написано 02.04.2014г. четвъртък в 22:41
в град Бургас

Здравейте много моля който има информация как и къде се кандидаства за работни места в Лукойл нека ми пише на имейл , аз лично бих желала да работя там имам и химически техникум и нужните качества за там , искам да работя там защото по хубаво нещо от сигурната и добре заплатена работа няма !  [email protected]

написано 26.03.2014г. четвъртък в 23:45
към обект/отдел с.Полско Пъдарево/Н.Загора
в град Нова Загора

Здравейте,искам да попитам нещо за Лукойл.Какво ще рече фрънчайз?В момента на 5км.от Нова Загора,до с.Пъдарево се изгражда Лукойл и аз си изпратих CV,понеже имам много познати които работят в Лукойл и са много доволни от работа и условия и искам да ми разясните,за да се информирам и аз...Благодаря

написано 11.05.2013г. неделя в 11:06
към обект/отдел all
в град Пловдив

Здравейте прочетох доста от мненията и съм съгласна на 100% със всичко няма нещо излишно не съжалявам ,че съм работила там НО нервите няма кой да ви ги възстанови .Със всеки изминал месец нещата ставаха все по зле да не говорим и за отношението към служителите .От работата ми в тази фирма съм се нагледала на какви ли не абсурдни ситуации и за щастие най-хубавото което може да ви се случи е да напуснете .

написано 20.10.2012г. неделя в 14:34
към обект/отдел .
в град Антон

Абе хора навсякъде е ужас - радвайте се че ви плащат и осигуряват поне!!!

написано 27.09.2012г. петък в 16:12
в град Асеновград

Какво да кажа на този обек в Асеновград работят мъж и жена ,като жената е управителка а той контрольор и те двамата имат общ бизнес извън работното място,а от това цялото нещо страда персонала.Нямам думи.Да те двамата нямат брак,но живеят заедно.Редно ли е питам управата , 90% от персонала да напуска заради тях?

написано 09.05.2012г. четвъртък в 08:14

съжелявам че наруснах бях млад и глупав бих искал пак да се върна но ролитиката на фирмата е такава че напуснеш ли веднъж вече не те взимат

написано 03.08.2011г. четвъртък в 21:46
в град Бургас

Нямах намерение да обсъждам писанията на разярения Борис но не се сдържах.

1. За разлика от теб 17 години от живота ми са преминали в учение за да мога да се квалифицирам и да работя това което трябва.

2.За заплатите -ако си прочел внимателно аз твърдя че не са ниски но не са и адекватни.

3.Като гледам каква ти е граматиката ще ти дам един безплатен съвет:

- Вземи да станеш овчар кваливикацията която имаш може би ще е достатъчна за тази професия

написано 29.05.2011г. в 14:04
към обект/отдел ЛУКОЙЛ НЕФОХИМ

Борисе не пиши простотии. но като гледам как пишеш си мисля че не си от Русе а си един от служителите които са редовна смяна в комбината,знаеш ли отворко че ни карат да напускаме доброволно след заплахи от ръководството,знаеш ли че хората които работят по инсталациите на смени вадят парите а може би и твоите защото съм сигурен че работиш в лукойл нефтохим,разбираш ли какво е концлагер в наше време или си защитаваш началниците,не знам някой да е спял там но и да е така хората ги оправдавам достатъчно ти действат психически особено някои протежета които станаха началник инсталации и се натягат да правят кариера,а дали 1300 лева са много,мисля че са малко за работата която вършат,защото после се налага да плащат за лекарства в следствие на работата която са дали в нефтохим,така че по добре не се намесвай там където не ти е работата.В Нефтохим има богопомазани които са роднини на някои от шефовете и макар че са некадърни ги запазват,а хората от ИТР никога няма да са доволни от операторите на смени но ако им държи нека те да дойдат да работят на смени,мисля че тези смешници няма да издържат защото не стават от столчетата си от канцелариите за разлика от операторите които ръководят режима по инсталациите

написано 24.05.2011г. сряда в 23:20
към обект/отдел много
в град Бургас

Забравих да отбележа,че всички там знаят:напускам-не се пише напоскам,главните букви стоят само след удивителен,въпросителен знак и точка/понеже явно си ходил на гурбет-там му викат дот/.Може и да те вземат на работа,но искат грамотно попълнени документи-затова преговори поне граматиката.Успех

И още нещо-там не гонят-всички са си тръгнали доброволно,а дали искат да се върнат...Аз не!