dm market /img/frontend/nomap.png"

Искам да попитам в dm плащат ли клас прослужено време, процент върху заплатата за стаж?

Когато има текучество и често обявяват едно и също място независимо за каква длъжност продавач, счетоводител, маркетинг или друго, това означава, че съответните ръководители на отдели са проблемни и са тотал щета за фирмата. С трици маймуни не могат да се ловят.

Въпросната фирма разгиграва хората ,да отидат на инервю и след това не връщат обратна връзка.Щом отношението е такова,когато не си започнал работа,представете си какво е когато си там.Неоправдани претенции за международна компания,не е коректно да не уведомите хората,които са си отделили от времето да дойдат на интервю.

Който не е взет на работа там е късметлия.Аз работих известно време и мнението ми за тази фирма е Отвратена съм от регионална,управителка и от служителките които се водеха мои колежки.Такова унижение такава гавра с хората никога не бях виждала за 20+ години стаж по магазините

Искам да "Благодаря" на Дм, че ме разиграваха да отида на интервю и след това ми изпратиха мейл, че не съм одобрена, а преди самите интервюта ми писаха, че били впечатлени от CV-то ми!!! Това, ако не е подигравка, здраве му кажи! Докато ни губите времето и ни разигравате, дами и господа мениджъри, ние си търсим спешно работа, а вие си назначавате ваши хора! ЗАСРАМЕТЕ СЕ!

Наскоро бях на интервю за работа във въпросната компания.Няма да коментирам леко подигравателното отношение на интервюиращата..Останах с впечатлението,че едва ли не от мен се очаква да спя в магазина.Попитаха ме какво възнаграждение очаквам и като им отговорих 1200 лв чисто,получих гримаса насреща.След това ми се изпрати съобщение,че не съм одобрена..

Голямо текучество е настанало в тази фирма. Всеки ден пускат по няколко обяви в jobs. Средното "мениджърско" е напълно неадекватно и явно хората са започнали да се усещат и да бягат....... не знам!?

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Изключително съм впечатлена от последния коментар. Направен е един задълбочен анализ на тъпата ситуация в ДМ. Този анализ потвърди
предположението ми, че соцът не си е отишъл. Не от България и не от Австрия и ГДР. Зная 4 езика и работя здраво.
И какво от това? В ДМ няма значение дали се работи. Важно е да си продаваш здравето и да нямаш морал. Какво е соцът? Левичарство. Тоест важни са ни всички изперкали. Лесбийки,гейове, животни,но не и нормалните хора. Регионалната мениджърка Царица Йочева в пика на ковид кризата бе по-загрижена за кучето си, отколкото за бачкаторите.

Да не се объркате, че фирмата е немска - нищо немско няма да намерите тук, освен бранда. Мениджмънт абсолютно по нашенски, шуробаджанащината ври и кипи.
Положението е "имам човек в НАП и ми дреме на гъза". Управители, мениджъри и всеки който се е докопал до някаква позиция да взима решения си бута неговите приятелчета.
Допълнително здравно осигуряване няма. Придобивки йок. Тук правя паралел с Lidl, където изискванията за кандидатите са сходни по отношение на немския и някакво общо ниво на адекватност. Само че там получавате поне допълнително здравно.
За отношение не знам дали има смисъл да се говори. Хора с по 10+ години стаж във фирмата са построили комунизма, но поне не ви се бъркат в работата. Арогантност, колкото във всяка друга голяма компания.
Относно натоварването, през цялото време на главата ви висят Х брой неща с известни и неизвестни крайни срокове. Отново стандартните неща за голяма фирма.