Капитан Дядо Никола АД Габрово /img/frontend/nomap.png"

Капитан Дядо Никола АД Габрово

Искам да закупя тръби за парно ф16. Нямаше налично количество, когато проверих преди седмица. Иска ми се да мога да проверявам без да пътувам до Габрово всеки път, но не намирам страница на КДН АД, от където да черпя някаква информация, телефон за връзка и т.н. а защо не и да направя поръчка.

Защо няма нови коментари!!!

Какво е състоянието на тази фирма и кой я управлява . Има ли ново ръководство?

Добре е =дайте идея за какво да се пише.Фирмата работи ли,какви поръчки има и изобщо докога ше се кара така-на стара слава-че фирмата е с минало-дайте за настоящето-че то бъдеще няма-кой е пласмент и върху кое се набляга-кофите ше спрат до края на годината-изобщо защо трябва да се произвеждат-кой поема поръ4ки за тръби,глупости е 4е няма пазар-пласмента май най-големия отдел остава..............................хайде до скоро.........

интересно защо се коментират матрици и кофи-нали заради тях фирмата е в това положение,,,,,,,,,какво става с тръбите
и защо има съкращения,кой ги предложи и кога ще има нови назначения.........................

Българите сме наистина крадливо племе, защото 500години сме се учили от кого? - точно от тези които избягаха с големите комосионни и откраднатото от завода и сега като чакали чакат да се срине завода и да връхлетят. А и тези които са в момента не крадат по-малко - ама то не се носи в чанта или сак , то излиза през портала като се вдигне бариерата.

Ти като си кандидат за работа от къде ще си спомниш за това което даваха и осигуряваха на хората в завода преди 10 и повече години. И защо трябва хората да си ходят и къде да отидат след като управниците не стават.

Станали са за смях и за срам. Едва ли в историята на този завод е имало по-голямо падение/ направо безизходица/ - но може би за някои това е най-големия изход - да се съсипе насила този завод , който беше за пример в цялата страна и като организация на работата и като социални придобивки и като отношение към работниците. А сега с заключените с катинар врати, с бодливата тел по оградите и заптиетата по порталите които не могат да свържат две приказки на български език и те са лицето на "фирмата" и те дават мнение кой да остане и кой да бъде съкратен. Тежко и горко на българската икономика с такива мениджъри.И като няма какво друго да правят слагат камери за следене/ то като че ли останаха хора да следят / и проверяват чантите и саковете с детектор.Капитан Никола се е преобърнал 300 пъти в гроба като гледа как се позори името му.

От 1 септември ще вдигат заплатите.

Да ви кажа полужението се оправя .Започва да се работи има поръчки.Е ще съкратят бая народ но тия дето остават ще се компенсират със заплатите на другите.