написано 27.05.2014г. сряда в 17:12

Изключителен Морал и Коректност.Лилия Иванова от Адрес София със Съвестното си Отношение показа, че не Всичко се върти около Комисионната.Закупих най хубавото жилище,а Лили Подари на дъщеричката ми прекрасно детско столче.Благодарим Ви.

написано 18.05.2014г. в 15:15
към обект/отдел София Юг

Искаме да изразим нашата благодарност към ф-ма Адрес,и Лилия Иванова служител от Офис Юг в София.Със своя професионализъм и компетентни съвети,ни спести време,нерви и средства,и ни помогна да вземем правилното за нас решение.Хиляди благодарности.

написано 25.03.2014г. сряда в 19:49

Здравейте интересувам се от условията за работа в Адрес,има ли трудов договор или е граждански,възможно ли е да работиш на друго място и също така и в "Адрес Недвижими имоти".Има ли фирмено обучение и възможност за развитие?

написано 16.03.2014г. в 17:34
към обект/отдел Варна
в град Варна

Абе като гледам през 2 минути да пишат тук различни служители Васил,Николета, Румен, Иван ,Мария всичките довооолни...Лошо няма ,ама на много поръчано/написано/ от шефа изглежда.

написано 18.02.2014г. сряда в 16:31

Искам да кажа, че има непрекъснато обучение, което липсва в повечето агенции за недвижими имоти.С други думи фирмата е за предпочитане, ако желаете да се развивате като спец в сферата на недвижимите имоти.

написано 18.02.2014г. сряда в 16:27

Заплащането е задоволително, но си зависи изцяло от мотивацията на самия човек. За това бих казал, че фирма АДРЕС е добра в това отношение. Понякога се случват кавги между колеги, но лесно се преминават. Най-готиното на фирмата е, че приятелската атмосфера е много голяма и винаги можеш да се забавляваш с колеги, било то на teambuilding или след работно време. Не са ми отказвали до сега да излизам в отпуска, което също е голям плюс.

написано 18.02.2014г. сряда в 16:25

Кандидатствал съм в доста агенции за недвижими имоти, но ще спомена името само на тази, от която не бях излъган – Адрес. Каквото ми обещаха си го получих. Плащат всеки петък, а на други места, не само че мотат плащането, ами си задържат парите от последната сделка.

написано 18.02.2014г. сряда в 16:23

Аз съм бивш служител на Адрес. Не искам да прибързвате със заключенията – напуснах поради семейни причини. Да ви кажа честно много искам да се върна. Работил съм и със други агенции и смятам, че Адрес ми даде най-много възможности, поощряваха всички, колектива беше супер готин. Работех с удоволствие.

написано 18.02.2014г. сряда в 16:20

Дългогодишен служител съм и съм доста доволен. Имаме много безплатни минути на GSM-а, ползваме служебна кола при огледи, общо взето гледат да ни улеснят работата по всякакъв начин. Имах възможността да посетя годишната конференция в САЩ, хем видях свят, хем научих нещо полезно. Хубавото е, че действително тук може да се развиваш – много от колегите започнаха като брокери, сега са мениджъри, че и директори станаха.