написано 08.10.2010г. събота в 21:08
в град Велико Търново

Фирма в която може да работиш и 3 месеца и няма да ти платят,никой не знае какви пари ще вземе ,а и най-важното кога ще ги вземе, ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ ОТПУСКАТ ПО 100-тина ЛЕВА.За вътрешните правила няма да споменавам изобщо!!!!

написано 20.11.2008г. петък в 14:57
в град Горна Оряховица
Във фирмата не съществува елементарно протичащ работен процес,цари невероятен хаос във вследствие от което персоналът е изнервен и не може да даде всичко от себе си.А хората имат желание да работят,но от страна на ръководството получават единствено презрително отношение,което не би стимулирало никого.Съжалявам ,че това е така,но г-н Парушев трябва да даде повече от себе си на тези които работят за него
Показани мнения 1 - 3 от общо 3