написано 16.03.2014г. в 17:34
към обект/отдел Варна
в град Варна

Абе като гледам през 2 минути да пишат тук различни служители Васил,Николета, Румен, Иван ,Мария всичките довооолни...Лошо няма ,ама на много поръчано/написано/ от шефа изглежда.

написано 18.02.2014г. сряда в 16:31

Искам да кажа, че има непрекъснато обучение, което липсва в повечето агенции за недвижими имоти.С други думи фирмата е за предпочитане, ако желаете да се развивате като спец в сферата на недвижимите имоти.

написано 18.02.2014г. сряда в 16:27

Заплащането е задоволително, но си зависи изцяло от мотивацията на самия човек. За това бих казал, че фирма АДРЕС е добра в това отношение. Понякога се случват кавги между колеги, но лесно се преминават. Най-готиното на фирмата е, че приятелската атмосфера е много голяма и винаги можеш да се забавляваш с колеги, било то на teambuilding или след работно време. Не са ми отказвали до сега да излизам в отпуска, което също е голям плюс.

написано 18.02.2014г. сряда в 16:25

Кандидатствал съм в доста агенции за недвижими имоти, но ще спомена името само на тази, от която не бях излъган – Адрес. Каквото ми обещаха си го получих. Плащат всеки петък, а на други места, не само че мотат плащането, ами си задържат парите от последната сделка.

написано 18.02.2014г. сряда в 16:23

Аз съм бивш служител на Адрес. Не искам да прибързвате със заключенията – напуснах поради семейни причини. Да ви кажа честно много искам да се върна. Работил съм и със други агенции и смятам, че Адрес ми даде най-много възможности, поощряваха всички, колектива беше супер готин. Работех с удоволствие.

написано 18.02.2014г. сряда в 16:20

Дългогодишен служител съм и съм доста доволен. Имаме много безплатни минути на GSM-а, ползваме служебна кола при огледи, общо взето гледат да ни улеснят работата по всякакъв начин. Имах възможността да посетя годишната конференция в САЩ, хем видях свят, хем научих нещо полезно. Хубавото е, че действително тук може да се развиваш – много от колегите започнаха като брокери, сега са мениджъри, че и директори станаха.

написано 18.02.2014г. сряда в 14:36

Отскоро съм в агенцията, но от самото начало ми стана ясно, че тук работят професионалисти с голям опит, към които винаги мога да се обърна при нужда. Мотивиран съм да работя активно, защото за най-добрите има различни и сериозни награди – едноседмични почивки за двама, участие в конференции и бонуси. Също така често идват известни лектори, които ни предават знанията си и ни помагат да се специализираме

написано 18.02.2014г. сряда в 14:31

Отскоро съм в новия офис на АДРЕС на „Света Неделя“ и ходя с голямо удоволствие на работа. Не само че е баш в центъра, на две крачки от метрото и стигам за 5 минути, и ми е толкова готино в офиса, че не ми се тръгва. А и гледката към „Света Неделя“ ми действа много вдъхновяващо.

написано 18.02.2014г. сряда в 11:22

В момента работя в АДРЕС и опитът си казва думата. Да кажа фирмата е хубава - това е клише, но е факт че за 4 години работа въпреки знанията с които започнах, ще кажа - НАУЧИХ МНОГО.

В предходната фирма - производствено предприятие – когато кандидатствах за работа на портала пазача ми каза „Оооо, къде си тръгнала тук не дават заплати…“

Аз от своя страна си зададох въпроса: „Ок, ама ти защо седиш тогава на работа тук?“

Преди да започна работа и аз като всички останали прочетох доста негативни мнения за Адрес, но това не повлия по никакъв начин на решението ми да започна работа.

За съжаление в България винаги ще има повече хора, които да споделят негативно мнение от колкото положително.

Аз искам да съм от малкото!

За 4 години:

- Нито веднъж не ми закъсня заплатата.

- Често има обучения, които са ми полезни.

- Имам колеги с които за мен е удоволствие да работя.

- Правила съм грешки, но винаги се е намирало начин да ми бъде спокойно обяснено как да ги преодолея и да не ги повтарям.

- Закъснявала съм за работа и НЕ съм била глобявана. В други фирми и това ми се е случвало

- Аз и фирмата със съвместна работа – спечелихме награда в България. Хора с идеи много – но да срещнеш хора, които да подкрепят идеите ти е трудно.

- Работната обстановка… няма място за коментар… достъпен офис, модерно обзаведен, има така наречената ФЪН зона за отмора и забава. В колко от фирмите в България има такава зона?

- На последно място ще напиша и за ръководството. Характеристики като коректност, обучение, разбиране, помощ, честност – трудно се съчетават, но аз давам това и получавам същото!

Ще си позволя на хората с негативни мнения да дам съвет:

Усмихвайте се по често и търсете положителното – само по този начин ще жънете успехи.

Връзки

Сайтове за работа