написано 04.02.2015г. четвъртък в 15:54

Благодаря на всички колеги, които се отзоваха, писах преди година време , днес отново имат позиция за Варна за техник СОТ, имат само изисквания и никакво посочено възнаграждение.Определено ще пропусна. Не е учудващо, че обявите им вървят... 400 лв, че може и по - малко  за изисквания по електроника и английски на ниво документация - ебаси смешката.

написано 09.09.2014г. сряда в 17:10

...обадиха се но на друга работа ...

написано 29.08.2014г. събота в 08:58
в град Варна

...пии студена вода,ми казаха ...а си направих вси4ки документи,одобрен...даже не се обаждат..

написано 09.04.2014г. четвъртък в 11:12
в град Шумен

Нищо по-различно от останалите в този бизнес. Лъжи, лъжи и пак лъжи. Пари не чакайте, освен ако не сте покрай Върбанов и Ганев!

написано 08.04.2014г. сряда в 22:48
към обект/отдел Техник
в град Шумен

Не е за преоръчване да си техник в тая фирма.Все глоби и глоби.Заплащане 400 лева я ги вземеш., я те глобят и си взимаш минималната заплата.Голяма мизерия далеко то тия изроди.

написано 25.02.2014г. сряда в 23:09

Може ли някой да сподели впечатленията си за СОТ техниците във Варна, какви са служебните автомобили, налична ли е документацията, какви са инструментите, пътува ли се извън Варна, плащат ли се командировъчни, ако се работи извънредно ( както често се налага в сервизната и монтажната дейност) признава ли се извънреден труд, заплаща ли се коректно и дават ли се заплатите навреме.Каква е обстановката като цяло.

Имам си работа в момента , но ще съм благодарен ако някой се отзове да знам дали да си подавам документите и да си губя времето да ходя по интервюта... за да чуя заплата по - лоша от моята, или по - лоши условия...

написано 03.12.2013г. сряда в 21:36
към обект/отдел Автопатрул на сот
в град Бургас

Малко ми е гадно, че достигнах до там да пиша в форум, който постоянно оплюва фирмата. Аз и колегите ми съм от Бургас, офис, който се радва да разцвет и развитие, което за нас е голяма радост, тъй като успяхме да си запазим работните места. Но да се върнем на темата по, която искам да изкажа мнение. Преди два месеца назначихме момче, което на пръв поглед беше добро, след време разбрахме, че е бил просто голям лицемер. Човек мослещ само за собствените си нужди, семеен човек който не познава града по улици и прочие, все пак е от два месеца на работа. Поради това този човек не желаеше да изкарва нощни смени и го разбирам, той е на възраст разсъждава по-различно от нас. Най важното е, че знае как да говори и какво да каже, дали зада натопи или да се помазни. Имахме преди нчколко дена конкурс за началник на патрулите и познайте кого избраха-човек на изпитателен срок, непознаващ града, неколективен служител, който няма да даде и една нощна смяна заради страха си, че не познава материята на работата, но знае как да топи и елиминера конкуренцията чрез приказки и това се цени в фирма занимаваща се от много години в тази свера.

написано 03.12.2013г. сряда в 07:24
към обект/отдел Централно управление
в град Шумен

Фирмата е стабилна, шефовете са добри и разбрани хора - много лесно се комуникира с тях.

Персонала е усмихнат, приятно е да виждаш всеки един от тях по време на работния ден.

Заплащането никога не е закъснявало или още повече - липсвало и осигуровките са върху пълния доход.

Уважаваш - уважават те.

написано 08.09.2013г. в 09:17
към обект/отдел БИЛЛА
в град Варна

Заплати от по  250лв.... никакво развитие... поне колегите са точни за разлика от работодателя...  на който му се работи за толкова пари да се хване. билите вече се напълниха само с пенсионери ама то нормално де. по измислена фирма не съм чувал камо ли да съм работил...

Показани мнения 1 - 10 от общо 147 12345 По-стари » >|