МЕТРОПОЛИТЕН ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район Възраждане, ул.КНЯЗ БОРИС ¶, 121&markers=София,Район Възраждане, ул.КНЯЗ БОРИС ¶, 121

МЕТРОПОЛИТЕН ЕАД

Как може в неделя и събота работещите хора да са нищо за мафиотката фандъкова и те всеки път да са принудени да чакат по половин час за да отидат на работа с ''Европейско и Демократично'' метро на Герб и ПП и да рискуват да закъснеят заради техният график които явно също е 'Европейски и Демократичен''

За умрелите добро или нищо! Такава е ситуацията в метрото. Ако си над 50 нямаш амбиции и желание за работа , това е твоето място. Пари няма, условия за труд няма, перспективи няма.

Обажда ми се един Господин от Човешки ресурси

И ми казва:

Тук процедурата е много Тромава

Изпращат те на Лекарска комисия да прецени дали сте Здрави и можете ли да работите?

Ако кажат че не можете?

Управлява Братоев и Фандъкова тъй като

Метрополитен е към Общината

Сами може да се сетите за какво става въпрос?

Гербаджийската Мафия

Там няма обявени работни места просто

Касиерките им са на Минималната работна Заплата 470

Успех!

С много добри отзиви съм за метрополитен... Говорила съм с много служители..

Моля, колеги КОТ за информация.Стартова заплата в нето СВ/АТДВ (магистър) .

По добро заплащане...

Работя повече от 5г и по-малко от 10г във Метрополитен ЕАД. Позицията, която заемам е отговорна и изисква специализация, дори се търсят предимно вишисти, но това не е пречка на структурата за ръководители в отдели да се наемат хора без висше образование. Заплатите са под средните за Столицата. В електроподдръжката и то не слаботокова щата за вишист е около 900лв към днешна дата и дават по 12лв за храна на работен ден, което е към 252лв на месец средно. Развитие почти без шанс, ако не сте с връзки, също и да започнете без връзка, пак трудна работа. Карат може би почти всички служители и специалисти в поддръжката и експлоатацията да дават контроли на касите за редовност на пътниците, без това да влиза в задълженията им и без да е вписано длъжностната им х-ка, без да им се обесни какви права и задължения имат като контрольори. Карат инженери и специалисти да чистят сняг зимата. Работи се под земята в едни и същи условия, дори една и съща работа с различни длъжности за някои и за едните категорията за труд е 3та а за други 2ра. Например електроинженер или лаборант, или специалист по кабелни линии и осветление, настройчик са 3та категория, а ел. Монтьор е 2ра. Разликата в заплатата между вишист с магистър и човек с техникум няма 100лв. Иначе страхотна взаимоспомагателна каса и изключително редовно заплащане! Много стари виждания и разбирания са на дневен ред. Стар закостенял модел на управление. Има назначени дори хора, които психически са негодни за длъжностите, които заемат според мнението на много работници. Нощния труд е около 25лв на вечер. Машинистите са.най-привилегировани и най-високо платени, но и работата им не е лесна също!

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Предполагам , че след откриване на новите метростанции в района на жк. Овча купел ще са нужни касиерки . Надявам се да има свободни места за тази позиция и искам да кандидатствам за работа при вас.