написано 18.08.2009г. сряда в 16:30
Защо напусна, щом заплащането е добре, а се намират и добри колеги!
Никой не бяга от хубавото, каква е уловката?
написано 04.08.2009г. сряда в 17:01
в град Варна
Искам да споделя няколко мои впечатления за фирмата... Първо да кажа на всички, че се занимава с търговия на едро, разнос и логистика на алкохол, хранителни стоки и перилни и почистващи препарати.
Първо и едно от най-важните условия, които биха заинтригували някой е за заплащането. Tо се извършва много коректно, без закъснение. ОТ ТАЗИ ГЛЕДНА ТОЧКА - ГРЕШКА НЯМАТ.
Като цяло за персонала - някои от тях са доста злобни хорица и успешно вгорчават живота на останалите... както навсякъде обаче си има "точни" хора.
Показани мнения 1 - 3 от общо 3

Връзки