Civitas Global /img/frontend/nomap.png"

Не е място за можещи и знаещи поради няколко причини:
1. Агенцията няма достатъчно клиенти, з акоито да пави какъвто и да било ПР. След като няма достатъчно работа, няма нужда нито от повече служители, нито от по-способни хора.
2. Няма ниакви условия за развитие или за повишаване на заплатата. Арети Йоргилис наема хора за мениджъри, на които им предлага високи запалати, за д асе сагласиат барзо с цел да спечели илид а задържи част от клиентите си. Останалите са нищо в тоя офис. Така че ако някой си мисли, че може да се развива или да научи нещо, то това не е мястото.
3. Като към кризата и липсата на коиенти се прибави и липсата на професионализъм, то това място не става и за самоуважаващи се мениджъри.
4. Въпреки тежките времена в бизнеса и в ПР-а, човек дори от някаква мотивация или лоялност би могъл да остане. Само че тука идва най-голямото предизвикателство за вашето здраве и нерви - дали ще успеете не да се справите, а да изтърпите вашия шеф - Йоргилис. Аз не знам каква й е точно ролята в гръцката централа на тая агенцийка, но тя обожава да казва: Дис ис май компани! Ай ам да манадзер оф дис компани!

Работих там 6 месеца, нормален- даже продължителен период за Сивитас...Никой не заслужава да работи в тази атмосфера, която създава шефката Арети...Напрегнато, тягостно, под голям стрес и напрежение и най-вече никакво човешко отношение към служителите, независимо от позицията им във фирмата...Недейте се подлъгва да почнете работа там- парите не са всичко! Обещанията и лицемерието в началото са наистина много, но най- много след седмица ще разберете точно къде сте попаднали...

Даааа...и аз се опарих. Лудите не свършват. Лошото е, че няма кой да им обърне внимание. Аз вече се запознах с други бивши служители, и интересното е, че никой не изрази положително мнение за Арети. Тя наистина е рядко неадекватен човек. Опитва се да е хитра, а всъщност е много елементарна и прозрачна в действията си. И винаги се опитва да извърта нещата в своя полза. Така, че ти винаги да изглеждаш идиот. Интересно ми е как се е задържала толкова време в сферата на ПР-а. За това се иска такт, усет, психология и възпитание. Качества, които тя не притежава.

Съгласна съм с всички изразени мнения дотук. Наистина това е фирма, в която човек може трудно да се задържи. За 8 месеца се смениха 10 човека. Трика в тази фирма е, още щом дойдеш да те хванат да подпишеш трудов договор веднага, за да не можеш лесно после да се измъкнеш, защото трудно се намират хора, които да издържат на безобразното отношение към персонала. Имаше случай, в който едно момче постъпи, и на третия ден не дойде, още не беше подписал договор. И това често се случваше. Другата уловка е що-годе приличните заплати. За да се подлъжеш да отидеш там, докато не се усетиш къде си попаднал. И причината за това е само един човек - управителя Арети Георгилис. Потърсете нещо в нета за нея и ще видите за какъв звяр става дума.

Напълно подкрепям изразеното мнение. Не знам кой е писал, но явно е някой бивш служител на тази агенция. И мога да кажа от личен опит, че това е абсолютно вярно. Аз също съм бивш служител. Такова животно няма.Каквото и да кажеш, все си в грешка, все не си разбрал, и си най-тъпия човек. Такова отношение към служителите никъде другаде няма.Некоректна, унижава хората, като хора, не само като подчинени, крещи като луда.Такъв тормоз трудно се понася.