магазини Мания /img/frontend/nomap.png"

магазини Мания

Никаква организация, постоянно напускащ персонал, липса на персонал, постоянни отдръжки за липси под формата на по малък бонус, бонус за извънредни които се заплащат само по 6 лв на час, постоянно видео наблюдение нямаш право да си починеш и 5 минути ако не време за почивка

Здравейте. Предстои да започна работа в Мания-към Варненският отдел. Някой може ли да сподели,актуално мнение за фирмата.Как е заплащането и тн. Благодаря.

Здравейте
Аз съм бивш работник в магазин Мания (фирма Бочеви груп ЕООД).Натоварването е много, а заплащането много малко 800лв.
Като всеки месец се удържат липси,които персонала ги плаща.Заплата ни зависи от оборота,таен клиент и регионален мениджър.Оборота ,който искат да постигнел е много голям.
Шефката е винаги недоволна и все се кара на нас. Като продавач-консултант ние изпълнявахме много длъжности БЕЗПЛАТНО!-сортировачи,гладачи,охранители,чистачи и хамали.Всеки ден отивахме по-рано и си тръгвахме по-късно, което не се заплащаше. Най-странно е,че се говореше по микрофон.
Съвета ми към вас е :
Никога не започвайте в Мания !!!

Мания онлайн Варна склад. Там се търсят хора за кратък период, когато имат зор да им се свърши работата и след това си чао. Имат си няколко подмазвачки, които са си постоянни там и си седят с години. Не си хабете времето да се занимавате със селски парчета. Каквото и да ви говорят друго е лъжа. Самото работно място е меко казано неприятно, като условия. Това е мястото, където човек може да срещне изключителна злоба от две, три невзрачни и необразовани госпожи - Женя и компания. Шушукат зад гърбовете на останалите, а след това и една на друга.

Като бивш служител ще си позволя да изкажа мнението си за тази фирма.Не започвайте работа там,за 500лв хиляда длъжности като хамалин,полупребит от работа,постоянно подигравки и викане от страна на служителите.

Здрвейте, искам да попитам за мнение в магазин мания (младост 1) от понеделник трябва да започна, но прочетох доста негативни мнения, но за магазина в младост 1 не видях нищо. Ако може някого мнение :) Благодаря предварително.

Здравейте работих за ,,Колевски ЕООД''. Има липса на персонал, поради тази причина малкото хора които бяхме ни изгърбват от работа. Некоректни са спрямо заплатата (липсите ги плаща персонала). Карат те да чистиш обувки като луд. Казват че заплатата е 700, но се подписва договор бруто 560. Отношението на Стоил и Мария е надменно и некоректно.

Здравейте бих искала да споделя и аз своето мнение относно магазин мания.Работих за ,,Колевски ЕООД'' магазина който се намира в дружба.Мога да кажа че колегите ми бяха супер гледахме да се застъпваме и да бъдем взаимно заменими и ни се получаваше.Относно шефовете искам да кажа, че докато си тях те пазят хора са, човечни са ,разбират и гледат да помогнат на всеки.Работата лично на мен ми харесваше поработих около година и половина и се чуствах добре.

Здравейте ! Ще съм благодарен, ако някой сподели опита си в магазин Мания - Стара Загора. Обмислям да кандидатствам за продавач-консултант. Заслужава ли си ?

Аз съм бивш работник в магазин Мания ВМА. Искам да предупредя хората, които искат да започнат работа там. Некоректен работодател! Накратко, работихме с двама човека по-малко седем месеца, което не ни се заплащаше коректно. Освен това липсите в магазина се заплащаха от нас. Работиш всичко: мияч,подръжка електро и ВиК, бояджия, касиер, хамал, сортировач, охрана и т.н,а те водят продавач-консултант. А само да знаете какво мъкнене е при получаване на стоката, такова гърбене няма. През април т.г. почина баща ми и ползвах три дена платен отпуск, който ми се полагаше, когато се върнах на работа след тези три дни ми заявиха ,че съм дължал часове работа на фирмата. Такова унижение и неграмотност от тяхна страна няма.Нямаха никакво основание да ми търсят тези часове, хем си отпуска, хем дължиш работни часове, това е абсурд?!? Впоследствие отговорничката на магазина влезе в конфликт с мен и нещата се влошиха в резултат бях сложен на заплатат ,която съм подписал т.е. 450 лв. Разболях си и излязох в болничен и тогава. О чудо!Беше ми спряна заплатата за 5 работни дни, което е напъно незаконно и нарушава договора ми с този работодател. Поисках от "управителката" да ми издадат документ за удържаните пари макар да знам, че няма да стане. Удържането на пари и неиздаването на документ за това е незаконно т.е. вие сте лишени от правото да протестирате това вземане. Истината се нарича двойносчетоводство! Не съм получил нито еднин документ за удържани пари ,както и за така наречените бонуси. Не препоръчвам подобен работодател на никого. Браво на колежките от магазин Дружба! П.П. Работих близо една година там. Чувствам се морално и финансво ощетен.