Office1Superstore /img/frontend/nomap.png"

Office1Superstore

За мое съжаление си изгубих 6 месеца от трудовият живот, да работя за ОФис1 в ИТ отдела. Миналата година заемах позицията системен администратор, но това не е всичко, понеже фирмата няма техници за нищо, ти си и мрежови администратор, техник за принтерна техника ходещ по адреси при клиентите им, асемблираш персонални компютри от 4 неработещи, за да напрвиш един работещ. Трагедията е пълна в това подобие на фирма! Гледам, че по долу има обръщения за г-н Димитров и мога да Ви уверя, че всичко е вярно за него, дори много от истината е спестена..... Няма такова подобие на мениджър, който реално е въздух под налягане, но какво да искаш от деградирало човече родом от Левски. Отношението в отдела е винаги напрегнато, защото винаги се върти интрига подхранвана от Димитров, кой не си върши работата и гледа да насъсква всички свои служители един срещу друг, за да не се вижда, как самият той нищо не работи и взима пари за да си стои от вкъщи и да развива теорий по Скайп срещи.... Моят съвет е бягайте надалеч, не си правете труда да кандидаствате тук, това е място където никой няма да ви уважи и труда и нервите, а загубата на личното Ви време, ще е пагубна!

Не се лъжете започвате като техник в Пловдив, нищо общо с длъжноста. Искат от вас да правите 10 други неща освен да разбирате от всички машини(не само HP) естествено без да ви плащат допълнително. Хем да сте търговец, хем да сте техник, хем да не взимате повече от 1000лв. Може да продавате копирни машини по 3000-4000лв и пак няма да вземете 1ст. като бонус. Сервиз реално няма,машини на поддръжка няма, ще очакват от вас да им докарате клиенти и да им продадете машини(за което обаче няма да ви платят), няма да имате колеги, няма да имате директен началник, само някви псевдо "супервайзори" ще ви се обаждат да ви дават нареждания с който ако не сте съглесен трябва да си ходите ... ПЪЛНА ЗАГУБА НА ВРЕМЕ. А накрая като искаш да си ходиш, защото са те принудили- познайте не те пускат, искат да си стойш цял месец в предизвестие, може нищо да не правиш но да стойш в офиса...

Искам да изкажа мнение относно въпроса на бившия служител (01.07.2021) - аз така и не съм работил във фирмата, но ми направи впечатление мнението относно г-н Димитров - провежда ми интервюто (спрямо ситуацията сега по телефона) и се разбираме, че в даден ден и час ще се чуем пак - това не се случи. Аз се обадих след 2 часа да проверя какво се е случило - оправданието беше "имах много работа и не можах да се обадя". Ок, на всеки нещо му се случва, ама най-малкото това говори лошо за фирмата, като не можеш - предупреди поне да се знае. А относно всичко останало, нямам мнение, все пак не съм работил там, но е важно ако искаш нови хора, поне се отнеси сериозно към кандидатите си.

Здравейте, бивш служител съм в Кооперация Панда в ИТ отдела, отдавна трябваше да напиша мнение, за истината относно тази фирма. По време на интервюто с Владимир Димитров( някой го е излъгал, че е мениджър на отдел) се чуваха всякакви хвалебствие, колко били отлични условията на труд. В крайна сметка се оказа, че при неговият опит да намери 6-души за позицията Системен администратор, успя да намери само двама души. Още от първият работен ден се виждаше, че тяхната тикет система има заявки още оставени с месеци назад и нямаше кой да ги изпълни. С цената на много нерви и извънреден труд всичко си дойде на мястото, тикет системата се изпразни от към стари заявки. Въпреки това г-н Димитров не беше доволен и винаги си избива комплексите към своите служители, че нищо не правели и че едва ли не той бил най-великият и дори миналата му фирма HP била на колене след като се е махнал. Всеки в Офис 1 знае, че Владо HP-то не му пука за хората и за работният процес и само си стои и в къщи и не работи. С една дума Ит отдела е една отровна среда, в което по добре е никой да не си губи времето, думата с която може да се опише всичко е Мерзост на висока степен. Единствено, което постоянно ще заварите там е зле организирана работа и 3-ма имбецили, които постоянно играят ролята на ибрекчии на Димитров. Моят съвет към всеки, които е започнал да работи там е да се преориентира възможно най-бързо ако уважава себе си като човек и професионалист.

Аз искам да изкажа мнение за франчайзери Диолен гр Кърджали, не започвайте работа там няма дата за заплата, получаваш евентуална с голяма закъснение, шефа е супер нахален гледа те в очите и те лъже по всевъзможни начини. Мисли се за бизнесмен а е проста прошляк който няма ужаважение към себе си камоли към работниците си

Аз ще изкажа мнение за франчайза Диолен град Кърджали като дългогодишен служител със стаж 15 г искам да ви кажа да не зяпочвате работа там. Освободена съм януари месец а към днешна дата не мога още да си взема заплатите които шефа и без това забавя няма точна дата за получаване на заплата, дава си ги когато пожелае, шефа сама се мисли за шеф а е изключително нагъл тъп който лъже и те гледа в очите. Не започвайте работа там освен ако не искате да работите за слава която няма да получите и за без заплата. Него не го интересува че имаш повед сметки и така нататък

Не си заслужава да работите в тази фирма.Започваш при едни условия,а се оказва съвсем друго.За "мениджърите" да не говорим-някои не знаят за какво са там.Съвет-ако не сте крайно нуждаещ ,не почвайте работа там.Винаги ще намерят повод да ви махнат още преди да сте направили 6 месеца.И ще ви обвинят в каквото и да е,но сама грешка е в тях.Ако уважавате себе си,не си го причинявайте това зло.

Всички цени са завишени с поне 10% над пазарните. Комуникациятая им не куца, заради изчерпан продукт ме карат да чакам 30 дни и то без да ме предупредят, сега не можело да се промени поръчката! Сайта им е толкова бавен и нескопосан, а вероятно са дали и пари за него...
Не си хабете нервите и подминавайте

Някой може ли да ми даде малко повече инфо за длъжността Телемаркетинг оператор, за процеса на работа , за заплащане ( реално) , отношение към персонала и т.н
Общо взето всичко.

Да тези много си повярваха и тръгнаха да гонят бърза и голяма печалба.преди беше друго поне се опитваха да задържат клиенти като изграждат отношения с тях а сега ако можем да ги цакаме и да продаваме на мега високи цени сме ок. Ако ли не си чао въпреки че си стар кадър и имаш много клиенти който ти вярват. А бе не си губете времето не става или поне за момента не стават и то всичко идва от ръководството на две симпатични дами.