Чикън Груп ООД /img/frontend/nomap.png"

Чикън Груп ООД

Здравей те, в момента работя в тази фирма и какво да ви кажа, не знам от къде да започна ! Управата на 2-рия етаж е под всяка критика, мислят се за нещо повече от другите като говоря за счетоводител , секретарка а за собствениците , просто нямам думи . Ти за тях не си човек , по скоро животно !!! Работата е лека няма голямо натоварване поне за шофьорите, липсва уважение , липсват много неща .Лятото има натоварване само месец - 2 , после работата пада и работиш на ден особено зимата по 4-5 часа но заплатата си върви ! Пример : понеделник , старт в 07 часа до 17 часа , вторник : старт в 09 часа до 14 часа макс . Всеки ден е различно но най големия минус е че шефовете нямат никакъв респект към хората които работят там, никакъв !!! Като се махна скоро , ще напиша по голям коментар , защото сега мисля да ги съдя понеже нарушиха договора ни ! П.С. не почвайте работа там но ако трябва да избирате пред ЧИКЪН ГРУП и ЕП КОМЕРС и друг вид КОМЕРС, по добре да сте в ЧИКЪН ГРУП, защото натоварването не е голямо ! Успех на всички

Просто нямам думи за цеха във бургас отвратително отношение от началници смяна и от технолога на цеха дето трябва да е за пример. Просто све едно на бит пазар даже и по зле.

Абсолютно некоректна фирма. Ако имате друга алтернатива не започвайте там работа и в никакъв случай не напускайте работата си, за да постъпите там.
Хора , чуете ли за тази фирма - бягайте!
Некоректни хора с големи обещания!
Горките хора , които в момента работят там!

Интересувам се за заплатата на Управител склад за София.
Защо досегашния Управител напуска, по какви причини?

Наистина работното време е убииствено,задълженията са прекалено много,заплащането никакво.
Управителката не умее да мотивира,липсва и култура на комуникация,държи се надменно и си позволява да обижда и заплашва.
 Затова има текучество.
 Това е.Накратко-много работа,малко пари,отвратително отношение.Ако си направил компромис с работата си е някакво временно решение.

хора не започвайте там работа колкото и да ви е необходима , ще се разочаровате . 12-13 часа на ден , 300-320 лв заплата /с всички тъй наречени бонуси/ , отношенията между началник работник = 18век
ако не ми вярвате пробвайте само да не кажете че не съм ви предупредила , щото след това вие ще пишете ТУК

Моя приятелка работи там продавач от 9 до 9 за 300лв кво повече да ви кажа.

Това е за филиала в София . За Бургас  неанам много .Казват че работата е повече а заплащането е помалко, и че имаш постоянно шефове на главата и често глоби.

Ами какво да ви кажа ... Колектива и работната среда в склада в София е добър даже много. Обаче работата е Много ... Работи се 6 дни в седмицата за някви мижави пари . Работното време ако си в склада е от 7 до 16 часа ако си шофьор пак от 7 до когато свършиш (рядко преди 15-16ч.често след 16ч.) яко хамалогия .Всяка сутрин се разтоварва камион със стока, разпределят се заявките, снимат се една по една всяка тарелка по баркода и после товариш (сам) и тръгваш да разнасяш (между 8и30-10) и цял ден обикаляш по заявки общо взето това е. Почива се само неделя, няма празници. Това е което мога да ви кажа. ако има някъкви въпроси питайте .За мен не си струва да работиш там. Заплащането за шофьор е 550-650, в склада 400-500. Вие си правете извода.

Още ли никои не е писал за тази фирма?