написано 11.06.2013г. сряда в 15:57

До г-н Трайчо Иванов във връзка с "екскурзията до Хайделберг" звъннете моля Ви на 0888534910 - Младен Младенов

написано 03.06.2013г. вторник в 20:52

Бях  поканен на интервю в началото на  май. Предложиха ми след като  обстойно се  запознаха с професионалната ми компетентност да ръководя  обект в Хайделберг-Германия. На  13 май ми се обади Спас П. който на интервюто се представи като един от съдружниците (другият съдружник ме изпита по  немски) ,Спас ми каза  по-най  бързия начин  да потеглям  за  Хайделбег ,защото двамата са там (той и младежа немскоговорящ) а техническия си бил тръгнал  за  България.Отговорих ,че  уговорката ни е за началото на  юни,но  той   настоя и на 15 юни  ,зарязвайки  куп  свои други ангажименти тръгнах.След  перипетии ,които  доведоха  до  закупуване  на две  нови гуми  на  територията ма Сърбия и  безсънна  нощ на 16 юни  след  19  часа  зад волана звъня  на  Спас от входния булевард в Хайделберг.За  огромна  моя  изненада  се  оказа ,съдейки  по отношението му ,както  ина немскоговорящия младеж че  аз  съм  тръгнал  да  им  гостувам  и то  неканен. Нито  осигурена  квартира , нито  съм  разбрал  правилно  какво  е  заплащането,кога  се  плаща  и  ред  други "подробности".Накратко  "екскурзията  си  е  за  моя  сметка ,но  ако  искам  мога  да  остана  да  работя ,да  си  намеря  квартира(за  моя  сметка), а  за заплата  ,"ако  всичко  върви  добре  и  по  график -ще  видим , ще  си  доволен".Брей  как  случих  на  хора  които  знаят  на  колко  ще  съм  доволен  ,  а дотогава  да  си  плащам  квартира , да  се  храня ,да  си  плащам  паркинга  за  колата и  т.н.Колеги  помислете добре  преди  да  се  доверите  на хората от САГ.  ПАТИЛ.!?

написано 24.04.2013г. четвъртък в 20:25

арогантно отношение по телефона,когато се обадих да попитам за естестжото на работа,и думите на лицето в отсрещната срата на лицето бяха " обяжата предимно за лица от София

написано 06.12.2012г. петък в 12:45
в град Монтана

Не знаех, че тази фирма още има последователи. Хора, в криза сме... Как мислите, че ще изкарате заплати от бедничкия народ, дето не може да си плаща всичките разноски. А що се отнася до РЪКОВОДСТВОТО на фирмата - звъняла съм на един сладур в кавички от София да му обясня колко много сгазиха лука с моя случай, накрая човека просто не вдигаше. Тоест - пълна пародия е цялата история с тази фирма и ако ви се работо нещо несериозно по-добре по съвет на по-сериозния ни премиер отидете да пасете овце - там поне ще е сигурно, че ще сте на кяр. :)

написано 15.10.2012г. вторник в 11:14

Какво да Ви кажа, :).Прочетох коментарите и се уверих,че до един описват много точно фирма С Г ГРУП.Една новост има във фирмата заплатите започнаха да се бавят с два месеца,а извинението: ниска събираемост :).Всички сме потърпевши,не само хората които безпокои фирмата,но и служителите.Искам да кажа на всички които са получили обаждане от С Г ГРУП : Колкото и да е груб този който Ви се обажда,Вие бъдете любезни с него и му докажете,че има ХОРА на които първите седем години не им липсват!

написано 20.09.2012г. петък в 17:58

Преди известно време ми се наложи да отида на интервю в С.Г.Груп.Останах много разочарована от тази фирма.Първо отношението на интервюиращия,държеше се доста грубо,арогантно.Все едно му бях длъжна с нещо.Интервюто не протече добре,защото не знаеше какви въпроси да ми зададе,и как да ме привлече да работя за тях.Но все пак се радвам че отказах да работя за тях.Фирмата е ужасна,доста неща съм чувала за тях,и как се държат с клиентите си,дори съм била свидетел на разговор как техен служител се държи по тел,докато разговаря с моя приятелка.Това не е фирма,а те изнудват хората по техен си начин с лъжи адвокати,прокорори и какво ли още не.Останах с много лошо впечатление за тях.Който иска да работи за тях да се замисли!Заплащането е малко поне това разбрах..600лв бруто

написано 18.01.2012г. четвъртък в 01:00

Здравейте, и майка ми се оказа ж лапите на тези рекетьори. За дълг от 45 лева от въпросната фирма ни тероризираха по телефона , написах жалба до управителя на фирмата, но разбира се че не съм получила отговор, тъй като тона който ни дуржат по телефона е изключително арогантен, заплахите които отправят " ще ти изкарам джигера за тези пари, ще те побъркам "и т.н., обидите които отправят са ужасни и говорят за лошото възпитание на служителите там, имам намерение утре да отида до районното управление на МВР и да подам жалба за телефонен тероризъм. Аз съм сравнително млада и простаци от този род могат само да ме ядосат, но майка ми е възрастна жена и за тези 45 лева могат да я докарат до инфаркт. Не зная какво ще постигна с тази жалба, дано поне спрат да тормозят майка ми. Зная, че ако живеехме в една нормална европейска държава такива просташки фирми нямаше да ги има. А на Вас млади хора желаещи "да изкарате някой лев" както се изразява един потрбител тук в такава рекетьорска фирма, искам да кажа ,че не трябва да забравяте, че никой не е защитен от подобни моменти в които няма да  може да си плаща задълженията, и че ако днес сте от страната на рекетиращия, утре може да сте от другата страна, така че едва ли ще ви е приятно да се държат с вас просташки, да ви псуват, обиждат и т.н. И ако все пак решите да работите в подобна фирма дръжте се възпитано и не създавайте впечетление ,че Ви липсва тотално не само образование а и домашно възпитание.

написано 12.01.2012г. петък в 09:33

Честито на печелившите!! И аз получих писмо от СГ ГРУП на 7.01.2012!

Първо не успях да се свържа с тях два дни, при положение, че пишат, че работното им време е от 9 до 22.30 без почивка! Когато успях да се свържа се оказа, че дължа пари от месечни такси към Глобул.

Бяха сравнително любезни поне и след като обясних, че няма начин да ги дължа казах, че ще отида да проверя в офис на Глобул за какво иде реч.

И тук идва забавната част. Имам договор с тях по план Welcome Guarantee, който е приключен в рамките на единия месец, който е промоционален. Според този план аз не дължа никакви неустойки за прекратяване на договора. Даже напротив! Глобул ми дължи някакви 11-12 лв, които не смятах да си взимам.

Отивам в офис на Глобул и ми казват "Да, картата е спряна, но заради неплатени суми, дължите 40лв, с неустойките 60лв"

Момичетата там очевидно бяха по-интелигентни от централата на Глобул и се вгледаха отново и казаха "Ама това е невъзможно! Картата ви е спряна още първия месец, не може да е заради неплатени месечни такси"

Отидох аз до магазина където съм прекратила договора и си изкарах копие от Отказа, подадох жалба към Глобул.

Днес пуснах и електронно писмо към СГ ГРУП с прикрепен този отказ от договор и заявих, че няма да платя нищо, което не дължа и се надявам да не получавам повече такива писма ПОНЕ за срока от 30 дни, в който ЕВЕНТУАЛНО ще получа отговор от Глобул!

Интересното е, а и в интернет по форумите е фул - много малко са хората със задължения над 100лв! Пускат се писма за някакви малки суми с надеждата, че по-бързо ще се платят!

Ако ми бяха искали 10-15лв щях да ги дам! Само, че аз съм беден студент и няма откъде да им изкарам 60лв за една седмица. Ако не се разреши въпроса в рамките на 30 дни и това продължи ще подам жалби където се сетя, ще сигнализирам и в полицията. И от Глобул ще си взема включително тия 12 лв, които дължат на МЕН!

написано 29.12.2011г. петък в 11:28
към обект/отдел уведомление по адреси
в град Бургас

Определено тази компания се отнася несериозно спрямо хората който работят в нея.

-Не получаване на парите които сме си заработели

–Грубоотношение спрямо работещите

Смятам да ги съдя поради не изплатено възнаграждение.

Събрал съм доказателства които съм съгласувал с прокуратурата и могат да издържът в съда

Ако има хора които не си са получели заработените пари и имат доказателства могат да ми се обадят на тел 887426306 Не се претесняваите гарантирам пълнан анонимност.