написано 27.11.2014г. петък в 21:21
към обект/отдел Пловдив
в град Пловдив

Докога Малкия Буда ( с големите и остри обувки)  ще се чуства безнаказан. Питам докога, много кадърни хора си тръгнаха от тази фирма.Остава ми само да чакам моя ред.

написано 21.11.2014г. събота в 11:02
отношение шубе го/я е и не казва!
към обект/отдел Пишурка

И  нека  бунтовете  започнат  сега!  Днес   21.11.2014  обявяваме  гладна  стачка  от  15:00  до  15:10.  Ако  в  рамките  на деня заплатите   не са  двойни...жална  ви  майка...прекратяваме  постите  и започваме  самоубийствени  атентати  с  червено  вино  и  вратни  пържоли!  И  моля  ако  някой  колега  от  Ц.маца  чете  това  нека  каже на  баба  Рада да  ушие  знамето...ама  ако  може  да  е  с  цветовете  на  дъгата...

p.s.  Пунктоация,  правопис,  ко  туй?

написано 20.11.2014г. петък в 00:04
към обект/отдел централен офис

Важно съобщение!

До всички настоящи служители на фирмата:

Уважаеми колеги, моля не се самозалъгвайте за светлото бъдеще на фирмата. Тя се е нагълтала с повече кредити, отколкото може да преглътне. Ситуацията е повече от кризисна, а съобщението за Новия Централен Автоматизиран склад е само кьорфишек. Ето голата истина за него:

1. Европейски партньор няма. Това е инсинуация, която е призвана да уплаши конкуренцията в такава степен, че да си затвори обектите и да напусне страната. Дали е странно, че това още не се е случило?

2. Що се отнася до самия проект - към момента само е закупена една нива от около 80 дка в Софийското равно поле. Всички знаем нейната цена - забавени заплати в два поредни месеца, сериозно намален личен състав по отделните обекти и подстрижка на възнагражденията на много от колегите по ниските етажи. А трудното в проекта тепърва предстои - строителство, доставка и монтаж на оборудване за милиони евро. Свободни пари фирмата няма, така че е излишно да ви казвам, че единственият възможен източник на финансиране сте вие, мили мои. Занапред от вас ще се очаква да сте два пъти по-малко, да работите два пъти повече и то при по-малко възнаграждение. А отношението ще е все така унизително и снизходително. Нормално ли е в България фирма с 8 млн. лева месечен оборот да се подиграва непрекъснато с лоялните си работници и служители?

3. А каква е крайната цел на проекта? Ами, много просто - фирмата да има нужда от много по-малко складови работници. Така че нека всички, които се изживяват из форума като герои-покровители на фирмата, да преосмислят гордите си слова. Защото накрая, ако чрез някаква извънземна намеса проекта бъде реализиран, може да се окаже, че същите тези работливи хора са се трудили здраво само и само за да станат безработни. Каква ирония на съдбата...

В заключение искам да призова всички свободомислещи хора във фирмата да се опълчат на ширещата се Гестаповщина, защото ако ви няма вас обикновените хора, няма да ги има и милионерите, за които работите и които ви угнетяват.

Запомнете фразата: Ако не си чук да млатиш, ще станеш подлога да те налагат!

Бъдете здрави, горди и достойни трудещи се хора!

написано 19.11.2014г. четвъртък в 23:35
към обект/отдел централен офис

Важно съобщение!

До всички кандидати за работа във фирмата:

Моля не постъпвайте на работа в ЕВРО 07 АД. Има голяма опасност да бъдете жестоко експлоатирани, а идеите ви подло употребени без подобаващото за това възнаграждение. А когато накрая безпринципно ви освободят, ще го направят с коментара, че без вас ще е по-добре. Това се случва с всички, които не следват модела Малкия Буда, а именно - лъжи, мажи и най-вече подъл бъди!

написано 09.10.2014г. петък в 00:28
в град Плевен

много ама много грешна политика на фирмата ....не зачита добрите работници а само ...... сами си отговорете наздраве за "еврото" хахахахахах

написано 30.09.2014г. сряда в 21:31
към обект/отдел булевард Илиенци 94

Тия началници на пробуда са НАЙ-ГОЛЕМИТЕ БОКЛУЦИ

написано 25.09.2014г. петък в 22:33

Голяма простотия бе Митак!

Как можеш да ръсиш такава помия? Що не вземеш данапуснеш и да ни оставиш да си вршим работата? Или си нещо не наред? ама ние какво сме ти виновни  и да се срамуване вместо теб? Я си....

написано 25.09.2014г. петък в 16:11
в град Пловдив

Колеги, що се занимавате с тоя простак? Тоя се е родил прост и недоволен и така ще си умре. Като е толкова голем пич, що не вземе да направи една фирма и да ни вземе на работа? И що не е написал и как да се оправи държавата? Аман от разбирачи...

Айде със здраве.

написано 25.09.2014г. петък в 16:02
в град Пловдив

Браво на колегата с притчата. Заради такива като "Дмитър Стоянов" хората, които не познават нещата ще си помислят, че всички сме лумпени и простаци. А недоволни от живота винаги ще има.

Показани мнения 1 - 10 от общо 347 12345 По-стари » >|