написано 05.04.2012г. петък в 09:06
към обект/отдел office
в град Шумен

Румене, човече, защо не попитаме стотиците хора, които са минали през фирмата ти и са стояли по няколко месеца, дали са съгласни с мнението ти. В момента при тебе работят хора, които нямат избор, защото не биха си намерили работа на друго място или са пред пенсия. Скоро, съвсем скоро в Шумен няма да останат кадърни хора, които не са минали през твоята фирма и не са напуснали. В последно време държавата се посъбуди малко покрай сагата "Валентин Захариев" и такива като тебе скоро ще лъснат. Ако нямаше такава безработица, отдаавна да си фалирал, човече.

А за моята работа и на жена ми не се кахъри. В момента сигурно печелим повече от тебе и на 100% живеем по добре от тебе.

написано 31.03.2012г. неделя в 08:23
отношение представител на управлението

Скъпи ми Тод, приказката за лисицата и киселото грозде не е измислена от вчера, така че няма кого да впечатлиш. Фирмата е от 20 год. на пазара и може да фалира, ако управителя си позволи да държи на работа некадърни работници като жена ти и теб самия. Защо не кажеш последните 10 год. колко работодадели сте сменили с жена си и как не се намери нито един, който да ви е в угода?

написано 27.03.2012г. сряда в 09:57
в град Шумен

Странен е този \"Иво\". Малко имагинерен ми се вижда. Това е най-некоректната фирма с която съм се сблъсквал. Жена ми работеше там в края на 2011 и началото на 2012. След първата седмица всяка вечер плачеше, а си мислеше, че предният и работодател е бил лош. В крайна сметка за декемвро получи 60!!! лв без договор, без осигуровки и напусна с чувството на ГОЛЯМО неудволетворение от работата. Собственика на фирмата има много странна логика. Смята, че ако непрестанно те тормози психически и ти повтаря, че нищо не става от теб, ще има повод постоянно да ти реже от мизерните пари, които ти е обещал. Ако не си останал поне 2! часа след работа, значи през деня нищо не си свършил(странна логика, нали ви казвам). Анархията в офиса и тоталното неуважение към хората, които му изкарват парите не кореспондира с ниската му интелигентност и писмена култура(имах неудоволствието да си поприказвам с него). Милия, да му се чудиш как не е фалирал още.

написано 30.04.2010г. събота в 12:55
в град Шумен

Ако искате постоянно да демонстрирате своя мързел и некомпетентност и да чакате някой друг да свърши вашата работа, а Вие да смятате, че единственото Ви задължение е да си вземете заплатата, определено нямате място в тази фирма

написано 16.10.2009г. събота в 11:54
в град Шумен

ако искате постоянно да слушате как нищо не вършите и как само фирмата е в разход с вас(за заплата и осигуровки(мин)) може да отидете да работите там.Голямо текучество на кадри.

Показани мнения 1 - 6 от общо 6