написано 21.04.2013г. в 09:32
в град Варна

Малко подробна информация за търсещите и питащите за заплата и работно време :

Базова заплата 360лв. - 20лв. осигуровки = 340лв. за месец от 22 работни дни по 10 часа. - 1,55лв. на час.

Ако се докарат допълнително бонуси от извънреден труд от тях се приспадат липси и наказания.

Нормално е да има огромно текучество на служители при заплащане от 1,55лв. на час.

написано 08.02.2013г. събота в 14:08
към обект/отдел магазини управител

Ако работата Ви е свързана с "Централата", действайте! Много коректен работодател. Това е работата, която много харесвах. За съжаление аз се забърках с така наречените "франчайзи", на които грам не им пука за персонала и моралът и отношението са под всякъква критика. Откакто магазините се отдават на франчайз нивото на обслужване и качеството на стоката спаднаха, а от там и на оборотите в магазините.

Щом си към "Централен офис" ще работиш с едни от най-яките хора.

И ще се запознаеш с един изключителен човек - Севдалин Спасов.

Един от малкото почтенни работодатели и данъкоплатци в България.

написано 02.01.2013г. четвъртък в 11:19

Здравейте.

Някой може ли да сподели каква е в момента работната атмосфера в централния офис на фирмата ?

Какво е нивото на заплащане, изплащат ли се редовно заплатите ?

Благодаря предварително за всички мнения !

написано 18.12.2011г. в 14:20

Тука някой изобщо някакъв отговор ще даде ли?или само си задаваме въпроси и толкова !!!!!!!лично аз се интересувах от длъжноста суртировачи ,интересна ми е ,искам да работя, чакам с нетърпение да пуснат свободна позиция и да кандидатствам,ако някой е работил или работи тая длъжност моля споделете,на норма ли е или твърда заплата ,почивни дни,колегите как са ,и въобще всичко каквото се сетите за тая длъжност .Благодаря предварително :)))

написано 04.11.2011г. събота в 00:20
в град Аврен

Някой знае ли каква е горе-долу заплатата на заместник-управителя?

написано 19.10.2011г. четвъртък в 19:53

Моля,кажете нещо за заплащенето ,как е и дали си струва да започне човек работа там.БЛАГОДАРИЯ предварително...

написано 14.04.2011г. петък в 09:34

Преди 5 месеца търсиха Ръководител логистика на два пъти , сега пак са пуснали обява.Какво става - не намират подходящ човек ли, във фирмата ли е проблема? Знае ли някой?

написано 21.03.2011г. вторник в 12:22
към обект/отдел сортировачи
в град Варна

Здравейте, има публикувана обява за работа за сортировачи. Бихте ли казали какви са условията за работа, има ли твърда заплата и оттам нагоре ли е заплащането според заработката или заплащането зависи само от заработката. Долу горе каква заплата се изкарва на месец! Предварително благодаря!

написано 23.02.2011г. четвъртък в 03:38
в град Аврен

Наистина имаше вдигане на заплатите в магазините. Процента, който взимат продавач консултантите от оборота се вдигна през пролетта и есента. Какво повече?

А увеличението за което говори колегата Страшимиров :) беше доста преди 2010