PENNY MARKET - REWE /img/frontend/nomap.png"

PENNY MARKET - REWE

Абсолютно НЕКОРЕКТНИ във всяко отношение.

След проваления опит за продажба следва логичното - Шнайдер си заминава. Идва поредния немец който ще спасява потъващия кораб със всичките му 150 милиона загуба.

Възмутен съм от Пени маркет като цяло - много мръсен магазин, явно  се мете и мие във месеца веднъж,мерише ужасно и е много разхвърлено.На касите касовите апарати и терминала са толкова мръсни и бъкани със бактерии,че ме е гнус чак да си въведа пин кода като плащам с карта.Кое ме накара да ви пиша ли- един предиобед посетих магазина за да купя нещо на дъщеря ми .Взех едни понички със крем хапна ги дъщеря ми и след малко почна да повръща да и се вие свят.Естествено заведох я на лекар и се оказа че се е натровила от нещо,а единственото което беше яла същата сутрин бяха въпросните понички.Когато във къщи погледнах остатъците от поничките се ужасих-бяха целите във мухал. Понеже дъщеря ми е само на 5 естествено няма как да знае че е мухал. Връщам се във магазина и отидох до щанда със поничките-всичките налични два кашона бяха покрити със зелена покривка от мухал.Потърсих управителя на магазина. Появи се една жена със видимо самодоволство показах и поничките във какво състояние са и тя вместо да се извини и притесни ми каза че мога да ги върна ако искам.Въпроса не беше дали мога или немога да ги върна въпроса е че не си гледат работата тези хора,а само раздават заповеди на ляво и дясно без те да спазват такива. Голямо самочувствие -аз работя във пени-селска кифла да се прави на кроасан.По висшестоящите не контролират ли свойте служители как изпълняват задълженията си?

Здрвейте! Често минавам покрай Пени Маркет Нови пазар възмутен съм от набурсучената физиономия на касиерката Бекир така пише на касовия бон не и знам малкото име.Надут,зализан,грозен мамул типична селска пръчка и отношението под всякаква критика!Без коментар!Благодаря!

Ниски заплати,ниско квалифицирани работници,некадърни менаджъри,високи критерии и амбиции ,много....правила.... ,но не за всеки,шуробаджанащина и водещото е кой с кого се плющти....с две думи нямам  думи  другото  е излишно.

Смешна верига...Работиш като роб за 350 лв.Плащат отпуски и всичко,но работата е много за тези пари...Като почнеш от хигиенист до касиер...минаваш през всички длъжности.Регионалния Евгени наистина не е добре психически...Само крещи и хвърля...Просто не ви трябва да работите там...

Здравейте.Искам да изкажа моето впечетление към магазин Пени Маркет Русе-охлюва.Като цяло съм доволна от обслужването и отнюшението на персонала към клиентите.Продължавайте все така.Само една забележка и тя е да се отварят повече каси за обслужване особенно след 17 часа,защото е доста изнервящо само една каса да работи и когато някой се развика едва тогава се отваря друга каса.И още нещо касиерите като маркирват стоката на клиентите да изчакват малко,а не да ги намятат намятат,все едно от това им зависи живота.Малко повече търпение иначе като цяло сте ок.

Много съжалявам персонала на тази верига!Регионалният мениджър Евгени е психично болен в буквалния смисъл той трябева да бъде освидетелстван!Прави си парички от фирмата както и много други управители с него са в голямата игра!Краде много като препродава месо,алкохол и др.работи от брака.Съответно са обвинени заместниците или някой неизгоден управител за него!Този човек ще пострада ако продължава да работи с варненските филиали.

За по-малко от година напускат двама главни счетоводители и един заместник-главен счетоводител. За напусналите служители в Счетоводство няма дори да споменавам. Интересно какви ли са причините и какво би се случило ако влезе данъчна ревизия?

В Пазарджик положението е отватително.. Откакто има нов оправител не можеш да си направиш сметка нито за почивни дни нито за отпуски. графикът се пише седмица за седмица, като в повечето случаи разбираш каква смяна ще си в понеделник, чак в събота! Не се спазват задължителните 12 почивни часа между смяните (може да си бил втора смяна до 11 и на другият ден да си от 8). да не говорим за болничните. ако си донесеш болничен, той не ти се зачита като такъв, ами тези дни ти се пишат като почивни, за да може по-нататъка да си ги изработиш. и всичко това става разбира се и със знанието на регионалния Н.П., който си затваря очите или ако му се оплачеш за нещо такова, разиграва театрото да ни събере всички в склада, да навика управителя и това е, все пак в събота двамана отиват пак на ски и ще се изяснят.
За такова отношение просто нямам думи. управителят, заедно с един от замесниците си правят каквото искат (с благословията на регионалния разбира се) и си "гонят" кадърния персонал, а толерират натегвачите, мазниците и лицемерите като тях, които са им удобни.
От носно работата, има само една длъжност: касиер-аранжор/хамалин-докер. Докато зареждаш стоката, бягаш и на каса, миеш и обслужваш клиенти. За почивки в натоварените дни може да забражите. евентуално може да ви пуснат за по цигара, но само ако знаеш как да си поискаш.
Относно регионалният, постоянно трябва да трепериш, като дойде в какво настроение е, за да не си го изкара върху тебе или върху някой от замесниците, които не са в "кръга от избрани скиори".
с две думи никак не ви препоръчвам да започвате работа във 4057 пазарджик, освен ако не искате проблеми с кръста, краката и нервната система, за малко пари...