НАЦИОНАЛЕН ОСИГУРИТЕЛЕН ИНСТИТУТ / НОИ /img/frontend/nomap.png"

НАЦИОНАЛЕН ОСИГУРИТЕЛЕН ИНСТИТУТ / НОИ

Хората, които са на работа в това управление в по-голямата си част не знаят защо са там и защо получават заплати. Назначават се шивачки, сервитьорки, сладкарки, които нямат никакъв административен опит.
Отдел Отпускане на пенсии Габрово е най-уродливото и нежелано работно пространство.Пълно невежество в областта на международната интеграция и спогодби - държат се преписки от 7 - 8 години, които не се знае как да бъдат обработени.
Избрани ръководители без конкурси - некадърност и безхаберие цари в цялото управление, дирижирано от самия директор.
Служителки със средно образование, които получават по-високи работни заплати от Експертите по осигуряване.
Служители идващи на работа при работен ден 8 часа - а те в 8,30 и 8,40 минути.
Ходене на директор и началници по магазини втора употреба в работно време.
Служители, които пушат цигарите си на място категорично забранено, т. к. това място е абонатна за газ инсталация. Разбира се наказани и наказания няма.

Националният осигурителен институт има Контактен център. Телефонът е обявен на всички нива на сайта.
Данчо, ако сте търсил телефони от www.noi.bg трябваше да видите, че има обявен телефон за връзка с институцията.

@Данчо - ако сте търсил телефони на сайта на НОИ, не може да не сте забелязал, че има обявен телефон на Кол центъра. Ако въпросът Ви е принципен, винаги можеш да попиташ тях.

Благодаря на г-жа Гърдева за компетентно обслужване и отзивчивост!С пожелание да има по-вече служители като нея.

Бих искал да изкажа дълбокото си разочарование от отдел пенсии към град Пловдив! В продължение на 2 часа се опитвах да се свържа с тях по телефона,но никой разбира се не ми вдигна (пробвах и на 4 оставени номера в интернет). На работа всеки делничен ден и не бих могъл да отсъствам , за да отида и да задам един единствен въпрос! Когато реших да се обадя на информация ми казаха, цитирам : Вие какво очаквате и 3 часа да звъните никой няма да ви вдигне, колегите си имат работа! Като толкова искате елате на място. ( когато й казах, че нямам възможност, заради работата и че ми трябва отговор само на един въпрос , тя ми отвърна : Ами това не е мой проблем! - И ми затвори!
Вие как мислите, това коректно ли е, при положение, че именно благодарение на работещите, те съществуват и защо не е направен телефонен център?! А всички останали хиляди хора, които са на работа от 8 до 17 часа, как изобщо биха могли да се свържат с " кралиците? "

Здравейте! Дъщеря ми е  завършила центъра по юридически науки - специалност "Публична администрация " в БСУ. Вдовица е с 4 деца.  Търси си работа.  Питаме за свободни работни места при вас в Казанлък или Стара Загора

Споделям личен опит от НОИ Пловдив, разочарование от отношения, конкурси и шуробаджанащина, как става така без конкурс с телефонен разговор се назначава бременно момиче без трудов опит с неясно образование на познати с ясната идея за това, ок ама конкурса и каква е логиката за няколко месеца се хаби ресурс за обучение съвсем съзнателно - факт вероятно и в други институции е така. Директорката Улето ей така с една биография и хайде готово Венета Драганова Димитрова е на държавна работа, само че защо останалите истински вишисти със същото желание за работа да се правят на маймуни и викат на конкурс, кой дава това право на ръководството на нап пловдив?

Здравейте,искам да попитам как се постъпва на работа в НОИ,ПРОВЕРИХ страницата им в нета,но няма обявени работни места,аз съм със средно икономическо образование-дали съм подходяща.Моля някой настоящ служител да ми обясни.Благодаря предварително....

Имам въпрос към служителите на НОИ Сливен.Получавам обезщетение за безработица и реших да се възползвам от услугата , която предоставяте за проверка по интернет изплащане на обезщетението за месеца.Взех си ПИК въведох го но се оказа ,че за моята особа ЛИПСВАТ ДАННИ.Въпроса ми е защо е така и кой не си е свършил работата ?

здравй те,искам даси напрвя здравна осигуровка но все ми казват различни пари който трябва да внеса.Дълго време ме е нямало я БГ. казаха ми че рябва да отида до МВР.в гр.Сливен зада ми издадат писмо с което да удостоверя,че наистина съм бил извън страната.Обяснете ми какво точно трябва да направя.Благодаря би много.