Фреш Ап Козметикс ООД /img/frontend/nomap.png"

Фреш Ап Козметикс ООД

Здравейте ! Моля за мнения относно работата и атмосферата на фирмата, заплащане, работно време и т.н. Кандидат съм за работа в Търговски отдел.. Предварително благодаря !

А, бе, това за младото и перспективно момче да не го е писала майка му? Проблема е колко сделки имаше сключени като търг.директор? Нали трябва да осигурява работа? Фирмата така и не намери подходящи директори. Е, най-големия проблем донеси един изпълнителен директор, който назначи най-калпавия търговски директор и директор маркетинг, като и двамата хал-хабер си нямаха понятие от задълженията. Вредите, които нанесоха, закопаха фирмата, независимо че за 9 месеца изхвръкнаха. А сега за разнообразие управлява... АЛБАНЕЦ.

no comment

съгласен съм с предните написани неща.ВЯРНО Е !!! И някой от собствениците, който четат това да се замислят какви хора работят при тях. Не можеш да даваш на единия заплата от 1000лв, а другия 400лв. при условия, че отговорността и на двамата е голяма.

лично сам информирана, че в тази фирма дават много, ама много добра заплата, ако си някой на някого, а другите колеги гледат как другият се израства без усилия и взема тройно по голяма заплата/ ама те са тъпите в този случай/. И отношението между колегите е такова, че пред тебе ти се мазни, правити мили очички, а отзаде ти гледа как да те изрита и натопи. За това постоянно се сменя персоналът им в администрацията.Според мен човек трябва да има малко достойнство и да си търси правата, иначе ще си работи за жълти стотинки. Абе цялата работа е кой когото може да прекара.

Е как бе, аз си мислех, че това е фирма, създадена от компетентен предприемач и даваща шанс на младите и амбициозни хора :) Не е ли така? Ето тва младо и амбициозно момче е работило там -
http://www.sitamanagement.com/about-us/todor/ http://www.novavizia.com/about-us

Тук съм, за да споделя едно обективно мнение. Заплащането няма смисъл да се коментира, защото е смехотворно, особено в началото, с тенденция да нараства безкрайно бавно. Това е фирма, в която властват шуробаджанащината и селската глупост. Уважението и привилегиите са резервирани за много тесен кръг служители - роднини и приятели на управляващите. За първи път виждам фирма, в която се търси работа за дадено лице, за което е решено, че ще бъде назначено, а не обратното - да се търси най-подходящия кандидат за дадено вакантно място. Назначенията в 90 % от случаите стават не на базата на квалификацията, а на това колко са ти тесни връзките и с кого. Съотношението работа/свободно време не мисля, че има място сред изброените критерии, защото става дума за работа и служебни задължения, а не за свободни занимания и развлечения. Възможности за развитие фирмата не предлага, защото професионалното издигане, доколкото може да се говори за такова, не се полага на простите хорица. Работната среда не е от най-здравословните: единици колеги работят, за да свършат задачките на цялата фирма. Хората се чувстват страшно несигурни на работните си места, предвид липсата на каквато и да било информация относно бъдещето на фирмата. Социалната осигуреност, социалните придобивки и бонуси са под всякаква критика.

Учудвам се как може в 21 век да има такова предприятие,толерират се само роднините и приближените до шефа.С каквото и да си допринесъл за доброто на фирмата ако не си от агитката нямаш шанс,нито за развитие,нито за някои бонус.

Много точни оценки виждам,по същество съвпадат с моето мнение.Големи изисквания а насреща нито добро заплащане,нито добро отношени от страна на ръководството.

ако някой се съмнява лично да провери