ДАНОН СЕРДИКА АД /img/frontend/nomap.png"

ДАНОН СЕРДИКА АД

Пичове от три години не работя никъде и си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://r.adbtc.top/1092055

Добре де като си е толква хубава работа защо я напусна а не се пенсионира там?защото май има здраво бачкане и хвърляш каси в несвяс и не е за лишпери

Бях дистрибутор в данон сердика ад и мога да кажа, че работата е по-добра в сравнение с конкурентните фирми. Никога не са закъснявали заплати (което интересува обикновения служител), които са над средните. Бонуси като транспорт, настаняване, вечеря и хранителни купони. Моите началници и колеги бяха на топ ниво. Винаги готови да помогнат ДОРИ да не се отнася за работа. Вярно,че работното време понякога е малко по-вече от нормалното. Най-важното е да работиш тази работа, която харесваш. Иначе винаги няма да сте доволни.

Опитвам се да си заредя магазина с продуктите на Данон, но не се получава.Не получих компетентен отговор от регионален мениджър и мениджър продажби за район Свиленград. АКО ТОВА Е ПОЛИТИКАТА НА ДАНОН СЕ ИЗВИНЯВМ, НО АКО НЕ Е МНОГО ЖАЛКО.

в момента има обявена позиция Мениджър Транспорт, преди по-малко от година пак търсеха човек за тази позиция. Някой знае ли защо пак търсят човек и какви са условията на труд, както и изискванията?

Здравейте,искам да попитам възможно ли е да направим споразумение с вас?Имам желание и възможнос да се грижа за 15 крави Ако може да се закупят животните и да се изплащат с добитото мляко аз ще си поемам хранене и добро отглеждане на животните

аз лично нямам нищо против тази фирма -дори напротив доволен съм от работата си с тях ,да вярно е че администрацията си вършат малко работата как да кажа - странно ,но какво пък - получавах си парите точно колко то са на точно определената дата заплатата е средната работна заплата за сектора незнам как е при другите те ще кажат но аз лично нямам кой знае какви забележки , що се отнася до колегите - има си мърша като навсякъде но се свиква ако имаш воля ,с развитието - трудна работа, държа да подчертая ,че не бях на трудов договор ,а на граждански -такава ни беше уговорката с работодателя , идеално е за студенти :) :) :) успех на всички настоящи и бъдещи служители
то в българия и като цяло  за трудовият си опит положението е мани,мани
що се отнася до условията на труд - по - скоро мога да ги определя като добри ,но може още

Работих близо 3 години във фирмата ... Положението там е повече от трагично ... нека дамите от администрацията само се замислят защо само техните мнения са положителни ... Ами явно защото всички привилегии са за тях ...
Пример 1: Криза е! Трябва да се правят икономии. Камионите които разкарват продукцията из цяла София и региона (около 10 + 2 бусчета) давали голям разход. Около 23-24 на сто. (По запознантите могат да преценят) Целта е да направим разхода като на лека кола... Драги управляващи на ниско и високо ниво ... това са около 6 тона ... не могат да се бутат... а че адмистрацията разполага с около 70 коли и на тях не им се търси сметка ... За това нека отидем в Гърция на почивка.... Данон поема всичко ... Спането ни в хотела е "представителен разход" състо поет от компанията.... Еххх искам и аз .... Търговските конференции..... Луди пари за път ... хотели .... Но пак на Нова Година ще извикаме Слафи Трифонов да ни пее на ушенце .... Общо взето положението е такова ... за някои хора има за други няма ...

здравейте, бихте ли могли да ми дадете информация за позицията "Анализатор продажби"-среда, заплата, колеги и т.н.

Не си губете времето. Фирмата е много фалшива. Бях на интерю. Продължи повече от един час и полвина. Големи обещания. И отговор никакъв. Губите си времето.