ЛУКОЙЛ НЕФТОХИМ БУРГАС АД / LUKOIL Bulgaria / ЛУКОЙЛ България /img/frontend/nomap.png"

ЛУКОЙЛ НЕФТОХИМ БУРГАС АД / LUKOIL Bulgaria / ЛУКОЙЛ България

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете гарантирано и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Пичове не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50г за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Работех на бензиностанция Лукойл гр. Оряхово, обл. Враца 1година. За това време нищо не е отишло към добро. Управителката Красина Илиева върти постоянно далавери с карти и фактури. Пише се извънреден труд неправомерно на избрани лица с цел по голямо заплащане.Никаква колегиалност, отпуска се излиза когато може защото старите служители си правят графиците за годината или не излизаш отпуска и губиш за годината полагаемата отпуска.Мизерни заплати по 600 лв. Тайни клиенти който ти режат бонус ата система.Който мисли да кандидатства в Лукойл да си помисли добре.

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Като всяко приватизирано предприятие е окипазено, не може да се сравнява с годините преди да го купят руснаците. НО! За Бургас по-добро място за работа от към заплащане, социални привилегии, платени отпуски и най-вече, че си знаеш задълженията и работата- няма. Не казвам, че е цветя и рози, ама извън завода по малките частни фирми, едно че заплатите са в пъти, пъти по-ниски и второ си човек за всичко, не знаеш даже на каква длъжност си назначен, да не говорим за спазване на КТ. В която и банка да влезете за кредит и кажете, че работите в Лукойл, ви постилат червен килим. Ся, че рядки лайна има и там, има, но- автобусът те взема сутрин, автобусът те връща в края на работния ден. Хранят те, заплатите са на секундата преведени, при това за стандарта на България много над средните и т.н. Лошо е, че обаче съкращенията не спират, макар и големите инвестиции, които се правят там.

До всички негативни коментари.Голяма част от вас вече имате възможността да видите за какво става въпрос като работите извън рамките на комбината.Със сигурност си спомняте за времето което сте работили и сте имали сигурност където надали сте намерили в друга фирма.Типично по нашенски всичко трябва да се окаля и омаскари,не сте прави.А за това че се махнаха много стойностни и читави хора две мнения няма.Утре и аз може да съм един от вас но мисля че човек трябва да е обективен и не само да плюе.

Най свестния завод с най добро ръководство ,молете се да го има и да са живи и здрави Руснаците ,че ако го бяха купили други "по добри собственици"както говорят някой до сега щеше да го няма на икономическата карта на България както много други предприятия след приватизация,за това като пишете по форумите мислете за реалността.

Здравейте!
Бил съм на доста позиции във ЛНХБ, както и на няколко инсталации. Бил съм на 8,12 ч. смени, а сега съм редовна смяна(с извънредни повиквания ;).
Бил съм оператор, ст.оператор,нач.смяна/диспечер, после пак отначало - оператор, ст.оператор, за малко технолог и т.н.
Навсякъде има напрежение, плюсове и минуси, но ако всеки си върши както трябва работата - всичко е ОК!
За съжаление доста хора се покриват, а имат големи изисквания, което от своя страна натоварва скромните и изпълняващни стриктно своите задължения служители!
В съкращенията последните години се изчистиха доста некадърни хора, но пък покрай тях "изгоряха" и добри работници!
Заплатите определено нямат стигане - дават се редовно и се плащат съответните осигуровки, има осигурена храна, дрехи, обувки и т.н.
Условията са много добри на фона на мизерията в страната!
Човек трябва доста да се доказва, за да получи признание, а уважение трудно ...
Ако някой си мисли, че ще си клати краката и ще му дават едни пари - да забрави! Еее, освен, ако няма връзки! ;-)