написано 18.12.2014г. петък в 21:49
към обект/отдел Бургас склад
в град Бургас

Да ви кажа и аз какво мисля за тази фирма:

1.Работих там 9г. и съм наясно със системата мама татко и аз.

2.Корабът потъва не се залъгвайте.

3.Тези доволните колеги,които ми пишат из този форум са или много на високо,или твърде надалеко.

4.Незнам докъде стигна ТУРНЕТО на Краси Стоянов,но където и да сте той рано или късно ще дойде и при вас :))))) и ще ви "ОПРАВИ" така че си пригответе възелин да не ви боли много.

5.Ако сте недоволни НАПУСНЕТЕ не се жалвайте из форумите има и други фирми,при това със същите,че и по-добри условия.

6.Съжалявам,единствено за добрият колектив изграден от предното ръководство,който беше пръснат из конкурентните фирми с лека ръка.

П.С Весели празници на всички

написано 01.12.2014г. вторник в 23:26

заплатите винаги се дават в рамнките на договора(за 11.г не са забавяни нито веднъж)

има бонуси към основните заплати

дават се вау4ери за храна

всяка година се дава противогрипна ваксина

основно напускат некадърници и хора които са недоволни от това 4е са се родили на тоя свят

фирмата е лидер в продажбата на авто 4асти и масла на БАЛКАНСКИЯ ПОЛУОСТРОВ

пове4ето служители са  пове4е от 5 г във фирмата

много поздрави на вси4ки предатели и подлоги които са напуснали или са ги уволнили

на тези които искат работа на 5 дневна работна седмица,сигурност,работа в млад екип и  профисионално развитие-не се 4удете а заповядайте при нас.

написано 27.11.2014г. петък в 21:21
към обект/отдел Пловдив
в град Пловдив

Докога Малкия Буда ( с големите и остри обувки)  ще се чуства безнаказан. Питам докога, много кадърни хора си тръгнаха от тази фирма.Остава ми само да чакам моя ред.

написано 21.11.2014г. събота в 11:02
отношение шубе го/я е и не казва!
към обект/отдел Пишурка

И  нека  бунтовете  започнат  сега!  Днес   21.11.2014  обявяваме  гладна  стачка  от  15:00  до  15:10.  Ако  в  рамките  на деня заплатите   не са  двойни...жална  ви  майка...прекратяваме  постите  и започваме  самоубийствени  атентати  с  червено  вино  и  вратни  пържоли!  И  моля  ако  някой  колега  от  Ц.маца  чете  това  нека  каже на  баба  Рада да  ушие  знамето...ама  ако  може  да  е  с  цветовете  на  дъгата...

p.s.  Пунктоация,  правопис,  ко  туй?

написано 20.11.2014г. петък в 00:04
към обект/отдел централен офис

Важно съобщение!

До всички настоящи служители на фирмата:

Уважаеми колеги, моля не се самозалъгвайте за светлото бъдеще на фирмата. Тя се е нагълтала с повече кредити, отколкото може да преглътне. Ситуацията е повече от кризисна, а съобщението за Новия Централен Автоматизиран склад е само кьорфишек. Ето голата истина за него:

1. Европейски партньор няма. Това е инсинуация, която е призвана да уплаши конкуренцията в такава степен, че да си затвори обектите и да напусне страната. Дали е странно, че това още не се е случило?

2. Що се отнася до самия проект - към момента само е закупена една нива от около 80 дка в Софийското равно поле. Всички знаем нейната цена - забавени заплати в два поредни месеца, сериозно намален личен състав по отделните обекти и подстрижка на възнагражденията на много от колегите по ниските етажи. А трудното в проекта тепърва предстои - строителство, доставка и монтаж на оборудване за милиони евро. Свободни пари фирмата няма, така че е излишно да ви казвам, че единственият възможен източник на финансиране сте вие, мили мои. Занапред от вас ще се очаква да сте два пъти по-малко, да работите два пъти повече и то при по-малко възнаграждение. А отношението ще е все така унизително и снизходително. Нормално ли е в България фирма с 8 млн. лева месечен оборот да се подиграва непрекъснато с лоялните си работници и служители?

3. А каква е крайната цел на проекта? Ами, много просто - фирмата да има нужда от много по-малко складови работници. Така че нека всички, които се изживяват из форума като герои-покровители на фирмата, да преосмислят гордите си слова. Защото накрая, ако чрез някаква извънземна намеса проекта бъде реализиран, може да се окаже, че същите тези работливи хора са се трудили здраво само и само за да станат безработни. Каква ирония на съдбата...

В заключение искам да призова всички свободомислещи хора във фирмата да се опълчат на ширещата се Гестаповщина, защото ако ви няма вас обикновените хора, няма да ги има и милионерите, за които работите и които ви угнетяват.

Запомнете фразата: Ако не си чук да млатиш, ще станеш подлога да те налагат!

Бъдете здрави, горди и достойни трудещи се хора!

написано 19.11.2014г. четвъртък в 23:35
към обект/отдел централен офис

Важно съобщение!

До всички кандидати за работа във фирмата:

Моля не постъпвайте на работа в ЕВРО 07 АД. Има голяма опасност да бъдете жестоко експлоатирани, а идеите ви подло употребени без подобаващото за това възнаграждение. А когато накрая безпринципно ви освободят, ще го направят с коментара, че без вас ще е по-добре. Това се случва с всички, които не следват модела Малкия Буда, а именно - лъжи, мажи и най-вече подъл бъди!

написано 09.10.2014г. петък в 00:28
в град Плевен

много ама много грешна политика на фирмата ....не зачита добрите работници а само ...... сами си отговорете наздраве за "еврото" хахахахахах

написано 30.09.2014г. сряда в 21:31
към обект/отдел булевард Илиенци 94

Тия началници на пробуда са НАЙ-ГОЛЕМИТЕ БОКЛУЦИ

написано 25.09.2014г. петък в 22:33

Голяма простотия бе Митак!

Как можеш да ръсиш такава помия? Що не вземеш данапуснеш и да ни оставиш да си вршим работата? Или си нещо не наред? ама ние какво сме ти виновни  и да се срамуване вместо теб? Я си....

Показани мнения 1 - 10 от общо 349 12345 По-стари » >|