написано 11.02.2015г. четвъртък в 16:35
към обект/отдел Бул. България

Назначават те за 2-3 месеца, при първа грешка те гонят.  Ходенето до тоалетна и използването на почивки са мираж. Иначе цялата идея е да назначават безработни и по този начин държавата ни им опрощава данъци при много назначени брой служители. Накрая всеки се маха и то по ваимно съгласие и накрая в края на годината държавата им вижда отчета назначени служители примерно 2000 и хоп опрощават им се и им се връщат всички пари, които са платили за ток, вода и по този начин магазините печелят. бягайте на далече! Тази работа не е за вас!!!!

написано 06.02.2015г. събота в 16:20
в град Пловдив

Всичко в този магазим е просто фарс. Управителката не става за нищо, не цени хората който работят там.Отношението и към персонала е под всякаква критика.Направо си се гаври с хората. За мен е неспособна изобщо да управлява. Винаги има хора който са с привилегии и в същото време  не правят нищо.Рвдовно се подлива вода на всестните и коректи работници.Никаква единост.Набележили те спукана ти е работата , само защото не те харесва не, че е си вършиш работата.

написано 02.02.2015г. вторник в 12:57
в град Варна

Не мога да се оплача от магазина във Варна. Работих там като сезонен служител. Наистина има много работа,но те и затова назначават много хора по празниците. Ако ти се работи оставаш,ако не си тръгваш. Управителите са коректни,организирани и винаги помагат,работят наравно със служителите.

написано 12.01.2015г. вторник в 19:39
към обект/отдел Carigradsko

Назначиха ме за м. Декември, в договора пишеше, че авансово ще ми изплатят част от заплатата на 20 число, а остатъка на следващия месец на 10-то число. Да не говорим, че ни загубиха трудовите книжки на всички нови и вместо на 29.12.2014, си ги получихме след 1 седмица. Да не говорим, че мина 10.01.2015 и все още няма никакви преведени пари. Не знам какво се случва, ама това е една от най-несериозните фирми, в които съм била. Назначиха ни толкова много хора по празниците, за да могат "старите" им служители да почиват на празниците, а "новите" да се гърчат на касите с хилядите клиенти и до последно да те държат на каса и да се чудиш, дали ще си тръгнеш в края на смяната ти, или ще те задържат, за да се занимаваш с ужасните клиенти. Да не говорим, че касовата им политика е ужасна.

написано 14.10.2014г. сряда в 13:07

ХОРА, ПЕРАТ ПАРИ ЯКО ГЪРЦИТЕ, НАЗНАЧАВАТ ВИ ЗА МЕСЕЦ ДВА И ВИ ГОНЯТ! ТАКА БЪЛГАРИЯ КАТО ДЪРЖАВА ИМ ПОДПОМАГА БИЗНЕСА ЗАРАДИ НАЗНАЧЕНИ КАДРИ! АЗ БЯХ НЕУДОБЕН ПОНЕЖЕ НЕ БЯХ РЕГИСТРИРАН КЪМ БОРСАТА ПО ТРУДА И КОГАТО ГО РАЗБРАХА МЕ МАХНАХА.НЕ Е НОРМАЛНО САМО ОТ ВЧЕРА ДА ИМА ТОЛКОВА МНОГО ПУСНАТИ ОБЯВИ!!!!! ПОГЛЕДНЕТЕ:

Silver 13.10.2014 Бургас КАСИЕРИ Джъмбо ЕС.Б ЕООД

Silver 13.10.2014 София СКЛАДОВИ РАБОТНИЦИ Джъмбо ЕС.Б ЕООД

Silver 13.10.2014 Варна СКЛАДОВИ РАБОТНИЦИ Варна Джъмбо ЕС.Б ЕООД

Silver 13.10.2014 София СКЛАДОВИ РАБОТНИЦИ Eвропа Джъмбо ЕС.Б ЕООД

Silver 13.10.2014 София СКЛАДОВИ РАБОТНИЦИ Джъмбо ЕС.Б ЕООД

ЗА ЕДНА ГОДИНА - 2000 НАЗНАЧЕНИ СЛУЖИТЕЛЯ. ЗАПЛАТИ ЗА КАСИЕРКИ 550, ЗА МЪРЧАНДАЙЗЕР 620 АМА ЩЕ СЕ СКАПЕТЕ ОТ РАБОТА ОТ СУТРИН ДО ВЕЧЕР И НА ПРАЗНИЦИТЕ! СЪЖАЛЯВАМ, ЧЕ РАБОТИХ ЗА ТЯХ!!!!!

написано 18.09.2014г. петък в 20:27

Хаха чета и се смея. Не отива на един бивш управител да коментира и защитава фирмата. При положение, че вече не работи в нея излишно е да се оправдава. Няколко пъти съм си пазарувала във въпросното Джъмбо на Ботевградско за което говорите, удобно и близко ми е живея в кв Левски. Доста подвеждащи етикети и грешни цени. Веднъж си купих едни купички пишеше два лева, харесаха ми, минах през каса въпросните купи се оказаха на цена 4 лв. Но казах си хайде няма да се карам и правя на селянка. После пък един мотор за сина ми играчка пишеше цена 4лв, но се таксува за 8лв. И още няколко пъти така. Последният път се карах с момичето на каса беше в края на месец август  и тя ми каза, че жената, която сменя етикетите била само една на целият магазин и не можела да се справи. Ми като не може да назначат друга. Та понеже Джъмбо няма сайт и кординати реших тук да се оплача. Гледайте добре цените защото яко лъжат и се оправдават. Да не говоря, че половината стоки нямат преводи и мисля да сигнализирам в КЗП. Лора Добрева 088514872

написано 06.09.2014г. неделя в 02:38
към обект/отдел Ботевградско шосе

До Анонимно- бивш служител (има мнения и от Анонимно настоящ служител).

Пишете пълни глупости!!!

1. Управителите не се избират чрез вътрешен конкурс.

2.На чистотата се държи,препарати не само се изпизват но и се поръчват,мопове също,има и две машини за почистване,но никой не го е грижа за инвентара и консумативите,машините често се повреждат,машините често не работят,защото някой е забравил да ги включи да се зареждат,защото някой от вас е забравил да ги  почисти,препаратите се сипват безразборно без дозировка.

3. Три-четири човека остават но след 17:30,през седмицата обаче много често след 17:30 влизат по 3-4 клиента на час.

4. ''Гърците минават..колят и бесят...'' ,кои гърци минават един път седмично?Г-н Караянис?Ми това му е работата,да минава,да контролира,аз лично не съм видял да коли и беси,карал е да плюете дъвките,които джвакате като коне.

5.От ''минаващите гърци' само г-н Караянис говори български,но той не е ''минаващ'',той е постоянно в България.Да,говори български с акцент но говори добре български.

6. Отговорниците са пет-шест човека,ами колко отдела има в магазина?Ти въобще запознат-а ли си със структурата на Jumbo?За стимулирането с бонуси и проценти на отговорниците мога да кажа,че това е пълна лъжа,и те като мърчовете са на твърда и фиксирана заплата,която често не е значително по-висока от заплатата на един обикновен служител.

7.За Коледа се назначават над двадесет Сезонни-временни служители.

8. Много често един служител работи за няколко служители благодарение на вашите чести  ''заболявания''.

9. Всеки извънреден час труд ви се компенсира.

10. На служителите,които работят над осем часа се дава и допълнителна почивка.Вие колко искате?На работа ли отивате или на почивка?

11. Говорите за почивки,текучество,заплати и сравнявате Jumbo със супер маркети,ами в повечето вериги супер маркети работещите не взимат заплатата на една касиерка в Jumbo.

12. Във всички фирми го има този шест месечен изпитателен период.

13. По колко телефона трябва да има в отдел?Преди време тези телефони имаха и външни линии,не злоупотребяваха ли служители с това?

14. Чистенето на рафтове,зареждане на стока,пренареждане на стока и т.н.т. са ви вписани в трудовите характеристики и ви е обяснено естеството на работа.Вие четете ли си трудовите договори и характеристики,слушате ли хората,които ви обясняват на интервютата вашите задължения?

15. Когато намирате нарушения в Кодекса на труда (ако има),обръщате ли се към управата на магазина,фирмата и компетентните органи?

Мога още да продължа,Вие можете ли да отговорите адекватно?

написано 05.09.2014г. събота в 23:16
към обект/отдел Ботевградско шосе

До потребител  ????????

Ми,посочи имена,даже пиши и своето ако ти стиска,анонимното писането на словоблудствия по форуми и сайтове,както и мрънкането и говоренето зад гърба на другите е характерно за повечето българи.

Кажи ми,кои са тези трима  добре владеещи гръцки език служители  в магазин "Ботевградско шосе'',че аз освен за Ганета и новият управител друг не знам да говори гръцки.

''Ганета и образованието Й в ниско образователния колеж...'' ,супер....личи си твоето Високо образование,първо пише се И а не Й,второ,пише се НИСКООБРАЗОВАТЕЛНИЯ-Т.....но ти явно си завършил-а ''Сорбоната'', ''Харвард'', ''Оксфорд''.

Голяма част от персонала наистина е от околностите,но това е напълно логично,и добре,че ги има и тях защото до въпросното Джамбо градски транспорт почти няма и набирането на персонал е много трудно.

Ти от къде искаш да са,от Люлин,Надежда,а може би от Перник?

С.Владимиров на галено го наричахте повечето от вас в разговори помежду си,май не си схванал-а основната ми мисъл.

Въпрос на управление и можене казваш,ми Владимиров беше пет години във фирмата,ако не можеше да управлява щеше ли да го оставят цели пет години да е Управител?

Ти можеш ли да управляваш?

Искренно се съмнявам,ако можеше щеше да си сега на местото на С.Владимиров и нямаше да ви пращат управител от Бургас,или управител в някой от четирите магазина в София,или в някой от другите четири в страната,даже можеше да си на местото и на А.Михова,Караянис,Перидис,защо пък не и на Вакакис.

И кой-коя си ти,че да даваш оценка на Управители и Административни Секретари?

Ако може стани,но едва ли можеш,то не е толкова,лесно като да пишеш глупости в нета.

Самият факт,че пишеш анонимно е показателен,не можеш да поемеш открита отговорност за собствените си думи.....как ще поемеш отговорност за един магазин 13 500 кв.м. и за петдесет човека персонал?????

написано 05.09.2014г. събота в 22:03

Ганета прави графика и толерира определени хора от персонала и се съобразява с тяхните желания, а не с всички!!!!! Да посочвам ли имена?? Как определени хора си избират графика как да им го направи, а на останалите "както се падне". Мога да посоча поне 3ма колеги, които знаят много по-добре гръцки език от Ганета и образованието й в ниско образователния колеж. Да, на работното място също се клюкарства, не случайно половината персонал са от селата около магазина - Казичене и тн. и не случайно този персонал е от доста време - от откриването и само поради тази причина въпросните хора се толерират по всякакъв ВИДИМ начин. Един управител сам си гради авторитет и ако позволи на персонала да се държи разпуснато нещата излизат извън контрол. Ако е строг и справедлив управител нормално е да го наричат по име и по фамилия, а не на галено и тн. Казва се въпрос на управрение, а който не може да управлява или работи не е във фирмата вече!!

Показани мнения 1 - 10 от общо 335 12345 По-стари » >|