написано 07.05.2011г. неделя в 23:13
в град Варна

на мен ми се обадиха да съм в 10,00ч в понеделник пред магазина,но не можаха да ми кажат къде точно се намира.някой може ли да ме"светне" каде е точно и кой автобус ходи до там.

написано 07.05.2011г. неделя в 19:24
към обект/отдел burgas
в град Бургас

Чудя се, дали нещо съм объркала или наистина са ми насрочили интервю за утре в 18:00 часа. Обади ми се една госпожа и ми каза датата и часа...ама до сега не са ме викали в такъв час....

написано 07.05.2011г. неделя в 16:47
в град Варна

аз кандидатствах с гр.език за ръков.пост,на 1-то интервю стоях 40 мин,на 2-то 1мин като ми казаха :''ставай при теб всичко е наред''.........а аз все още чакам ,знам,че утре има пак интервю-пишете после момичета ...ще чакам...само за инфо

написано 07.05.2011г. неделя в 16:31
в град Варна

Някои знае ли кога ще отвори магазина във Варна.Светлана може утре като минат интервютата във Варна да ти се обадят все пак са те викали два пъти до сега.Много ми е страно защо викат хората по два пъти  какво чак толково питат.

написано 07.05.2011г. неделя в 15:05
в град Варна

ами след 2-те интервюта никой не ми се е обаждал-това означава,че няма да стане да работя в този магазин макар,че всичко беше наред.нищо не е сигурно дори и да са ви дали ок и документи за назначение успех все пак

написано 07.05.2011г. неделя в 14:36
в град Варна

До Светлана...Утре има интервюта.. Все още нищо не се знае.. На мен ми се обадиха и ще ида...относно позиция - касиер. При теб какво стана - четох, че още чакаш обаждане.. Все още ли не са ти се обадили?

написано 07.05.2011г. неделя в 13:20
в град Варна

някой има ли новини за Варна......ново развитие???????

написано 07.05.2011г. неделя в 11:41
в град Бургас

еми мисля че да дори и да не спира трябва да я накарам да спре.Няма друг автобус до там ,така че това е единствения възможен транспорт:)

написано 07.05.2011г. неделя в 09:40
в град Бургас

О да задължително храна и вода, както и спортното облеклко което е желателно :)

Знаеш ли дали 30-ката спира там?

Показани мнения 111 - 120 от общо 330 |< « По-нови 8910111213141516 По-стари » >|