написано 11.07.2011г. вторник в 12:57
към обект/отдел regionalen menidgur
в град Варна

Исам да попитам екипа как е, шефа.. заплатата може ли да се работи спокойно

написано 03.12.2010г. събота в 21:22
към обект/отдел търговски представител
в град Бургас

не съм  съгласен на 100 % с  колегите , шефа - верно е точен., но  неопределен, не знаеш  какво да очакваш утре или вдругиден.

написано 25.02.2009г. четвъртък в 20:51
нетрадиционното е че за разлика от всички подобни фирми, шефа се е нагърбил с голям обем от работи, които лесно би могъл да възложи на част от подчинените си. Иначе обстановката във фирмата е комфортна и переспективите са доста голями. Има известни разлики от други подобни фирми по отношението на шефа към - празници, заплащане на извънреден труд, стимулиране на персонала, бонусни схеми и т.н. Може би трябва да даде повече свобода на действие на оперативния персонал, да следи дали те са доволни, отпочинали и свежи за работа и да ги стимулира при постигане на добри и адекватни резултати. ИНАЧЕ ФИРМАТА Е СУПЕР!!!
написано 17.01.2009г. неделя в 12:02
Харесвах шефа, защото е справедлив и точен човек за мен.
Завързах приятелства, които поддържам и до сега.
Негативните неща във фирмата са определени неуравновесени служители и местоположението на фирмата, но ако си със служебен автомобил нямаш проблем.
Показани мнения 1 - 5 от общо 5