Дика Стил ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Връбница, Квартал МОДЕРНО ПРЕДГРАДИЕ, УЛ. 3019, 3 А&markers=София,Район р-н Връбница, Квартал МОДЕРНО ПРЕДГРАДИЕ, УЛ. 3019, 3 А

Дика Стил ООД

НЕ коректен работодател!!!
Предлагат заплата, постъпваш на работа, а договор няма и няма, след една седмица всекидневно питане в отдел човешки ресурси, накрая ви връчват догор с коренно ралично от това което сте договорили на интервюто с БАШ шефа. Абсолютни палячовци!
Като им кажеш че не става и това няма как да го разпишеш става скандал, почват да те обиждат и наричат с какви ли не имена. Агресивни бабки на 60+ си позволяват да нареждат, обиждат, заплашват и прочие просташко поведение. Толкова безочливо поведение не съм очаквала, че може да се получи във фирма с толкова гялямо име и на пръв поглед огромен потенциял.
Явно злоупотребяват с така наречената "корона криза" и извиват ръцете на хорицата безмислостно!
Разчитата на това, че масово хората в този бранш (производство на облекла) са от провинцията, имат наеми и заеми и общо взето нямат особен избор.
Пълна трагедия.

Обявите за работа от Дика стил се публикуват от фирма Е.Миролио ЕАД. Фирмата е закупила ДИКА Стил, уж собственика е италянец, но явно е запазил персонала от плужеци гъзолизци на мениджърски позиции които всячески вместо да гледат как да свършат някаква работа, се чудят как да злепоставят някой свой колега в опит да извлекът дивиден пред ръководството.

Като чета мненията, лошо ми става. Кандидат за работа съм и направо се плаша - сега бягам точно от тези неща, които сте описали... Явно навсякъде е едно и също... Успех на всички.

Не плащат изобщо! Ако тръгнеш по спешност час по-рано ти се удържа от заплатата, прекалено много правила и никога не е достигнат някакъв таргет, че да дадат 20 лв дори отгоре на заплащането. Свръх експлоатация на персонала и постоянни критики! Не е много трудно да си продавачка, не виждам защо обясняват постоянно как трябва и още да се стараеш в работата. Управителката само обяснява как говорела с шефовете да се повишават заплатите докато не стане време законово да се повиши минимална работна и тогава тя твърди,че лично го е издействала! Също така вземете да наемете поне един човек още с английски език, срамно е касиерите да не могат да мъцнат 2 думи на какъвто и да е чужд език!!

Много строги правила и стандарти,неотговарящи на предлаганите условия,незачитане на човека като личност,много работа без стимулиране на работниците.

мога да посъветвам всички желаещи за тази фирма, да не си губят времето...Нямат никакво уважение към персонала си.
Тези хора,които им вършат работата -тях гонят.Нямаш право на никакви неща,които е редно да ти се случат в живота.
работила съм 5 години там и е ужас.....

работата на модела се състои да пробва моделите преди да се пуснат в производство ако има проблем да се коригира.Иначе като заплащане горе доло бива. Когато няма проба помагаш на моделиерите с каквото можеш.НО КАТО ОТНОШЕНИЕ ОТ СТРАНА НА КОЛЕГИ И РАБОТОДАТЕЛ НЕ ЧАКАЙ ТАКОВА.ЩЕ БЪДЕШ СМАЧКАНА СУТРИН КАТО ТРЪГВАШ СТАВАШ С МИСЪЛТА ЗА БОРБА СЪС ГНЕЗДО ОСИ!

Здравейте искам да попитам какво е вашето мнение за позицията модел, който пробва дрехите в Дика стил??? Някой ако знае нещо за позицията, работата като цяло и заплащането и отношението наработодателите, абе всичко да пише, моля Ви.........

Знаете ли какво отношението към административния персонал и заплащането оринтировачно там

много работа малко пари уви

Много тежка и напрегната работа.До някъде напрежението се създава от бълг.управа ,а не от Димитри и Михаили.Лошото е,че заплащането е едно а осигурителните вноски са върху минималната работна заплата за страната.