Интер Керамик ООД /img/frontend/nomap.png"

Интер Керамик ООД

1 точка от 4 мнения

Много хора злоратстват,но истината че хората си плащат каквото си се договорил.Това че някои са мързеливи и други имат големи очаквания си е техен проблем.Истината е че в нашата държава всеки има големи очаквания но хората  са мързеливи, крадливи и се имат за много хитри.Мога да твърдя че шефовете КБ и  ДК винаги са гледали положително(качества)на всички във фирмата и правят много компромиси и винаги ти дават шанс дори и да бъркаш някой път,като си гледаш работата съвестно.Също така много влизат  в положение на всеки  на който се е налагало.С няколко думи ти работиш те плещат, ако не ти се работи си тръгваш и никой не те спира.По хубаво от това здраве му кажи.Който иска да е чиновник да се обърне към ББ, който иска да работи -Интеркерамик.Късмет на всички...

Мнението на дамата е абсолютно адекватно и изчерпателно за отношенията и начин на работа във фирмата.Да допълня-умни, знаещи и с мнение хора не се толерират, а попадат в "черен списък на низвергнатите"В интерес на истината колкото по-малък е контакта с управленския състав, толкова по-добро е психическото състояние и нервна система на служителя.

Заплащането е относително добро и то ако човек не си направи сметката колко часа ще работи за уговорените пари. Нормалния работен месец е с продължителност около 176 работни часа, а в Интер Керамик месеца за търговеца е равен на около 296 часа, защото се работи от понеделник до събота включително, от 7:30 сутринта до 19:00 най-рано и без обедна или каквато и да било почивка. Повечето от колегите са отзивчиви симпатяги, с които обаче е забранено сприятеляването, защото собствениците на фирмата работят на принципа "Разделяй с ингриги и владей". При това положение няма смисъл да коментирам думата "Уважение", защото това е дума с неизвестно за ръководството значение. Текучеството е постоянно, заради гаврата с човешкия труд и достойнство. Единствената привилегия е свободната неделя, която обикновенно се проспива и не стига за нищо. За сметка на това, работейки там, всеки служител получава почти денонощно наблюдение - какво правиш, за колко време го правиш, с кой говориш, за какво говориш. Излизайки от офиса камерите и микрофоните се заместват от джи пи ес-а на всяка кола, следейки те по метри и секунди да не би да караш прекалено бавно или пък недай боже да се забавиш някъде с 10 минути, защото си спрял за сандвич преди да припаднеш от глад и преумора. Ангажираността я оценявам с най-високото равнище не само на база моите над 12 часа работа на ден, но и слушайки сутрин колегите от склада да се оплакват, че са приемали стока до 3 през нощта, спали са по-малко от 4 часа и са тръгнали отново към работното си място. Потенциал за развитие няма, затова е все едно колко точки на минус ще се сложат. Местоположението е "разкошно" - ако не си с кола е голямо приключение да стигнеш до края на Враждебна, след Летището. "Колектив" е сред забранените думи и по тази причина с другарчето по бюро сте длъжни да си комуникирате с имейли, за да може когато се случи нещо дребно, да можеш да натопиш всичките си колеги и да имаш и доказателства срещу тях. Ако не си се подсигурил, дори и да не си виновен, си понасяш крясъците и глобите. Излишно е да споменавам, че се работи заплата назад и когато собствениците се събудят в лошо настроение, се скалъпва повод за скандал, чрез който да те освободят, без да ти се плати изработеното. Давайки си сметка за условията, при които съм работила и виждайки отношението на ръководството към персонала, с чиста съвест мога да кажа, че германските концлагери от филмите ми изглеждат като частни детски градини. Мързелът е това, което не ми е в природата и не ме е страх от повече работа, срам ме е обаче да работя за хора, които докато ти обясняват за световната криза и ти намаляват заплатата, си купуват последен модел Ягуар например. Ценностите, които се толерират от Д.К.(жената, която дърпа конците) са пошлост, лицемерие, наглост, нахалство, безочие, безскруполност, двуличие, злорадство. Всеки, който притежава тези качества е добре дошъл в организацията. Всички останали просто преминаваме през тинята и спомняйки си за опропастените време и здраве, аз мога да кажа "Тази работа не я пожелавам и на най-големият си враг"

Всички които получат предложение за работа в дадената фирма, трябва да научат че по време на интервюто се казва с 2 думи какво ще работите и колко ще ви се заплаща. Работното време не се спазва, не се и компенсира извънредният труд! Ще ви бавят с договор и съответно ще ви осигуряват на минимална работна заплата. Определено търсят хора в крайна нужда и се възплозват от това, когато им станете неудобен за това че ще си потърсите правата, ще си измислят прияина да ви уволнят!
Подаден е сигнал за фирмата в Инспекция по труда!