ЮПИТЕР МЕТАЛ ООД - ЮПИТЕР 05 ООД /img/frontend/nomap.png"

ЮПИТЕР МЕТАЛ ООД - ЮПИТЕР 05 ООД

Ако възнамерявате да започнете работа във фирмата - забравете за човешкото отношение. Ежедневието ви ще включва безкрайни интриги, навиквания и безумни обвинения. Текучеството е огромно, част от заплатата - в плик, ако остане след нерегламентирани глоби за щяло и нещяло. Ако съществува друга възможност за работа - приемете я, всичко е по-добро от работа в юпитер

Хахахха.
Кви са тия положителни коментари.Гаранция някой е фамилията го е писал последния коментар.
Кво да ви кажа.
Хич не започвайте там.
Няма смисъл. Винги ще бъдеш навикван, дори и за тва че дишаш. Безкрахно двулични управляващи. Само се слухти и се доклдва. Само драма и интрига в тая фирма. Не си хабете нервите, хармония нулева

като бивш служител , виждам как най-накрая г-н Иванов е попаднал на екип. Желая на всички, всичко най-добро, успех и все така добри и на ниво. Вие сте просто ,една мечта. Целия град ви завижда за бизнес хармонията ,която постигнахте най-накрая. Успех

То Величка- сестрата се махна , та к'во остава за другите. Няма друга фирма в Пловдив с такова текучество, НЯМАААА , ЗАПОМНЕТЕ!! Развитието ще ви бъде спряяяяяяяяно .

Работя във фирмата от близо 8 месеца. Работа има, но и заплащане има.
Преди да започна много хора ме плашеха, че видиш ли колегите ако не те харесат ще те натопят пред шефа и ще те махнат. Влизала съм в пререкания с някои от колегите, само и единствено по повод работа и все още съм на работа :). Ако Ви се работи, не се плашете да започнете работа тук.

Едно от най- лошите места за работа в града. Който държи на себе си, ума самоуважение и нещо в главата няма как да попадне там.

Най-ужасната фирма, в която може да разботи човек. Отношението на шефовете (родата) към персонала е отвратително. Огромно текучество. Тотална липса на организация. Заплатата задължително част от нея получаваш в плик. Изобщо пълен кошмар.

Пиша като вече бивш служител. Бивш защо смених местожителството.
За всичките години(6) прекарани в Юпитер Холдинг, не мога да кажа каквото и да било лошо.
Да, има напрегнати моменти, но къде няма?
Когато ми се е налагало да излизам заради детето ми, никога не е имало проблем.
От към заплащане - плаща се на определената дата, няма и ден закъснение.
Прекрасен колектив, има осигурен транспорт.

Толкова ли е лошо в тази фирма? Кандидатствах по една позиция , и чак се чудя има ли смисъл изобщо?

Така е всичко е вярно . Само разни отпадъци се задържат на работа. Ако имате образование , малко стаж , и най - вече желание за работа, не сте мамино синче или мацка с липса на морал то това не е вашето работно място, бягайте далече.Компанията се диктува от подобни затова не просперира.