написано 27.08.2009г. петък в 15:31
Когато бяхме всички начинащи, беше супер. След като се смениха няколко директора и всеки водеше свои хора, стана змиярник. Всеки прехвърля работата на другия и затова до днес немогат да се оправят. Издържах 6 години, напуснах и никога не бих се върнала. Роботата е нискоинтелигентна, бумаги, хартия и никакво поле за изява. Много ми е чудно, защо работят толкова много лекари там?! Да зарежеш професията си, за да се ровиш, като плъх в купища хартия!!!
написано 20.08.2009г. петък в 23:17
към обект/отдел s4r
Имам стаж като бюджетен счетоводител близо 10 години, само две от тях в СЗОК.
Повярвайте ми за първи път се връщам от отпуск с нетърпение и желание за работа. Опитайте и вие!
Не всичко е пари, нито обезателно връзки, приятели...
написано 30.05.2009г. неделя в 12:26
Искам да кажа на всички, които мислят да кандидатстват за работа в СЗОК - хора бягайте далече!!! Работих там само няколко месеца, поне 5-6 пъти ми сменяха работното място и задължения, изтърпях много крясъци, лицемерие и подмятания. Реших да напусна, въпреки че останах без работа, защото всички тези ужасни емоции започнаха да се отразяват на здавето ми.
Показани мнения 1 - 4 от общо 4