написано 07.03.2014г. събота в 15:54
отношение шубе го/я е и не казва!
към обект/отдел нои
в град Пловдив

Споделям личен опит от НОИ Пловдив, разочарование от отношения, конкурси и шуробаджанащина, как става така без конкурс с телефонен разговор се назначава бременно момиче без трудов опит с неясно образование на познати с ясната идея за това, ок ама конкурса и каква е логиката за няколко месеца се хаби ресурс за обучение съвсем съзнателно - факт вероятно и в други институции е така. Директорката Улето ей така с една биография и хайде готово Венета Драганова Димитрова е на държавна работа, само че защо останалите истински вишисти със същото желание за работа да се правят на маймуни и викат на конкурс, кой дава това право на ръководството на нап пловдив?

написано 06.02.2012г. вторник в 14:25

Здравейте,искам да попитам как се постъпва на работа в НОИ,ПРОВЕРИХ страницата им в нета,но няма обявени работни места,аз съм със средно икономическо образование-дали съм подходяща.Моля някой настоящ служител да ми обясни.Благодаря предварително....

написано 10.11.2011г. петък в 11:46
в град Сливен

Имам въпрос към служителите на НОИ Сливен.Получавам обезщетение за безработица и реших да се възползвам от услугата , която предоставяте за проверка по интернет изплащане на обезщетението за месеца.Взех си ПИК въведох го но се оказа ,че за моята особа ЛИПСВАТ ДАННИ.Въпроса ми е защо е така и кой не си е свършил работата ?

написано 01.02.2010г. вторник в 19:45
в град Сливен

здравй те,искам даси напрвя здравна осигуровка но все ми казват различни пари който трябва да внеса.Дълго време ме е нямало я БГ. казаха ми че рябва да отида до МВР.в гр.Сливен зада ми издадат писмо с което да удостоверя,че наистина съм бил извън страната.Обяснете ми какво точно трябва да направя.Благодаря би много.

написано 18.06.2009г. петък в 00:06
към обект/отдел IT
Нека започна отрицателното си мнение за тази институция, като поздравя своите колеги - професионалисти, заедно с които носим на гръб останалите. Ако сте жена с деца или сте над 45 години - това е вашата работа. Необходимо е само да имате някакъв документ за образование, покриващ критериите на "Човешки ресурси", и една препоръка от човек , работещ в института, и сте вътре. Препоръката е по-важна. Знания, умения, опит - тези неща могат само да ви попречат и да ви създадат неприятности и неприятели. На всеки служител се падат по няколко началника и директора, които трябва да се питат за всичко. Тези господа ръководители са здраво подкрепяни от "добрите" служители, които те са си обучили да ги слушкат и да си траят. Началника никога не е виновен. Трябва да се прави само това, което каже началника. Какво се случва, когато поставят задача на някого? Първо - срокове няма. Не, има, обаче се казват в последния момент, когато нещо трябва да е готово, а се е мълчало с месеци, понеже на никого не му пука. Служителя от тип по-слабо подготвени не успява да се справи. Последствия? Никакви, този служител не се търси повече за работа, задачата се дава на следващия. А заплатката си тече - еднаква и за този, който работи и има резултати, и за този, който си дреме по цял ден, ходи до пушалните, пие си кафенцата и чака да стане 5 часа, за да излети като самолет към къщи. Повечето знаещи и умеещи колеги вече са бивши - не е лесно да гледаш как някой до теб дреме цял ден докато ти вършиш работа, за която в някоя добра частна фирма може да се вземе тройна заплата. Това е от мен, ако някой е закъсал за работа, нека опита сам.
написано 21.05.2009г. петък в 15:22
в град Сливен
Бих искала да разбера какви са тези хора, който работят в НОИ, за да отговорят на един въпрос - "Защо все още е такава мудна системата при изплащане на болнични листи било то за гледане на дете или при майчинство? Как може в цялата страна да се поставя една и съща програма за всички болнични и да става такова забавяне при изплащаането от около месец и половина - два?
написано 05.11.2008г. четвъртък в 11:07
анонимен">мнение от
В НОИ работят само хора, които ги мързи да работят, нямат потенциал да се развиват и се подбират с конкурс по "злоба". Заслужавате си мизерните заплати и дано да ви орежат още повече!
написано 30.03.2008г. в 23:42
Има мнооого да се желае. Заплащането продължава да върви надолу по вертикалната скалата. Ръководството умее да НАЛАГА начина на работа. Привилегии - никакви. Условия на труд - плачевни, информационното оборудване издиша. Социални придобивки - какво е това? Иначе ако не ви пука за преливането от пусто в празно, за работата, която сте свършили и за липсата на удоволствие да се чувстваш полезен - това е институцията за вас!
написано 11.03.2007г. в 18:16
Доволна съм от работата си работя от три години, но изчислено общата ми оценка е 3,38. Според мен все още има корени от старото време и може би това пречи за по-бързото развитие на служителя, като искам да уточня, че аз съм от поколението което има късмета да направи разлика преди и след демокрацията.Все пак да не забравяме, че това е една огромна структура и малко тромава. Успех на всеки новопостъпил

Връзки

Сайтове за работа