написано 17.09.2009г. петък в 16:22
към обект/отдел Дика стил

Здравейте искам да попитам какво е вашето мнение за позицията модел, който пробва дрехите в Дика стил??? Някой ако знае нещо за позицията, работата като цяло и заплащането и отношението наработодателите, абе всичко да пише, моля Ви.........

написано 21.08.2009г. събота в 12:20
към обект/отдел Дика Стил ООД
Знаете ли какво отношението към административния персонал и заплащането оринтировачно там
написано 06.08.2009г. петък в 18:15
много работа малко пари уви
написано 28.07.2009г. сряда в 17:06
към обект/отдел Довършителен участък/гладач
Много тежка и напрегната работа.До някъде напрежението се създава от бълг.управа ,а не от Димитри и Михаили.Лошото е,че заплащането е едно а осигурителните вноски са върху минималната работна заплата за страната.
написано 30.05.2009г. неделя в 10:05
към обект/отдел производство
Наистина работата е много и за съжаление за малко пари преди години заплатите бяха добри за тогавашния стандарт.Но от 2,3год. заплатите са ниски а работата си е същата.Просто заплатите не отговарят на работата която искат от теб.Искарах там 7 год.и напуснах поради тази причина много работа малко пари.Сега съм в търговията и от разговорите с колежките разбирам ,че преди 2,3 год. са взимали много добри заплати от600до800лв.което е много в сравнение с Дика.Там взимахме около 460на месец.А с изванредния труд който включва 6 дневна раб.седмица раб. вр.от 8.00-19.00ч.всеки ден около700лв. И сега си викам и аз си мислех,че сам взимала добри пари ГЛУПОСТИ.Но наистина работата беше идиотски много.На ден се гладеха страшно много дрехи.Аз лично сам давала по -100сака+пант.поли и т.н.
написано 20.05.2009г. четвъртък в 22:38
В ДИКА добре заплатени са работливите,а мързеливите са недоволни! Работила съм 9 год. в ДИКА и знам какво говоря.
написано 13.05.2009г. четвъртък в 19:24
към обект/отдел София
Здравейте.
Можете ли да ми кажете нещо повече за заплащането в Дика както и за работното време?
написано 10.05.2009г. в 19:10
анонимен">мнение от
Много работа за малко пари това е супер за шефовете.Всички казват на който не му изнася да си ходи супер така и направиха много хора.Намериха си по добра и лесна работа за добри пари никой не се върна повече там.Фирми колкото искаш само можеш да съжаляваш за времето което си изгубил във идиотски труд там.Никой не признава труда там.Изцеждат те като лимонче и чао.
написано 14.03.2009г. неделя в 16:14
анонимен">мнение от
гадна и отвратителна фирма с много лошо мнение от страна на служителите.Простотията е връх държанието на високопоставените личности е отвратително.Нямам думи да опиша всичко държат се със хората като със роби.

Връзки

Сайтове за работа