написано 09.06.2014г. вторник в 21:22

Продавам дипломи за средно и висше образование. За повече подробности ми пишете на и-мейл KAMEN.STOYANOV @ MAIL.RU ( без интервалите между знаците )

написано 05.12.2013г. петък в 17:44
към обект/отдел Balgarski po6ti
в град Враца

Има ли свободни работни места в някое село на общ.Роман обл .Враца

написано 14.11.2013г. петък в 08:06
в град Аврен

Смята ли някой, че 20 лв. ще подобрят по някакъв начин битието му - щото толкова по-вече ще получа през следващия месец от увеличената си заплата?!Ще речете-"ами хич"!!!Ноооо...... българина и на това е доволен-в случая и аз.А ако не съм-прав ми път-за моето място чакат много.

написано 27.09.2013г. събота в 22:34

В Български пощи се държат възрастни дами над 61 години  на ръководни позиции и няма никакво развитие ,стара техника ,неграмотни касиери и лоши връзки.

написано 26.09.2013г. петък в 21:01
към обект/отдел Второ Главно
в град Пловдив

Във Филибето Майна положението е същото, да не е и по-лошо.... !

Работещите по гишетата носят на гърба си един вагон с никому ненужни и пречещи си помежду началници, контрольори и друга подобна синекурна пасмина ! Това всичкото лапка не малки заплати от бюджета, бонусчета по договори с тоя и оня.

Добре, че поразчистиха малко глутницата от ГЕРБери, която налази администрацията през последните три-четири години.

Но все още си има и забравени от време оно партикоси-послушковци но столетницата БКП/БСП и това в една опоскана държавна фирма в страна от ЕС.....

Та затова и протестират изнемогващите служители на БП.

написано 30.07.2013г. сряда в 21:25

Да ни е честит новия ГИД Пламен Павлов. От днес той е новия изпълнителен директор на БП.

написано 23.03.2013г. неделя в 17:51
към обект/отдел пощенска станция 1680

Винаги има какво още да се иска например - по-добри базисни усл и донякъде сме успешниовия,по-добро заплащане, по- по- най-, но по пътя за Европа се стараем да бъдем конкурентноспособни и донякъде сме успешни.С пожелания да ни устроят както изисква новото време.

написано 22.12.2012г. неделя в 13:54
към обект/отдел София

В централната поща ми дадоха една много интересна синя листовка,Някой да я е чел-Да се повиши ефективността на човешките ресурсивБП чрез внедряване на иновативни методи за тяхното обучение и професионално развитие и чрез създаване на по -добри условия за ОТДИХ НА РАБОТНОТО МЯСТО,Не коментирам тези хора защо ходят на работа- да почиват ли но забележете  цитирам брошурата _настоящият документ е изготвен с финансовата помощ  на Европейският социален фонд, Та значи излиза че еврофонда дава пари на пощенци да почиват през работно време а другите работещи да работим за да връщаме тези пари ,в Европа драги няма безплатен обяд,

написано 18.12.2012г. сряда в 14:41
в град Русе

Искам само да  споделя само няколко нещал

Едното от тях е  мизерното заплащане всеки месец.

Кажете ми ВИЕ  как може и има ли го още някой  в Държавна институция

да взема валчери за храна който са 45лв нощен труд 6.16 основна заплата 330 и накрая всичкото това начислено и обложено с данък едва 270 дори и под минималната работна заплата за сраната.

Е кажете на какво прилича това освен на глад и мизерия на нищо друго. КАК НЕ ВИ Е СРАМ БЕ ХОРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Показани мнения 1 - 10 от общо 2099 12345 По-стари » >|