ТЕЛЕПОЛ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ТЕЛЕПОЛ ЕООД

Ако,искате да работите смени 3/2 по 18-19 часа,за да имате почивка-2 дни,за минималната,без да имате къде да си държите храната,без хлад-в една ламаринена кабинка,в жегите и по 19 смени в месеца,...и накрая да не ви платят,то това е вашата фирма! Некоректни боклуци,като всички останали. Хвърлят те,на обекта,и те забравят. Важно е,да има човек. След,две седмици ти носят,на обекта договор на 710 лв., 8-часов труд,и 90 дни преизвестие,при напускане. В коя държава,и в кой трудов кодекс го има тва? Пълни боклуци. После се чудят,защо хората им бягат,без предизвестие,и нямат хора. Навсякъде,държат дедовци по 70 години,на по един шамар живот. Е,така ще е. Ее,затва никога,няма да се оправи тая държава,докато има такива нагли олигофрени,които няа кой да санкционира,или затваря!

Толкова Долно да се подигравате с служителите си да работят извън рамковото законодателство за извънредния труд и в крайна сметка дори не заплащате и извънредното заработено време на работниците си при напускането ми проверката която направиха по мой сигнал от инспекцията по труда установи че имам не изплатен труд в порядъка на 1100 лв. За 1 г. Извънреден труд браво а ми казваха изплатено ти е всичко защо си пуснал проверка ето защо защото се възползвате от хората и не цените хората трудът им

Тоя последния явно е от ръководсъвовто на фирмата или е гъзоблизец

Като настоящ за датата от писането на мнението служител съм много доволен от фирмата! Заплатата е съобразена с работата и бих казал, че е задоволителна, като се имат предвид алармите и бройката на обектите! Шефът е много, много готин и винаги се съобразява с нас - готов да ни изслуша за каквото и да иде реч! Относно колегите, ами то си е до човек общо казано. Не мога да се оплача и от диспечерите. Униформата, с която разполагаме е задоволителна, както и качеството на колите, но все пак това са работни дрехи и коли - няма как да бъдат първо качество. График, болничен и отпуск - всичко е съобразено със закона и работниците. Няма от какво да се оплача, тъй като съм обиколил някои сотаджийски фирми и смея да твърдя, че ТЕЛЕПОЛ е една от ТОП охранителните компании на територията на България! Относно оплакващите се в мненията, всичко ви се представя както си е на интервюто за работа и никой не ви кара насила да се съгласите с условията на фирмата. Или приемате или си търсите друго! Относно заплащането, няма как да очаквате да спите в колите по цяла вечер и да ви се дава като за компютърен специалист, а вие да сте с едва избутано средно образование от някое спортно училище! Поздрави и успех на всички настоящи и бивши служители на Смарт СОТ ТЕЛЕПОЛ! :)

Изключително Некоректна фирма!
Работиш допълнителни смени от 06:00ч. до 23:30ч.Които не се заплащат. (Обект Билла гр. Монтана)
Платен годишен отпуск не ползваш и не ти се заплаща
А подписваш документ че си ползвал отпуската си...

Кофти шеф, крадливи колеги!
Работих в тази фирма в началото на 2016-та година у впечатленията не са ми добри!
Докато бях на касова зона в Билата на халите в Пловдив колегата ми взе всички вещи в чантата,която е на съхранение в апаратната ,а после не получих никакво съдействие от регионалния Цветан Бучински и даже за капак ме освободи , защото случаят "много" се бил разгласил!
Смятайте какви хора се назначават щом се случват такива неща!
В заключение да споделя,че заплатата беше 380 лв и стигаше едвам до 15-то макс 20-то число на месеца и "благодарение" на тази фирма влезнах в ' ДЪЛГОВАТА СПИРАЛА' от , която едвам се измъкнах!
Така,че не ходете там!

Бих желал да помоля колегата когато дава оценки да застане с името си. През периода на обучение заплатите са по ниски, защото обучаващите се само се возят за да научат обектите. Времето за обучение е между един и три месеца зависи от всеки служител индивидуално, ако се справи бързо полага изпит и влиза на пълен щат, ако не си е научил обектите му се дава втори шанс още един месец.

Работех близо 2 месеца в телепол...В сота им...Пълна трагедия са...Заплатите им са ЖАЛКИ
нормален човек няма как да се хване да работи при тея за такова смешно заплащане ...Назначават всякви идиоти готови да дремят за жълти стотинки в скапаните им дачии...Бързо избягах ..Не се лъжете ,просто не са сериозна фирма...За физическата охрана да не говорим ...Там са само пенсионери...Буквално умрели от глад...ПЪЛНА ТРАГИКОМЕДИЯ....

Парите не са много, но за Варна специално - колеги и ръководство са топ пичове !

Обичам си фирмата!
Работя в телепол от 11 месеца и съм много доволна от работата.Страхотни шефове и колеги,а относно парите-те никога не стигат така че пазете си здравето,по добре за 450 лв отколкото 1000 и смазани от работа :) Благодаря за всеки работен ден,пожелавам го на всеки :)