Секюрити Холдинг АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Триадица, Квартал Стрелбище", бл. 91, партер"&markers=София,Район р-н Триадица, Квартал Стрелбище", бл. 91, партер"

Секюрити Холдинг АД

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Най некоректният работодател. Неплаща с месеци на работниците изключително некоректни. да не говорим пък за извънредния труд. Ужасно некоректни за нищо не стават.

Сега и като Селект секюрити 2019,2020 не плащат,държат хората без заплати с месеци ,малцина останаха ...

Безкрайно некоректна фирма. Не плаща. Забавя заплатите с месеци. Местят те от обект на обект с обещанието, че там ще ти платят, но уви.....

Искам да изкажа възмущението си за работната среда в офиса на Бруната където съм охранител, постоянно унижение и обиди по мой адрес от служителите в бруната, нямаш никакво свободно време за обедна почивка, не ти дават да отидеш до стола да се нахраниш, огромно напрежение и психически тормоз, в сот 161 съм вече 7 ма година, но вече е непоносимо и не се издържа, много скоро време ще напусна тази шапкарска скапана фирма!!! Мизерна заплата, укриват се данъци и осигуровки!! единствения плюс е ,че ти дават заплатата навреме.

Никога не започвайте работа в сот 161!

Реакцията им на обектите със сигнал нощно време, подчертавам НОЩНО ВРЕМЕ! е над 10 мин, това нормално ли е???

Тази малоумна фирма още ли съществува? Че щой ще работи при вас за заплата 285 лв. които плащате един път на 3 месеца.

Радвам се че напуснах таа умрела фирма.Пален хаос, неможе да си скапан от поредната 24ка щот ня хора, най-накрая е време да си ходиш , потил се цел ден с костюма и да видиш щерката на сутреньорчето с кецките и анцука или накъсаните  дънки.Краката на бюрото и селфита кой като нея.Всички трябва сме равни ама явно връзките са важни . Тряя да се разбишкат малко половината са на някой някой си я брат я жена или гадже Коменданта е айляк и под сяква критика .Зимате кьораво куцо сакато само и само да има хора.Да не говоря за малките пишльовци с книжка от вчера дет ни возят вечер и се учат да карат на нови коли а като отидат на обект им треперят гащите.Загуба на пари за фирмата,а заплата си седи 500лв.Нищо като фалирате да поздравите бонбонката и сутреньора.

здравейте бивши колеги
до кога мислите да ги търпите тези търтей в тази фирма.като се почне от джуджето и сутеньора тези за нищо не стават .единия ходи по анцуг на работа запасал някакъв пистолет с колан.другия е толкова дебел че не може да говори от дебелина.нисък и трътлес срам за ръководител .джуджето може да прави само интриги на другите зад гърба и след това да се смее мазно!има си две-три протежете за който си дава гъзо!
пример- бухала който за нищо не става!куц кон може ли да е шофьор ПЪЛЕН НЕКАДЪРНИК КОЙТО НЕ ЗНАЕ КЪДЕ СЕ НАМИРА!!!обаче черпи джуджето и става началник!
какво друго да ви кажа най добре бягайте с всичка сила !!!
утре продължения

не знам защо всички само реват срещу фирмата...в крайна сметка никой не го държат на сила-нали???аз в момента работя в тази фирма и съм доволен....е,разбира се .,че заплатата трябва да се вдигне-доста е скромна сега,но на фона на средната не е малко-540лв.на който не му изнася да напуска...!разбира се ,че има и неща за изглаждане ,но няма перфектна работа.писна ми само от ревльовци дето искат ,а нищо не дават.а вие какво дадохте "господа"сота-джий???не съм идеалния,но ми писна от малки пикльовци дето идват само за ,да се научат да карат.те не стават за такава работа.половината са пълни помияри и шубета,само се правят ,на велики,а като стане проблем пълнят гащите.за тази работа трябват истински мъже!мисля,че трябва да се направи ре-подпор на персонала...особено на шофьорите!Думата "Малоумник" е слаба, защото как ще наречете изрод, който е получил чисто нов Опел Мока и е прецакал съединител на 31 000 км? На 12 000км. сменя накладки????Или за един месец има 2 ПТП по негова вина. куцо и сакато се учеха да карат кола тук а после само да псуваш началниците ,че не ти дават да караш-нали Вериславе ?нека всички малко се замислим какво даваме от нас,и тогава да искаме с пълно право

Поради настъпила необходимост бях командирован за охрана на обект в града на липите където се сблъсках с проблеми за който дори и не съм си помислял че ги има във фирмата. Там се работи с метода на силата, заплахи и обиди към хората липсата на каквато и да е работна атмосфера. Работи се в несигурност и постоянен стрес за утешният ден без значение са личните качества и как се справяш с работата важно е кой на кой е човек а останалите ще отнасят негативите такива са принципите на работа там. С радост си тръгнах от там с идеята, че това са временни проблеми но явно не е било така към момента нещата не са се променили напротив станали са още по зле. Което ме навежда на мисълта че управата на фирмата не вижда или не се се интересува от проблемите който ще доведат до напускане на качествени кадри. Има доста фирми в града който с радост ще се възползват от вътрешните проблеми и ще вземат обекта да го охраняват те което ще е жалко за хората който имат желанието и потенциала да работят и развиват във фирмата. Тези проблеми ги споделям за да може да вземат адекватни мерки ако не е късно а и ако има желание от управата което ще доведе до по голямо доверие във фирмата и нейното разрастване.