написано 16.04.2014г. четвъртък в 12:15

Ами ето, вижте само такива подлоги и доброволни роби като oski как смятат, че е нещо нередно да си тръгнеш в нормалното работно време 18:00 часа.

Толкова промити мозъци няма, просто е удивително как с подбор са събрани такива жалки индивиди. По мое време колегите бяха много по-нормални, явно до един са избягали

написано 15.04.2014г. сряда в 21:28

Като не ти харесваше климата във фирмата защо издържа толкова време ? Всичко казано е пълна глупост от теб . А относно  селяните - по добре такъв отколкото селяндур като теб- нечистоплътен и лъжлив / да ти е живо издраво детето покрай което си тръгваше в 18 00 часа  не ни мисли за глупаци - особено мен/ А на другите - защо си криете имената - защото сте гузни. Колко магазини има фирмата - по всички молове ли ? Някой не е запознат и с тази подробност.Бъдете здрави !!!

написано 05.04.2014г. неделя в 08:45
към обект/отдел печатар

Най-помиярскатра рекламна фирма в цяла България. Всичко се прави по два пъти, понеже са големи "професионалисти". Работи се с 2 ножа (големи) за цялата фирма и една шпакла. Масата няма стъкло, а гол МДФ, после се чудят защо като ламинират всичко е в стърготини и прахоляк. Щефката Ани е гола вода, но пък със самочувствие на "голямотодобрутро". Колегите (поне на тоя етап) са някакви бесни селяни, страхливи като мишки, явно подбора на шефката е по тоя критерий. Клиентите пращат файл на 300dpi, шефката обаче нарежда да се редуцира до 50dpi, за да не се бави рипа. Качеството сами се сещайте колко пада. Отделно печатните и машини печатат супер зле, постоянно са със запушени глави и се викат хора за ремонт, който обаче не могат да ги оправят, защото самите машини вече са си изживяли живота. Моят съвет е никога, ама НИКОГА не работете или ако сте клиенти не давайте нищо за изпълнение в тази фирмица

написано 21.12.2013г. неделя в 20:54

Напълно съм съгласен с другите две мнения. Нещата са си точно така. Казал съм на всички познати да странят от магазините им в моловете. Заслужават никой да не стъпи там.

написано 11.11.2013г. вторник в 13:52

Всичко казано по горе е вярно. Условията за ужасни, особено през зимата е нетърпимо студено. През цялото време работя с ръкавици, за да не ми замръзнат ръцете. Не е за вярване, че това се случва през 21 век ..

Работенето извънредно е нещо нормално, това не се заплаща разбира се. Ако откажеш да останеш да работиш след работно време, дори и да имаш уважителна причина, това се счита за мързел .. Доста хитро, не мислите ли ?

Жалко е, защото там работят доста стойностни хора, които не заслужават подобно отношение. Но така се получава, когато нямаш избор и ти трябват пари. Моя съвет е да не започвате там при никакви условия.

написано 24.10.2013г. петък в 10:56

Има много нередности, затова ще Ви изброя най-фрапиращите според мен.

1.За една година работа там ми беше позволено да ползвам 14 дни платен отпуск, като работодателя смята събота и неделя за работни дни и съответно ги брои към отпуската..т.е. ако си в отпуска от 20.10. до 26.20 включително това са 7 дни ползван платен отпуск.

Съответно след като напуснах останалата отпуска не ми беше изплатена.

2.Във фирмата редовно има хора, които работят по 3 - 4 седмици на "изпитателен срок" без трудов договор. След като мине този период и собственичката реши, че човека не става за тази длъжност, той е освободен от работа без да му се заплати нищо естествено.

3.Редовно се остава да се работи извън работно време без да се заплащат тези часове. Ако поискаш да си тръгнеш след като е свършил работния ден, ти се казва, че си мързелив и не си харесваш работата и не даваш всичко от себе си ..

4.На официалните почивни дни за страната се почива, НО след това всички служители се задължават да подпишат документ, в който се казва, че първата събота след празника ще работят доброволно и благотворително..

5.Условията на труд са безумни, няма топла вода, зимата не се ползва никакво отопление. В тоалетните редовно се поправят/сглобяват/почистват машини, които се ползват в работата. Хората, които работят с мастила не ползват никакви предпазни маски.

Показани мнения 1 - 7 от общо 7

Връзки