ЕВРО 07 АД /img/frontend/nomap.png"

Управлението на фирмата е фал след фал и гаф след гаф. Заплащането вече е от ледена епоха. Има едни хора, които в Пловдив работят всеки ден - толкова им е акъла, или да ентусиасти, без почивка, за жълти стотинки, за да оправят обекта си, но софиянци всякак си им пречат, обиждат и демотивират и естествено, режат откъм уважение и пари. В тази фирма, изпускат подготвените и кадърни кадри. Но фирмата е най-добрата школа. Заданието и е с европейски модел. Просто ръководните постове в София са заети от малоумници и некадърници, или нарочно управляват като такива. Марсианци. Съветът е, за опит преминете, но за дългосрочие - не мислете.
Заплатите са от порядъка на 1200лв, което е много малко и под ниво на неквалифициран.

Приятели ето начин как може да си докарате странични доходи чрез т.нар сайтове за Адвъртайзинг, като най-големият в света с близо 10 милиона акаунта е сайтът https://www.coinpayu.com/?r=cuculcan
както и по-малките сайтове
и

Плащат в крипто валута.
Хубавото, е че колкото повече ги развиваш толкова повече ти плащат. Аз ги развивам вече повече от 4 години и съм супер доволен. Докарвам си до 0.06 BTC на месец, на текуща цена това прави около $1600.
Ако пък сте по-напреднали и разбирате от Блокчейн и смратконтракти част от печалбата в ВТС може да я депозирате за лихва между 4,08% и 5,10% на година в този сайт:
Като можеш по всяко време да си изтеглиш средствата в биткойн без да е нужно да заключваш сумата.
Аз лично така правя. Хем държа Биткойн хем ми плащат лихва. Това ми увеличава приходите от сайтовете по-горе. Като цяло се занимавам основно с това и отдавна вече не си търся работа. Ето защо ви пиша точно тук, тъй като, пазара на труда в БГ е меко казано неблагодарен.
Има начин обаче да работиш сам за себеси.

ЗАДАЙТЕ СИ ВЪПРОСЪТ,ЗАЩО НАЙ ОПИТНИТЕ КАДРИ НА ЕВРОТО,НАПУСКАТ,И ОТИВАТ В НАЙ ГОЛЕМИЯТ ИМ КОНКУРЕНТ,ТОВА СЕ ОТНАСЯ ЗА ТЕЗИ КОЙТО СЕ ЧУДЯТ,АЗ ДА ПОСТЪПЯ ЛИ В ЕВРОТО ИЛИ НЕ,АМИ КАТЕГОРИЧНО НЕ.

значи,управителя на варна перла,отново е на екскурзийка във чужбина.това е награда,за добре свършена работа.разбира се,във огромни скоби.

вдигнали заплатките значи,за 15 години веднъж.след колко време ще бъде следващото повишение,20,30 години,и кой ще доживее до това.

поредната серия от напускащи в еврото,правете си сметката,преди да дойдете

Има хубав колектив,но заплатите се въртят около 1000-1100лв + - 100лв.Бонусите са само на думи.

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Азис,Китаеца и чичо Манчев интриганти от класа.Клюкари и злобари.Ама не ги искат никаде.

Като цяло фирма без просперитет ако не сте на някой началник човек,не се стреми да запази кадърните кадри те и затова напускат и отиват в конкурентните фирми.Служителите винаги са виновни не се защитава тяхното достойнство ако някой клиент ти тегли майна трябва да мълчиш и да кланяш глава.Голяма част от служителите нямат място там стоят само за заплатата без да вършат работа.