ВАЛМЕКС ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,УЛ 5004 &markers=София,УЛ 5004

ВАЛМЕКС ЕООД

Много мнения,все различни,но свят широк,нали.Мисля,че в момента фирмата страда от липса на специалисти.Заплатите са около 1000-1100 лева,не е зле за работа в София.Дават се редовно,поне за сега.Иначе осигуряват на реалната заплата-за мен голям плюс,все ще се пенсионираме някой ден.Ако си свестен и бачкаш те тачат.Верно че има и тъпи техници,дето само могат да те ядосат,но къде ги няма.Изобщо,ако ви се работи не е лоша фирмата.

Поздравления за господин Лъчезар Цветков, че е изгонил от длъжност господин Вълов!!!!

Уважаеми господин Вълов, (отдел Кражби) искаха ли ви три имена, когато ви гонеха от работа за да запазите своята?
Сега, аз ви питам, когато останахте сам във вкъщи с бутилка ВОДКА в ръка, в град Сливница?!
- Осъзнавате ли какво стана, вашите доносници и ВАС продадоха!!!!!
Вече сте НИКОЙ във "Валмекс".
С вашата квалификация ставате само за охрана на паркинг или касиер за платена тоалетна!

Поздрави, прегръдки и целувки от бивш колега.

Валмекс!!!
Фирма пълна с пенсионери.
Заплатите закъсняват,а пенсионера не му дреме, защото той ако се събуди има 10 лева под възглавницата от пенсията. Колегите са некомпетентни и продажници!
Винаги се оправдават за своите провали с други колеги и по този начин излизат много работни и подготвени, а те не са и това води до конфликти в колектива и провали във фирмата, които струват пари.

Здравейте.Казвам се Мартин Андреев бях шофьор във Валмекс.По-принцип в този сайт всеки се оплаква от фирмата,но не виждат че проблема може да е от тях.Да фирмата дава заплатите със закъснени и то голямо,ама заплатата е много добра и си заслужава чакането.Закъснението става заради между фирмено задължение.По слух съм чувал,че за даде заплатите на работниците г-н Лъчезар Цветков когато нямама налични пари тегли заеми,залага машини само и само да може да даде заплати на работниците.Аз имах късмет и още от самото започване заминах командировка в Девня.Там попаднах на печен техник Васко Василев като техник е много взискателен и стриктен,като човек е много готин ще ти влезне в положение ще ти помогне.Колектива също бяха супер Вальо,Златишкиа.Данчо от Железница,Дъртото копче  и др.Ходих и на други командировки,с различни колеги,те винаги ме приемаха като свой близак,каквито и проблеми да имам винаги са ми помагали да ги реша.За моя пряк началник Цецо Спасов мога да напиша само добри неща.Лично аз много пъти съм го нервирал(по работа)Но той никога не ме е хокал,обиждал,а винаги ми е давал шанс да си помисля за да взема правилното решение.За личния състав мога да кажа, че са много готини и лъчезарни женички, а не лоши както пише по горе във форума.Фирмата е много готина,заслужава си да работиш за нея.Това е от мен,но решението си е само ваше!!!

Я, Валмекс! Работих там преди доста време. Положението не беше цветущо, но не бих го описал и като толкова черно, както са го направили бившите ми колегите по-надолу!
Като цяло липсва възможност за кариерно развитие. Стоиш си на едно ниво, освен ако не искаш да се издигнеш, в името на това непрекъснато да следиш и топиш колегите си. Шефовете пък от друга страна не са особено компетентни и често се случваше това, да не са запознати с дейността, която точно трябва да изпълняват. Липсва комуникация и съгласуваност на елементарно ниво.
Но поне беше забавно да се гледа отстрани целият хаос, който цареше по време на работа там.
Взимаха се и някакви пари, не много редовно, но пак ги имаше.
Не виждам каква е причината да се въздържите от работа там, ако ви се е отворила възможност. Още повече, че бг законодателството позволява да си прекратите трудовият договор по всяко време - със, или без предизвестие!
Но не гледайте за обяви! Във Валмекс повечето хора се назначават по приятелска и роднинска връзка.
Успех!

Моля , някой който в момента работи или доскоро е работил във Валмекс , да ме посъветва дали да започна работа там ! Благодаря !

За тази "организацийка" могат да се напишат много работи и все ще са неприятни.
Собствениците и шефовете - комунистически чучела, приближени до някогашната власт, а и не само до нея. Печелят се обекти от национално значение, без да имат практическа възможност да свършат нещата, за които им се плаща до край. Какво ви говори това? Ако не вярвате, проверете какво сътвориха хубавците със сметището в Златица. Само не ми е ясно как успяха да се измъкнат отново, но съм убеден, че много скоро ще ги спипат в друга издънка!
С написаното целях да покажа, че фирмена сигурност там не съществува като понятие. Днес те има, утре не, защото не получаваш заплата с месеци. Иначе тя се изплаща с месец закъснение, ако кравата от касата е в настроение и обикновено няма нищо общо с тази в трудовия договор.
Колегите са на средна възраст, повечето са бивши кадри на Хидрострой и производни. Не очаквайте да научите нещо кой знае какво от тях, освен някоя нова псувня.
Работната среда е повече от изнервяща и винаги не сте свършили работа според очакваното. Целта на ръководителите там е типично по ченгеларски да всеят страх у хората и по този начин да ги контролират. С една дума лагер, в който не се дава особена възможност на човек да бъде креативни и да вложи нещо от себе си.
Връзкарите и роднините са пръснати навсякъде из йерархията на организацийката, и обикновено са там до гроб.
Мизерна работа, в покъртително мизерна обстановка, с мизерно заплащане и смазващо мизерни, и в същото време некомпетентни ръководители!

До началото на 2009-а година работих известно време за споменатата организация като Технически ръководител и твърдя, че опита си заслужаваше. Недостатъците не бих ги коментирал, тъй като нещата може да са се променили вече, но определено това е едно от местата, на които можеш да научиш доста неща - както организационни и строго професионални, така и личностни; пък и почти никога не е скучно, направо си е лудница :)! Ако на някого му е за първа работа, фирмата е задължителна!
Бонус - някои от хората там са интересни персонажи, а и като цяло не са злобари. С мен са се отнасяли преобладаващо добре и толерантно, специално тези колеги и ръководители, с които съм контактувал редовно. Поздрави, ако някой чете! :)

Работих във фирмата известно време, но се оказа много некоректна към служителите.Ръководството е много некомпетентно и толерира шуро-баджанащината, а това спъва цялата работа на всички фронтове и нива.Няма работа в екип и всеки се спасява поединично.Трябва да имаш здрави нерви за издържиш там.Заплащането е ниско и много нередовно.С една дума ако се чудите дали да почнете работа там,не го правете, ще съжалявате много скоро.