написано 18.11.2013г. вторник в 15:35

Възмутена съм от обслужването в Зона Дом. Не само, че ме подведоха с информация за артикулите, некомпетентни подмятания от касиерките, подигравателно поведение, а на края ми стовариха стоката на улицата, дори не до вратата на домът ми, защото пак пропуснали да обяснят и включат разнос. В мое присъствие изгониха и други клиенти. Жалко за собствениците, които само си затриват фирмата с такъв "качествен" персонал! Жалко, че в България въпросните лица на фирмите не знаят основното правило: "Клиента винаги има право" и неуважават клиентите, а камо ли да се постарая да им вземат парите!

написано 17.11.2013г. в 11:52

Работниците взимат добри заплати с основно образование.Иначе биг боса е готин пич,но надолу малките шефчета са пълен въздух под налягане.Може би г-н Ковачев трябва да набира повече професионалисти и умни хора.

написано 17.11.2013г. в 00:13

Най фалшивата фирма с китайски стоки и неграмотен персонал.

написано 02.11.2013г. неделя в 10:27

Браво Драго.Дерзай напред.На тези измислени и фалшиви фирми.Китайските стоки които произвеждат са боклуци.

написано 10.10.2013г. петък в 15:54
в град Севлиево

Най долнопробната фирма.Още утре отивам на среща с адвокат и мисля да заведа дело срещу тях за неизплатени заплати към мен.

написано 27.08.2011г. неделя в 21:03
към обект/отдел пловдив
в град Севлиево

Паралел ни ползваха да им намерим обект в Пловдив,наеха и след това забравиха да платят фактурата.Разговарях с главният им счетоводител може би 10 пъти.Тогава се обърнах към адвокат и тъй,като имам договор с тях и фактура ги осъдих.НЕКОРЕКТНИ СА!!!

написано 26.09.2009г. неделя в 12:11

Искам само да попитам с какво всъщност се занимава тази фирма

написано 23.09.2009г. четвъртък в 13:40
в град Априлци

много зле се дарйат с работниците а плащането им е под всякаква критика

написано 14.09.2009г. вторник в 18:00
отношение шубе го/я е и не казва!
към обект/отдел ковафон

съкратен ----- ДЪВКАТА КАТО И СВЪРШИ СЛАТКОТО И СЕ ИСПЛЮВА ---