написано 30.09.2014г. сряда в 21:31
към обект/отдел булевард Илиенци 94

Тия началници на пробуда са НАЙ-ГОЛЕМИТЕ БОКЛУЦИ

написано 25.09.2014г. петък в 22:33

Голяма простотия бе Митак!

Как можеш да ръсиш такава помия? Що не вземеш данапуснеш и да ни оставиш да си вршим работата? Или си нещо не наред? ама ние какво сме ти виновни  и да се срамуване вместо теб? Я си....

написано 25.09.2014г. петък в 16:11
в град Пловдив

Колеги, що се занимавате с тоя простак? Тоя се е родил прост и недоволен и така ще си умре. Като е толкова голем пич, що не вземе да направи една фирма и да ни вземе на работа? И що не е написал и как да се оправи държавата? Аман от разбирачи...

Айде със здраве.

написано 25.09.2014г. петък в 16:02
в град Пловдив

Браво на колегата с притчата. Заради такива като "Дмитър Стоянов" хората, които не познават нещата ще си помислят, че всички сме лумпени и простаци. А недоволни от живота винаги ще има.

написано 25.09.2014г. петък в 15:52
в град Пловдив

"Димитре", ти си от хората, които вечно са недоволни, искат да правят и говорят каквото си поискат и въпреки това останалите да им се възхищават. Ако това не е твоето място просто си потърси друго, вместо да бълваш такива неща. Или ти си толкова загрижен за тази фирма,че не ти пука какво пишеш като се криеш зад твърдения, като: оборотите намаляват, хората напускат и т.н. Това въобще не е така и НАЛИ фирмата НЕ Е твоя? Ето какво е трябвало да запомниш от училище:

Характер /притча/

Живял някога юноша с лош характер. Баща му веднъж му дал едно пълно с пирони чувалче и казал да забива по един пирон във вратата на двора всеки път, когато изгуби търпение или се скара с някого.

Първия ден той забил 37 пирона във вратата.

През следващите седмици се научил да контролира количеството забити пирони, намалявайки го до един на ден.

Разбрал, че е по-лесно да контролира себе си, отколкото да забива пирони.

Накрая, дошъл денят, в който юношата не забил нито един пирон в дворната врата.

Тогава той отишъл при баща си и му казал новината.

Тогава бащата му казал, да изважда по един пирон от вратата всеки път когато не загуби терпение.

Накрая настъпил и денят, когато юношата могъл да каже на баща си, че извадил всички пирони.

Бащата го завел при вратата:

“Сине, ти се държа прекрасно, но погледни, колко дупки останаха на вратата!”.

Тя никога няма да бъде същата както преди.

Когато се скараш с накого и му кажеш неприятни неща, оставяш му рани като тези на вратата.

Можеш да намушкаш човек с нож и после да го извадиш но раната остава завинаги.

И няма да е от значение колко пъти ще молиш за прошка. Раната си остава.

Раната, направена от думи, причинява такава болка, както и физическата.

ЗАМИСЛИ се "Димитре"... Когато напуснеш, ако още не си го направил ти ще продължиш да изразяваш мнението си по този начин - злобно и като недооценен висш управник /поне цар/, а всъщност си в съвсем друга позиция.

ЗАЩО си мислиш, че на друго място НЯМА да ти се налага да РАБОТИШ и КОЙ може да търпи такъв служител?..

написано 23.09.2014г. сряда в 21:16
към обект/отдел Пловдив Левски 152
в град Пловдив

Вместо Господарят на ефира да вземе нещата в свои ръце, той е оставил Островърхата обувчица да се разхожда из страната и да прибира тлъсти суми от командировки и да заслепява хората с лъщящото си теме. А ефект от неговата работа? Абсолютна нула. Навсякъде оборотите падат, хората масово напускат или недоволстват, а на всички се хвърля прах в очите, че видите ли нещата били наред, като се използват измислени цифри за повишени обороти. Всеки с повечко мозък в главата ще си направи извода, че полза няма и целта на това безумно отваряне на нови обекти е съвсем различна. Превъзходната Геновева ръководителка на отдел Нечовешки ракурси, не само не знае що е това психология, нито какво е да градиш върху потенциала на служителите-защото самата тя е повредена перманентно и изначално. Това е извратено същество неспособно на нищо друго освен да генерира слуз от това да се мазни до безкрай на шефовете си и нищо  да не прави-просто защо не може нищо. Трепериш ли сега от ужас и гняв нещастна душице? Набръчканите ти подмишници от и увисналата ти от затлъстяване кожда  замирисаха ли вече на гнусната ти пот?! А когато се изправиш в огледалото какво виждаш освен ужасът от това, че ти си най-комичната грешка на природата? Оставена си тук с една едничка цел-да забавляваш създателя си със безмислената си кариера.

написано 22.09.2014г. вторник в 12:12
отношение шубе го/я е и не казва!

ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! И много поздрави от Дон Тони. :D

написано 19.09.2014г. събота в 23:37
към обект/отдел Васил Левски 152
в град Пловдив

Омръзна ми да слушам и чета такива глупости.Пички,като не ви харесва да работите в тази фирма или в този обект, какво още търсите тук .Като сте много кадърни махнете се и продължете ВАШЕТО интелектуално работливо  усъвършенстване другаде.Припомнете си длъжностните си характеристики на които сте се подписали.Аз съм горд, че работя в този обект и вие трябва да се научите да работите,а относно арменеца. Той си върши работата,а ТИ мили ми колега имай доблеста и честа поне да си напишеш името,а не да се криеш зад псевдоним.Като ти е тежка работата има един сайт jobs.bg.

УСПЕХ ДАНО НАМЕРИШ СВОЕТО ПРОЗВИЩЕ И РЕАЛИЗАЦИЯ.

написано 17.09.2014г. четвъртък в 01:23
към обект/отдел Левски 152
в град Пловдив

Защо давате на арменец да движи отдел за който нямат образование,Само вика и заплашва с глоби ако не качваме стока която е задължение на складовите работници ,До кога ще вършим тяхната работа питам аз

Показани мнения 1 - 10 от общо 342 12345 По-стари » >|