написано 12.06.2013г. четвъртък в 16:51

Работих във фирмата около една година, напуснах, защото заминах за чужбина, иначе още щях да съм там. Два пъти кандидатствах - първия път не ме одобриха - втория ме взеха; Каквото съм поискал - осигуровки, заплата - всичко ми удовлетвориха..плащаха даже извънреден труд, имаше и бонуси за коледа а и след някой голям проект..всички са млади..шефа, верно много трудно можеш да го хванеш да го питаш нещо, но иначе беше стабилен..просто имаше тогава повече работа, отколкото хора да я работят...

написано 21.03.2012г. четвъртък в 18:57

Наистина - не си губете времето с тази фирма!

написано 16.09.2011г. събота в 15:30

Кандидатствах в тази фирма преди 1 година. Казаха ми че ще ме потърсят до една седмица, защото им трябвал такъв човек, но и до ден днешен ни вест, ни кост.

След време стана въпрос с мои познати за тази фирма и те ми казаха да не съжалявам, защото там просто не знаели какво правят. Ръководния персонал бил на 100 нива под нулата, но с големи претенции.

Освен това на работещите удържали пари от заплатите без да им казват защо и най-важното е, че ги осигурявали на 60% от това, което им давали.Освет това всичко читаво бягали от тази фирма както ДЯВОЛ ОТ ТАМЯН!

С две думи "ПЪЛНА СКРЪБ". ТАКА, ЧЕ НЕ СЪЖАЛЯВАМ, ЧЕ НЕ СА МЕ НАЕЛИ!

написано 02.06.2011г. петък в 14:38

Чак сега си обяснявам защо и аз не получих обаждане от фирмата...Първоначално се явих на интервю, на което по мое мнение се представих добре. Разделихме се с уговорката да ме потърсят 4 дена по-късно, за да ми съобщят дали съм удобрена за второ (крайно)интервю. На въпросния ден ми бяха изпратени 2 текста, които трябва да се преведат от бг на английски и от английски на бг в рамките на 30мин. и да се изпратят обратно(като езиков тест, въпреки че и на самото интервю имаше разговор на английски). Това се случи преди 3 дни и още нямам  никакво обратно инфо...Жалко, направиха ми добро впечатление първоначално...Предпочитам да получа отрицателен отговор, отколкото да стоя в неведение...

написано 05.10.2010г. сряда в 14:10

И аз бях от кандидатите. Обявата няколко пъти се пускаше и триеше в jobs.bg. Също бях одобрена на интервюто, дори за пари говорихме. Така и не се обадиха.

Това, което предполагам е, че си правят предварителен набор от кадри, и когато им потрябва човек някога в бъдеще, ще имат готови решения.

написано 16.11.2009г. вторник в 17:18

И аз съм на това  мнение, при мене се получи горе долу същото.

Уж щяха да ми се обадят да започвам, гледам пуснали са пак обявите.

Добре, че същевременно ме одобриха от друго място.

Пожелавам на всички специалисти в България "късмет".

Защото явно само професионалните умения и знания не са достатъчни.

написано 15.11.2009г. в 21:58

аз кандидатствах в тази фирма преди време.

Тя се управляваше тогава от бащата и сина.

Бях на интервю при бащата, одобри ме и даже за моя изненада ми предложи повече пари отколкото бях поискал. И така разбрахме се че ще ми звъннат след 1 седмица.

Е от тогава все още не са ми звъннали, вече няколко години.Обаждах се много пъти, даже се засякох със сина случайно и всеки път ми казваха, че точно подписвали за някакъв проект и ще ми звъннат и така си остана.

Така че съвет, докато не почнете работа там, не им се доверявайте. Каквото и да подпишете все тая...

написано 12.11.2009г. петък в 13:05

И аз със същия въпрос ?

написано 11.11.2009г. четвъртък в 22:31
към обект/отдел търговски

Някой би ли споделил мнение за фирмата ?

Показани мнения 1 - 10 от общо 10