написано 02.04.2014г. четвъртък в 10:55

Дилърите сменят от 250 до 300 работника на година, факт много е нали? в коя държва го има това? Сменяйте дилъра началници :)

написано 01.04.2014г. сряда в 11:36

Във връзка с предходното мнение на господина се чувствам длъжна да изкажа и своите впечатления от въпросната станция. Аз съм дългогодишен клиент, всяка седмица поне по 3пъти зареждам там. Изключително съм доволна от цялостното обслужване и от персонала. Никога не съм имала забележка нито към продуктите нито от обслужването. Много е приятно когато си поръчам редовното кафе, с усмивка служителите дори да знаят по какъв начин го обичам. Относно смяната на персонала- това е напълно нормално, и в моята фирма постоянно има нови работници, тъй като се развиваме. И всеки нов работник се нуждае от обучение за да стане класен служител,а ОМВ е доказало че предлага качество. За това господине, дайте шанс на новите хора и не бъдете толкова критичен, защотото и Вие някога сте били на тяхно място.

написано 23.03.2014г. в 13:53
към обект/отдел ОМВ в кв.Захарна фабрика

УВАЖАЕМИ УПРАВЛЯВАЩИ, аз живея в кв. Захарна фабрика и ежедневно зареждам гориво или си организирам срещи в бензиностанция ОМВ в кв.Захарна фабрика. От нова година виждам много нови работници в тази бензиностанция, които нямат ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ и КУЛТУРА на обслужване. Редовно на касата касиерите се объркват и възникват ситуации на незнание, струпват се голями опашки и клиентите се изнервят. Не по различна е и ситуацията на бара - новите работници не знаят да направят капучино, един ден чаках около 20 мин. за два сандвича,които бяха без търговски вид и всичко от тях изпадна - аз като клиент не прощавам подобно обслужване и качество и за целта ще предизвикам проверка от ХЕИ.В повечето случаи персонала говори на висок тон или чуваш просташко хихикане. Не знам каква е причината за промяна на състава на работниците, но нивото на обслужване върви катастрофално надолу!    УВАЖАЕМИ ГОСПОДА, аз ще сменя бензиностанция, но трябва да има някой отговорен за това ниско ниво на обслужване и незнание! С този ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ и КУЛТУРА на обслужваме продължаваме да се отдалечаваме от ЕВРОПА!

написано 02.01.2014г. петък в 22:19
в град Пловдив

Започнах работа преди 2 седмици в омв пловдив на позицията форткорт. Дилърката е нова и следи всичко да е наред. Даже ще ни купува нови работни дрехи и очила за зареждане на газ. Заплатата 400лв. чисто изплащат се по банков път, смените са 12 часа, дневна, нощна два почиваш. заплащането наистина е малко, но ако намеря нещо по-добро веднага се махам, ако дори и една обида чуя от шефовете подавам предизвестие на момента даже може и да им тегля една майна, но засега всичко е точно, ако усетя някакво отношение, което не ми харесва си бия шута веднага, това няма да ми е първата нито последната работа, така че немогат да ме притеснят. За глоби не съм чувал, но ако има чао. За самата работа мога да кажа, че има доста работа, клиентите са всякакви лоши, добри, простаци и мили хора. Днес управитетеля ми направи забележка, че стоя на касата и си говоря с касиерките, докато има клиенти на касата, по принцип ние трябва да стоим отвън, но на нас ни позволяват да стоим вътре на топло като няма коли за зареждане. Прочетох всички коментари и неразбирам едно-защо като не ви харесва работата и се държат унизително с вас и се гаврят с вашето достойнство не се махнете, защо?

написано 02.12.2013г. вторник в 22:17
към обект/отдел ОМВ

Здравейте, аз съм настоящ служител в ОМВ в София.Работя 3-та година в сферата и мога да кажа, че като цяло работата ми харесва.Обичам да работя с клиенти и мога да кажа за себе си, че не съм ощетила никой от тях...не съм надписвала сметки или други неща които бъркат вджоба на клиента неправомерно.Обаче огорчението ми е голямо като чета отзивите на някои клиенти за нас служителите.Работата като цяло е ужасно много особено след като от "шапката" на ОМВ решиха, че трябва да се съкрати персонал.Несмогваме да сме на няколко места едновременно(да зареждаме стока, да мием подове, тоалетни, да сме на касата и още неща които се вършат от повече хора, а не от един), а клиентите винаги бързат.Искат да бъдат обслужени мигновено, как да стане това при положение, че за всичко си има технологично време...особено като се плаща с карта, не дай си боже да откажат терминалите, като няма и банкомат на нащата станция и ако клиента си тръгне и не си плати горивото...РАЗБЕРЕТЕ ние нямаме вина за това.Не сме виновни за всичко.Ние имаме само задължения и никакви права.А за заплащането...да...мизерно е, особено като се плащат и липси от КРАДЛИВИ клиенти или некоректни слижители, бягства с горива и то на не малки стойности.Питате защо работя тогава на такова място... в дешната КРИЗА е трудно да си намериш работа особено когато си прехвърлил 40-те, а и в повечето сфери заплатите са между 400-500лв.И за да не ви отекчавам повече искам само да попитам същите тези клиенти когато пазаруват в големите хипермаркети, защо чинно си чакат на големите опашки и не претендират, че трябва да бъдат по бързо обслужени?РАЗБЕРЕТЕ ние сме хора не роботи, работим с пари и трябва да внимаваме, защото всяка наша грешка ни бърка в джоба.А и за форткорт служителите помислете от каквато и етнос да са, работят навън независимо от атмосферните условия, дишат отровните изпарения и т.н.не им е позволено да влязат на топло през зимата, хранят се навън на крак нямат нормирана почивка.Хора сме и затова трябва да се уважаваме взаимно и да се усмихваме повече, живота на всички ни не е розов, но това не трябва да рефлектира върху другите.

написано 15.11.2013г. събота в 06:08
към обект/отдел ОМВ Захарна Фабрика

Какво да кажа за тази ако може да се нарече компания организация ОМВ. Обектите ги дават на различни арендатори или тъй-наречени дилъри. Тези въпросни дилъри не отговарят на никакви образования в моя случай беше една футбона съпруга (принцеса) която не е работила никога и това и е първа работа - "ШЕФКА". Отделно лъжат персонала с парите които са им  предвидени за заплати - дават по-малко тъй като парите минават през сметките на техните фирма и ги разпределят както им е удобно и занижават надницата на работника за тяхно благо. Отделно парите за липси,кражби и избягало гориво не  ги споменават макар,че знаем,че има такива пари ,те са ги научили на тези тарикатлъци още преди да вземат обекта. Отношението към персонала е много лошо,ако си им удобен и топиш колегите си им най-любимия ама като спреш им ставаш тесен в обувките. Надницата е най-ниската сравнения с другите бензиностанции - 23лв дневна смяна и 25лв ноща или казано 360-370лв месечна заплата. Затова колкото и а сте закъсали за работа не си заслужава да почвате в ОМВ много лошо отношение има към персонала и дори да сте прав спрямо клиента ви изкарват крив имаше случай един клиент да каже на колегите да му сипат 20л. гориво вътре каза,че им е казал 20лв и разликата си я платиха те,оделно всеки месец има липси на масла и други продукти и понеже футболаната принцеса си прибира парите за липси ги плащат пртсонала с иначе големите заплати. Не ви препоръчвам да работите там е моя съвет.

написано 10.06.2013г. вторник в 22:46
към обект/отдел ОМВ Смолян
в град Варна

На почивка съм със семейството си в Пампорово. Тъй като времето в момента не е много подходящо за пешеходен туризъм, обикаляме Родопите с колата - MITSUBISHI OTLANDER 2008, дизел, 2.2лтр, 156кс. Навъртяхме 327км по планинските пътища с гориво заредено във Варна от ЕКО. Наложи се да зареждам с гориво и избрах ОМВ, Смолян като си мислех че това е реномирана фирма и нова бензиностанция с чисти резеорвари. На 07.06.13 заредих дизел за 55лв, 2.53лв/лтр. и се върнахме в хотела. На следващият ден бях неприятно изненадан от загуба на мощност, увеличен разход, придърпване на двигателят на 3-та скорост при ускоряване...Чакам с нетърпение да изразходвам това гориво. Наистина - приятели във Варна ме съветваха да не зареждам в ОМВ....защо ли не им вярвах. НИКОГА ПОВЕЧЕ ЗАРЕЖДАНЕ В ОМВ, освен при авариини ситуации. За мен ОМВ не съществува, вече. ТОЧКА.

написано 20.04.2013г. неделя в 20:23
към обект/отдел кв.Горубляне в град София

Уважаема Йоана, разбирам възмущението Ви, и за да бъда солидарен с Вас от днес нататък специално на това ОМВ няма да ззареждам никога. В нашия отдел работим 196 човека, ще разкажа на всички колеги отношението, за което стана дума.  Такива мамини синчета като въпросния господин винаги някой ги спуска от въздуха и някой бил той и общ работник, трябва да му вади заплатата на такъв келеш.

Не знам кой му пази гърба и как е назначен, но явно е много далече от стандартите на обслужване, и заслужава сериозна глоба. Не знам за ОМВ но шел и лукойл имат една проверка - таен клиент. И ако този същия келеш устата му много знае точно за 3 мин ще се наложи да си потърси друга работа, и ОМВ-то ще го гледа от улицата!

Дано да има повече хора като вас, които да си изкажат мнението.

написано 19.04.2013г. събота в 23:23
към обект/отдел кв.Горубляне

Преди един месец спирам на Омв в Горубляне , да си закупя цигари влизам поздравявам казвам какви цигари искам и касиера някакво момче започва да се държи нагло понеже той не ме разбира какви цигари желая аз му обяснявам  разлика и тои ми казва ,че не е длъжен да знае какви видове цигари продават.Извинете ,но аз работех като касиер също и знаех абсплутно всички  марки предлагащи се на пазара в България!Преди една седмица отидох да си заредя гориво и същото момче ми заяви ,че не работят докато излизах и се готвех да потегля спря една кола и човека си зареди обслужиха го просто нямам думи. Преди 2 години ходих на интервю в Омв обявата беше за касиер когато отидох разбрах ,че ще бъда общ работник (каса,барманка,готвачка само чистачка не казаха) и всичко това за 350 лв извинете правите по 20 000 оборот на обект не ви ли е срам????

Показани мнения 1 - 10 от общо 126 12345 По-стари » >|

Връзки