Балкантел /img/frontend/nomap.png"

Балкантел

Работил съм в компанията повече от 10 години. Смея да твърдя, че е един много добър работодател. Ръководството проявява отношение и грижа към служителите, влага ресурси за обучения, дава възможности за развитие и израстване. Работната атмосфера е приятна, а колегите са страхотни! За съжаление ми се наложи да заминава в чужбина, но ако се върна, с удоволствие бих работил отново в Балкантел!

Изключително коректни. Шефът, оперативните мениджъри и всички ръководители на отдели са много добри професионалисти и прекрасни хора. Не се колебайте да кандидатствате там за работа. Работи се много, но и трудът на служителите се оценява на високо ниво. Може да се разчита на ръководството при преминаване през тежки житейски ситуации. Балкантел е компания, която предоставя дългосрочно реализиране и развитие на своите служители.

Работя във фирмата от няколко години.
Всичко за което е говорено с шефа, го е изпълнил. Няма закъснение в заплатите, осигуряваш се на цялата си заплата, всяка година досега има и коледни бонуси, тиймбилдинг за сметка на фирмата. Колегите /повечето/ са супер...
Всичко в един отдел/проект зависи първо от ръководител отдел/проект, след това от оперативния мениджър.
Шефа е доста зает и наистина трудно се виждаш с него, но той точно затова е направил така че всеки един служител да си има пряк началник..
Негативните мнения са писани преди доста години.. в последните години нещата са се променили много.

Ето дойде време и аз да напиша мнение и ще го поставя във фейсбук, поне в групите на моят университет да си знаят студентите никога да не кандидатстват в такава измамна фирма.
Работихме по проект на комуникациите на НКЖИ.
1- ден започване на работа и веднага се почва с проблемите (само да кажа, че с хората, които работих не съм имал никакви проблеми, а намерих може да се каже нови приятели и ми беше много приятно за работа, а и много научих от тях) командировачни се дават с една седмица назад, аз нямах пари да тръгна за Пазарджик и ходих да тегля от бързи кредити, за да мога да ходя на командировка. Забележете, във вторник и четвъртък, ако го има Ивайло Василев- мениджър на всички проекти ( ако не се лъжа за името) може да ги разпише, но като отидеш в понеделник за Пазарджик, почти никой няма възможност да ги вземе. Два месеца беше така, след 3-4 седмици стояхме пред офиса и казвахме, че няма да отидеме на работа без командировачни и те нямаха много избор и се правеха врътки, за да можем да вземем пари за предишната седмица да отидем на командировка.
Отидох и познайте в каква квартира ме заведоха. Първо че беше много голям наема и то го плаща фирмата, ама те нали муха ги е ухапала може да си го позволят за такава мизерия, почти сам си живеех в нея защото другите колеги ги бешеш страх да не хванат Холера от мърсотия, нищо имаше нет и телевизия, макар че беше Февруари и навън беше студено, аз вътре стоях с яке, имаше пвц дограма, но все едно беше отворена, всичко се чуваше отвънка. Перфектна мизерия, но аз пак си траех, няма проблеми, но с Ивайло Василев разправиите ми дойдеха в повече и с разписването на командировачните. Работих 1 месец и трима човека си пуснахме молбите за напускане. Уникален хаос беше за работа, няма смисъл, да казвам, че всеки ден имаше някакви планове от предишния ден, като дойде деня и се сменя плана, абсолютно безхаберие. Дойде момента, когато проекта изостава, защото две години са работили 4-5 на няколко гари да се пускат кабели и много други неща има, но не може 4-5 човека да работят за доста голям проект. Питаха ни дали искаме и за какви пари искаме да работиме извънредно събота и неделя, ние казахме една сума, не се съгласиха, след една седмица, аз и един колега се съгласихме да работиме една събота и неделя, все пак искахме да работиме, и какво се случва. Наша грешка беше, че работихме без заповед, а прекият ни началник ни предопреди, това ни е грешката, но така и Ивайло Василев ни искаше доклади за събота и неделя какво сме правили, ние му го написахме, после каза, че иска за целият месец март да му напишеме доклади, за да ни разпише извънредния труд, за да ни преведат парите 120-130 лв някъде за тези дни, така и не ни ги преведоха, дори още ги чакам, ама след този коментар им ги опрощавам публично. Пиша го това да си знаете къде кандидатстватае за работа. В Интернет има статии на КОЙ е тази фирма, но има много мутренско в нея, така че знайте си. Ако имате въпроси може и по- подробно има какво да се каже да обясня на [email protected].

Не виждам какъв ви е проблема,работя във фирмата от 4 години и до сега не съм имал закъснение на заплата и с един ден; осигуровките са върху цялото заплащане, както е по закон; всяка година имаме коледни бонуси, понякога и за великден, в зависимост от годината; при приключване на проект - също. всички са млади и работливи (повечето); всяка година ходим на тийм билдинг, който изцяло се поема от фирмата, нямам нито един познат, в чиято фирма това да се прави..да, много се работи, но няма друга такава фирма с такива проекти..а вие, които пишете тези негативи по-долу - просто сте от тези, на които не им се работи и нямат никакво желание да се учат и развиват..то затова държавата ни е на това ниво..всички искат високи заплати и нищо да не работят - отидете тогава в западна европа - да видите там за тези заплати колко се работи..

За разлика от 2015 ,сега текучеството е , като ниагарският водопад .

Текучеството е като на река Дунав ......

Мнението на мнозинството е това, което в крайна сметка се брои!

Работих във фирмата около една година, напуснах, защото заминах за чужбина, иначе още щях да съм там. Два пъти кандидатствах - първия път не ме одобриха - втория ме взеха; Каквото съм поискал - осигуровки, заплата - всичко ми удовлетвориха..плащаха даже извънреден труд, имаше и бонуси за коледа а и след някой голям проект..всички са млади..шефа, верно много трудно можеш да го хванеш да го питаш нещо, но иначе беше стабилен..просто имаше тогава повече работа, отколкото хора да я работят...

Наистина - не си губете времето с тази фирма!