха изпълнителни , регионални, на офис, на какво ли не... само пчелички няма. Ако постъпи някое ново свежо същество бързо си тръгва. Текучество на персонал огромен. Там остават само некадърници ,готови да правят, каквото им се каже-МАРИОНЕТКИ.

казвам се Олег Кацарски, Експерт Човешки ресурси в Имотека. Работя в компанията две години. Провел съм доста срещи с кандидати за работа.
Пиша по повод последния коментар на анонимния господин.
През последните две години, никога не сме обявявали Трудов договор и заплата, както и не даваме подвеждащи обещания. Ако някой види в наша обява ТД и заплата да сигнализира.
Говорим за реалната ситуация и всички трудоности в професията. Обикновено провеждаме две срещи, целта е кандидатът да получи информация за нас, както и ние за него.
Господине, искрено съжалявам, че не сме се разбрали.
Оставам на разположение за среща!

Кандидатствах преди месец по обява в Имотека. Имотека и Адрес вече били под една шапка така разбрах и от представянето в джобс.бг на компанийката. Същата се рекламираше като лидер в бранша. Интересно в обявата в сайта пишеше, че има трудов договор с твърдо заплащане плюс процент. Имаше и смотан въпросник една от точките в който беше именно очакването ви за възнаграждение. На интервюто един пич от яйчарите ми обясни че се работело само на процент имало някакво обучение с изпити и чак след това можело да се мисли за такива подробности като трудов договор и прочее. Тези три месеца обучение щели да бъдем обучавашите се на нещо като граждански договор. И тези смешници се имат за лидери. От кораба на потъващия олигарх Прокопиев, ще потънем като аристократи, както е потънал Титаник. С трици маймуни не се ловят, но така наречените бг бинесмени не искат да разберат това. Защото си мислят че накрая сметката им ще я плати някой друг, а не те самите. Обикновени балкански тарикатчета.

Здравейте! Работих в тази фирма няколко години. И понеже не бях, човек който е фалшив и опитващ се да се хареса на всички. Спряха да ми дават клиенти и работа. Отношението и уважението, нулево и от работодатели и от колеги. Ти си им длъжен све едно. Рекламни материал, като химикали и подобни, вместо да се раздват безплатно, ти трябва да им ги плащаш и печелят и от това. На граждански договор си и те задължават да стоиш по 2 часа на рецепция, а по закон би следвало да се заплаща. Хората, които са успешни в тази фирма, са хора от години във фирмата, хора с богати познати и приятели или хора, които правят всичко, само за да постигнат целите си. Фирмата взима по голямата част от сделката, а брокера взима 30%. Срамота! И ако видят, че ти не може да им докараш добри клиенти, не си им нужен. Толкова много дадпх на тази фирма за толкова години, а нищо не взех и накрая реших да оправим проблема. А мениджъра, реши да го избегне и избяга. Не си заслужава, да загубите толкова време там. Замислете се и не отивайте там!!!!!

Огромно разочарование от тази така наречена фирма. Нямат никакво задължение към служителите си, които в крайна сметка им вадят парите.Всички се назначават на едни граждански договори - т.е. няма осигуровки, нито ти се води стаж , въобще нищо, а сделките, които се правят са от хиляди левове. На всичко отгоре те задължават няколко пъти в седмицата да даваш дежурства в офиса, а това не се заплаща - по принцип щом си на граждански договор и те задължават от час до час да правиш нещо, то трябва да ти заплащат това време и това да е описано е договора.
Не се лъжете по обещанията за заплащане, което може да постигнете и развитие. Всичко това е един октопод, който е на принципа колкото повече хора работят, толкова повече печелят и мениджърите и собствениците на фирмата , защото всеки служител прави сделки, като той взема минимума , а останалото отива нагоре.
Още повече началните проценти, които могат да се вземат са 30% ,а има фирми които заплащат веднага 50 % от комисионната на агенцията.
Така че сами си направете сметката дали желаете да работите на подобно място.
Работата е подходяща за допълнителен доход, но за основе, категорично не.