написано 09.05.2011г. вторник в 16:17

здравейте вчера бях на интервю и то мина точно за две минути. въпросите бяха общи и чакам отговор до сряда. даже като излязох ми стана много смешно

написано 08.05.2011г. в 21:09
в град Варна

Здравейте, някой може ли да ми даде номера, на който се обаждате за информация или въпроси относно работата в Джъмбо / за варна /. Благодаря предварително :-) И успех на започващите утре

написано 08.05.2011г. в 20:35
към обект/отдел варна

мерси 14 номер ми е удобем.аз съм за касиер.а ти за каква длъжност си?ще се видим там.а нещо около спирка явор или завод дружба?

написано 08.05.2011г. в 09:31
в град Бургас

Браво момичета. Моля, после споделете впечатления от първия работен ден. Успех на всички.

написано 07.05.2011г. неделя в 23:23
към обект/отдел varna
в град Варна

намира се до новия кауфланд вав владиславово и се ходи с 83,14 ит.н.на мен ми казаха да отида вав 11 часа.на теб защо в 10?на каква длъжност си?

написано 07.05.2011г. неделя в 23:13
в град Варна

на мен ми се обадиха да съм в 10,00ч в понеделник пред магазина,но не можаха да ми кажат къде точно се намира.някой може ли да ме"светне" каде е точно и кой автобус ходи до там.

написано 07.05.2011г. неделя в 19:24
към обект/отдел burgas
в град Бургас

Чудя се, дали нещо съм объркала или наистина са ми насрочили интервю за утре в 18:00 часа. Обади ми се една госпожа и ми каза датата и часа...ама до сега не са ме викали в такъв час....

написано 07.05.2011г. неделя в 16:47
към обект/отдел Jumbo
в град Варна

аз кандидатствах с гр.език за ръков.пост,на 1-то интервю стоях 40 мин,на 2-то 1мин като ми казаха :''ставай при теб всичко е наред''.........а аз все още чакам ,знам,че утре има пак интервю-пишете после момичета ...ще чакам...само за инфо

написано 07.05.2011г. неделя в 16:31
в град Варна

Някои знае ли кога ще отвори магазина във Варна.Светлана може утре като минат интервютата във Варна да ти се обадят все пак са те викали два пъти до сега.Много ми е страно защо викат хората по два пъти  какво чак толково питат.

Показани мнения 111 - 120 от общо 335 |< « По-нови 8910111213141516 По-стари » >|