БРЕКЕТ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

БРЕКЕТ ЕООД

За кво да говоря заплащането е под вякаква критика, защото няма пари, мятат по 50-на лева напрао е унизително. БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ!!!!! А щях да пропусна - Мето дебелия е патологичен лъжец!!!

Аз съм доволен от Мето точен е с точните с боклуците е боклук мисля че така и трябва а ти колега "измамен"като си тарикат и мъжкар от не си пишеш името както си е редно понеже си мишок и Мето такива кото тебе ги обича много ако си измамен реално е си си в правото пиши си името ама ти си насран гъз и те е страх нямам думи

Мето ти нарцис ли си?Понеже пишеш положителни коментари за себе си.Ти си измамник.Скоро ще разбереш,че баткото си има батко.Боклук.

Тъпата дебела свиня не плаща.Мето само на умрелите не далжи.Фирми не се вързвайтеа този боклук

Идкам да кажа че фирмата е супер сериозна работих там 1 година и половина но за жалост напуснах защото отидох да работа в Англия,Управитела е супер човек и много сериозен за годините си направо му се възхищавам за успеха и за държанието което има с персонала.Благодарна съм че бях от екипа на Брекет Карго ЕООД защото това ми помогна за старта тук в Англия.Поздрави от мен.

Фирмата е НЕКОРЕКТНА и по-конкретно въобще НЕ ПЛАЩА на контрагентите си. Управителят лъже най-нагло. Винаги си вдига телефона но говори една камара лъжи и в края на краищата не си плаща задълженията. В дългогодишната работа на фирмата ни Брекет-карго е единствената фирма, която си позволи да не си плати по приетия ред и се налага да си вземаме парите чрез други способи. Нямам думи. Не сключвайте контракти и не работете с Брекет-карго защото неприятностите ви ще са ОГРОМНИ.

Фирмата е супер точна и коректна аз работа с нея вече 5 години и всичко е ок.Аз съм клиент не съм служител ползвам фирмата за наши доставки до и от Русия и Казакстан и пониже доста добре познавам и шефа и работищите в офиса на Брекет съм изумен от тук написаните работи по адрес на фирмата.Според мен това е човешка завис защото тази фирма познавам от самото и начало и доста бързо се развиха дори ще използвам този пост да честитя на управителя новите закупени камиони и да пожелая да се държат все така и да се развиват в същия дух и безаварино и ползутворно използване на новата техника. Поради това аз използвам и да чиститя и коледните и новогодишни празници и по малко злоба и умраза в хората бъдете здрави и щастливи приз 2014година.

Фирмата е супер сериозна работа там 4 месеца вече няма никакви проблеми нита с пари нито с техниката,камионите се подържат Методи не дава камион да излезни от гаража без приглед,плаща супер точно незнам тези колеги дето плуват тек по името на фирмата какво са правели но за момента нямам никакви проблеми с пари и т.н.НО РАБОТА ЧЕСТНО И НЕ СИ ПОЗВОЛЯВАМ ГРАМ ДА ПИПАП ОТ ПАРИ И НАФТИ и т.н.Защото Методи не е правен в гъз с извинение и вече се зарежда гориво с карти.Тук колегите явно и в тях има вина защото повечето колеги си мислят че  ряботята е като преди 20 години но вече не стават тези работи всеки лев е ценен на всеки.

пъни лъжи мето престани да се хвалиш сам гледаи реално  на нещата камионите ти седът по междинките а ти се гордееш с това как излъга артьом да се занимава с теб и престани да пишеш колко хубаво е при теб само теб крадът те нямат пари един хляб да си купят първо се научи да плащаш а не да си купуваш коли от неизплатените  командировки

От тази година фирмата има нови правила ! Подбираме екип от професионални шофьори обичащи работата си. Даваме добри условия на труд и възнаграждение! Некоректи шофьори нямат място при нас , затова изискваме пълен набор от документи!-Психо-Книжка C+E-Професионална компетентност-Свидетеслтво за съдимост-Медицинко изследване-Трудова книжка-Руска виза е предимствоРазчитаме на съвестни и коректни шофьори да попълнят екипа ни , от нас може да очаквате същото +бонуси за добре свършена работа!