Choice Rent-a-Car /img/frontend/nomap.png"

Choice Rent-a-Car

1 точка от 1 мнение

Не ви препоръчвам да почвате в тази фирма!!! Първо да почна от мястото където се намира, а именно на летище София терминал 1. Което прави достигането до там доста бавно и трудно. По принцип има коли, но служителите нямат право да ги ползват. Аз бях там като шофьор - в последствие офис мениджър и накрая - търговски мениджър. Като единственото което се увеличаваше, беше работа и отговорността, но не и възнаграждението. Което ме сеща да спомена, че лъжите в тази фирма почнаха още от начало - говорихме за стартова заплата 900лв. + допулнително за извънредно работно време и трудов договор на тези пари. Е в крайна сметка заплата ми беше 700лв., така и нямах трудов договор(което е абсурдно, понеже фирмата се занимава и с превоз на хора). За колектива нямам думи - всеки беше по някакъв начин кръвно свързан с собствениците (освен мен) и всички много обичаха да се клюкарят един друг и да обвиняват всичко живо, но не и себе си.
Уважение в тази фирма - НИКАКВО!!!