Дрегер България /img/frontend/nomap.png"

Дрегер България

всъщност, фирма "Дрегер България" не съществува. Има две фирми: "Дрегер Медикал България" (Draeger Medical) и "Дрегер Сейфти България" (Draeger Safety). Двете са самостоятелни юридически лица, но се управляват от едно и също "физическо лице". В този смисъл условията за работа са много подобни в двете фирми. Местоположението на двата офиса (естествено) е едно и също, много голям и модерен офис. Служителите са готини и компетентни и в двете фирми, но въпреки това работната среда е различна.

Фирмата е страхотна.Персонала е изграден от много добри специалисти.Като хора също са чудесни.Фирмата не жали средства за обучение на персонала.Привилегии има доста.Кола, мобилент телефон и какво ли още не.Работа до припадане.Има обаче едно чудо глава на сервиза на медицинската част, кoето ако го разкарат от там щото опрделено не е добре психически,фирмата ще хвръкне на върха на таблицата предпочитани!