АДИДАС БЪЛГАРИЯ ЕАД /img/frontend/nomap.png"

АДИДАС БЪЛГАРИЯ ЕАД

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Към "анонимен", който не е разбрал, какво е "Старши" . В тази фирма, ставаш "Старши", когато направиш една година във фирмата. Следва тест, а после взимаш и лек бонус, ако си издържал този тест или докато не го направиш. За това, че те хулят теб за всичко - не е ок, никога не е хубаво да се нападат новите, за графиците също е доста неприятно, но това си е от управляващото ви звено в твоя обект.
Смея да кажа, че и аз имах много негодувания спрямо фирмата, но вече 3та година ме храни. Хората се опитват да са европейски работодател и вече се случват много приятни неща.
Успех :)
Борислав 5910

Положението не е толкова зле, колкото го описвате всички! Стига сте плюели. Има си както положителни, така и отрицателни ситуации - както са казали хората пълно щастие няма.
Според мен всичко е наред, като обстановка. Има какво да се желае, разбира се винаги може и още. Но въпреки това както казах не е толкова зле положението, както е описано в някои от коментарите.

Положението е повече от трагично. Започваш работа и веднага ти слагат етикет "НОВ СЛУЖИТЕЛ", а всички преди теб били "СТАРШИ" - независимо на какви длъжности са.
Ти си виновен за всяка грешка, за всяко отрицание случващо се в магазина. Ти си кривия, злобния. Наговарят се една на друга срещи теб, игнорират те - и накрая бил си аутсайдер, луд си и какво ли не още.
И в един момент като след теб започне работа някой друг, тогава чак ти ставаш "СТАРШИ"/един от тях, а новия служител минава по твоя път, когато и на него му дойде реда да стане "СТАРШИ".
И не е само това - когато си "НОВ/МЛАДШИ" ти се съобразяваш с тях за месечни графици, за отпуски.
Ако не си зам. касиер или касиер, или просто нямаш касиерски познания - много честно си пишат на тях си твоите продажби и накрая как така винаги взимали повече от теб, били на първо място - а ти - буквално на майната си.
И да заплатата е под всякаква критика.
А да не говоря колко невежи и неграмотни има сред служителите, ама 'айде спирам до тук.
...Срам за марката!

Неси струва да коментирам - с една дума - НЕ препоръчвам!

Тва е най-мизерната фирма с най-големите мизерници и селски мутри, само гъзоблизците имат шанс за развитие...

И защо уважаеми собственици и мениджъри в магазините където се продават спортните обувки на Adidas няма никакво разнообразие от модели,а да не говорим за номерата?
Това се случва в разгара на сезона 06.2018г.И защо карате хората да си губят времето по вашите магазини и сайтове?
И защо трябваше да си купувам Adidas от Сърбия и от Лондон чрез роднини?

Надке, Надке....колко време ти трябваше да разбереш, че си гола вода след всичките ти опити да се доказваш..доста дълго позволи да ти промиват мозъка главните шефки, но те поздравявам за правилното решение,защото на сила хубост не става. Лошото е, че фирмата няма да се оправи след твоето напускане,понеже трябва да се започне от двете "бизнес" дами.

Да започнем с това , че консултантие не почиват събота и неделя , а само управителите , карате 12 - часови смени често , защото има недостиг на персонал . На никой в офиса не му пука за това как се правят графиците . Управителя си го храви , на него да му е добре , често пъти на 15-16 дена си почивал/а 3 дни . Таргети се хващат годишно на 100% може би веднъж , зависи в кой магазин си , но в повечето и , ако случайно го хванеш взимаш в добър случай 120 лева отгоре това е веднъж годишно . Има ваучери от 60 лева , които идват след 20 то число , а трябва до 15 то ... Заплата от 700 лева е унизително при порожение , че се занимаваш с краката и телата на много потни и зле подържани хора . Често пъти събота и неделя не почиваш въобще на смяна . Шефовете само мрънкят и те обсъждат зад гърбата . Това е фирма пълна с мишки на всички нива . Добре , че напуснах , но разбрах едно поне , че интереса клати феса .. Ако имат нужда от теб всичко е добре , не им ли изнася почват клюките . Абе като цяло всичко което и писано под разни исмислени имена тук и защитават фирмата , това са гъзолисците , които искат да се ,,развият" , но нямат потенциала по друг начин , освен с мазненето . Мога да пиша много , но доста хора също като мен се разочароваха най - вече от лъжите на шефовете , интригите и лошото отношение към персонала , който освет да продава ходи да чисти , бърше , подрежда и изхвърля кашони .

С трици маймуни не се хранят. Осемстотин лева (днес имаше статия) е наема в момента на двустаен апартамент в 8 от 10-те изброени квартала. В най лошите два ( Люлин и Надежда) е 650лв. Как изобщо със 700лв може да мотивираш някой да работи?