написано 12.12.2013г. петък в 13:07
към обект/отдел бул.Ботевградско шосе 525

Здравейте,аз искам да изразя своята благодарност  уважение и признателност към управителя на магазин ДЖЪМБО гр.София бул. Ботевградско шосе 525,г-н Симеон Владимиров.Той е един млад,отзивчив,амбициозен и много отговорен ръководител,който ми даде възможността да работя  в повереният му магазин дори и само за сезона,но ми даде много тъй като въпреки ,че съм на 48 г. и от 2 години не мога да си намеря работа,г-н Владимиров ми даде надежда,че хората на моята възраст все още могат да работят и  да бъдат пълноценни .Това е Човек/да с главно Ч/,при които няма дискриминация.Благодаря Ви г-н Владимиров.Също така искам да благодаря на г-н Николай Чолаков и на г-жа Ганета Хинкова ,които винаги въпреки заетостта си са имали време да ми  отделят внимание.  Благодаря и на старшите касиери:Радослава Костова,Радка Попова и Алекс Кирчева,за това че като нов касиер те ми помагат страшно много,предлазполагат ме и това ме прави по-уверена и амбициозна да се справям с работата си. Винаги са отзивчиви и мили.благодаря ви момичета.И не на последно място на колежките:Ани,Силвия.Ади.Надя и Тони,които със своя стаж и опит в магазина  са много мили и ми дадоха да разбера ,че мога да разчитам на тях винаги.Да не забравя да спомена и лъчезарните момичета от  рецепцията Стаси и Сузи .

От много години не съм ходила с такова голямо желание и настроение на работа,а това е заслуга на управителя и целия колектив,не на последно място и на приятната работна атмосфера.

Искам  с наближаващите светли празници да им пожелая на всички тези млади хора:здраве и щастие на тях и на техните семейства и късмет и успех през новата 2014г.Бъдете благословени всички.На целия състав на магазина от управителя до касиерите прекрасни млади хора,дерзайте и само напред и нагоре. На всички вас едно голямо БЛАГОДАРЯ.

Може би много от вас ще се питат защо пиша всичко това,то е просто защото аз съм един искрен човек и желая преди празниците да благодаря на хората ,които ми дадоха хляб и по-важното върнаха ми вярата  и надеждата.

Нека всеки си го тълкува както иска ,всеки има право на мнение и аз чистосърдечно изразих своето ,без никакви користни цели

Весела Коледа и Щастлива нова 2014г.на всички от Джъмбо ,бул.Ботевградско шосе 525

написано 17.01.2013г. петък в 16:35
към обект/отдел Управител

Здравейте,обадиха ми се за интервю за позицията управител,но като виждам какво са мненията почнах да се замислям дали си заслужава.Ок знам перфектен гръцки и имам висше образование и може и да ме одобрят,но все пак кандидатствам за управител и е нормално на такава позиция да ми се предложи работа и съответната заплата.Ще отида да ги видя кво предлагат,много добре ги познавам гърците и им знам номерата,мисля че бързо ще мога да ги разбера какви са :)

написано 01.11.2012г. петък в 14:31

Подкрепям мнението на г-н Цонев.

Аз също кандидатствах за позиция управител, като бях повикан на 2 интервюта. Впечатлението ми е, че управителят и гърците около него не са много на ясно как се провеждат интервюта.

На първото  интервю ми задаваха общи въпроси, което е нормално.

За второто интервю, минах 240 км. тъй като бях в отпуск, и се наложи да чакам около час и половина, защото се беше формирала голяма опашка.

С влизането ми ме попитаха за каква позиция съм

- казах им, след което ми зададоха следните въпроси:

Какво те питахме миналия път на интервюто......

-А ти какво ни отговори????

- Ние какво ти казахме.....

Накрая ми предложиха да започна на по-ниска позиция, в последствие на малко по-висока, естествено за по-малко пари.

- Как си мислите, че сте ми изглеждали като едва ли не аз трябва да напусна сегашната си работа за добри пари и да дойда при вас, на по ниска позиция и по малко пари, срещу обещание, че някой ден, ако се отвори място може и да го заема.

Вярно е не знам гръцки език, и това вероятно е било в мой минус, но не смятам, че това е най важното.

Ясно че не може да помните всичко за всеки, но има едно елементарно изобретение, което ще ви е от полза.

-Това е химикалът. Записвайте си, защото изглеждате смешни и неподготвени когато провеждате интервюта.

На първото ми казахте едни условия, а на второто други- естествено аз ви помогнах.

Не съжалямам, че не съм от избраните и коментарът ми не е плод на злоба. Приемете го като приятелски съвет.

Пожелавам ви успех и повече професионализъм.

написано 29.10.2012г. вторник в 19:16

влязох в този сайт, защото видях обява за касиер и смятам да кандидатствам. Така и не разбрах какви са заплатите, но.. ще опитам :)

...............

Към Цоньо Цонев

Мисля, че не сте чел внимателно обявата. Четох я - помня, че установих, че не отговарям на изискванията, защото не знам гръцки, така че явно го е пишело.:)

Вероятно няма смисъл да споря с Вас, и все пак. Мърчъндайзер не означава чистач, а ако за такъв /чистач/ - дават 620 лв това си е направо.. много :)

Пише се Одобрен, а не Удобрен.

написано 29.10.2012г. вторник в 14:12

Моето менние няма да е нещо ново сред многото отрицателни за съответната фирма.Иключително некоректни и зле организирани!Моят опит с Джъмбо е следният.Кандидатсвах за позиция управител на магазин за град София.Само,че някой грандиозен ум е пропуснал да спомене ,че управителя на магазина трябва да знае перфектно Гръцки език.Както и да е, не бях удобрен за длъжноста ,което научих на второ интервю.Събеседването за работа беше смешно.Задаваха елементарни въпроси на,които не дочакваха отговорите и задаваха нови.Интревюто протече около 5 минути,а трябваше да чакам господата ,които провеждаха интервюто 3 часа!Въперки ,че нямаше други кандидати.Предложиха ми работа на по ниска длъжност (управител на отдел) при, което аз се съгласих.След 20 дни ми звънят и ми предлагат нещо съвсем различно от това.Мърчандайзер (чистач) с неопределено работно време и смешната заплата от 620 лв. (чисти).Благодаря за това, че загубихте времвто ми.С пожелание да влезете в час с пазара на труда (нямам в предвид робски туд) и да си намерите адекватни хора занимаващи се с човешки ресурси!

написано 07.10.2012г. в 10:13
в град Русе

Ако се влияех от мненията тука, трябваше въобще да не постъпвам на работа. Радвам се, че не се повлиях. А и не съм чул/а на работа, някой да се оплаква. Само новите в началото мрънкат, но защото са свикнали по друг начин.

Съвсем нормално е, първият договор да е изпитателен. Разбира се, че фирмата и ръководителите си имат своите кусури, но тук не е място за принцеси.

Айде със здраве, драскайте пак глупости.

написано 30.06.2012г. неделя в 02:30
в град Русе

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:

1. Постоянен трудов договор

- няма такъв докато не мине 6м. изпитателен срок, ако някой остане на работа 6м. може и да получи...

2. Възможност за развитие

- на мен и колегите които съкратиха още първият месец не ни се даде такава...

3. Коректност на заплащане - ок

4. Сигурност

- за каква точно сигурност говорят не знам, но що се отнася до самата работа и дали вие ще останете на работа сигурност няма....

5. Обучение -  не предлага такова

написано 23.06.2012г. неделя в 16:49
в град Бургас

Здравейте! Аз искам да попитам някой ,който е работил или работи в Джъмбо -гр. Бургас  за мнение? На какви смени се работи ? Каква е заплатата? Отношението ?

написано 16.05.2012г. четвъртък в 16:44
към обект/отдел общ работник