написано 07.05.2011г. неделя в 09:40
в град Бургас

О да задължително храна и вода, както и спортното облеклко което е желателно :)

Знаеш ли дали 30-ката спира там?

написано 07.05.2011г. неделя в 00:52
в град Бургас

еми Мария  значи ще се видим и да не забравиш храната и водата:)))казаха ми изрично да ги нося

написано 06.05.2011г. събота в 23:33
в град Бургас

На мен също ми се обадиха вчера и ме извикаха в петък в 12.30 както на теб Нелинка :) аз съшо съм за касиер.

написано 06.05.2011г. събота в 23:14
в град Бургас

направо в магазина ми казаха на мен от 12 и 30 часа.

написано 06.05.2011г. събота в 20:47
в град Бургас

Къде Ви викат- в магазина да започвате работа или на друго място да разписвате договорите само.Мисля че тази седмица ще има интервюта за мърчандайзери и още касиери.

написано 06.05.2011г. събота в 20:22
в град Бургас

мен ме извикаха за касиер и ми казаха да отида на петък 13.Малко лоша дата ама се надявам да ми донесе късмет:))))

написано 06.05.2011г. събота в 16:42
в град Бургас

Щом са се обадили на съпруга ти в понед. да е на работа значи и всички останали, които са одобрени за касиери( а евентуално ако има и одобрени на позиция мърчандайзери ) и тях ще извикат. Нали трябва да има работници които да започнат да чистят, нареждат рафтовете и какво ли още не докато се стигне до зареждане на стоката.

написано 06.05.2011г. събота в 16:30
в град Варна

Мисля, че аз предни пъти съм кандидатствала по техни обяви за касиер.. За първи път ме канят на интервю. Прочетох старите коментари тук и не знам какво да мисля :)

написано 06.05.2011г. събота в 14:14
в град Бургас

На моя съпруг му се обадиха че започва работа  в понеделник.Той кандидатства за склададжия.Ако някой др. ще започва в понеделник нека да пиши.или ако знаете нещо допълнително относно работата там как е?

Показани мнения 111 - 120 от общо 322 |< « По-нови 8910111213141516 По-стари » >|