написано 25.01.2014г. неделя в 23:31

До Теодора Иванова, ако условията които ти предлагат те удовлетворяват, не се колебай, ще натрупаш опит, колегите са отзивчиви и съдействат за всичко, което е голяма рядкост за която и да е компания. Ако съм закъсняла с отговора успех

написано 23.11.2013г. неделя в 13:03

Здравейте! Изчетох всичко до момента и останах с доста негативно мнение. Преди 2 дни бях поканена на интервю от въпросната фирма за позиция. "Технически сътрудник, обслужване на клиенти и търговска структура". Условията, които ми бяха обяснени звучаха доста добре - твърда заплата, работата е свързана с обработване на документи и администрация, нямаш таргет, заплатата не е 2000 лева, както беше споменал някой от застрахователните агенти по доло, но е такава каквато мен ме устройва. Та искам да попитам има ли някой, който е работил на тази позиция, доволен ли е и мога ли да вярвам на условията, които са ми представени? Благодаря предварително за отговорите!

написано 24.09.2013г. сряда в 12:02
в град Пловдив

Здравейте,много внимателно се зачетох в това което е изписано из страниците на този форум.Поводът да се включа е ,че представата изключително много се изкривява и това е факт.Причината може би е че има много малко мнения на служители които наистина работят.Незнам от къде да започна да коментирам,истината е може би някъде по средата.Да за парите които наистина се връщат...Факт,но е факт и че сте ги взели  преди това и то накуп.Факт е обаче че ако добре си свършиш работата....не само не се връща нищо а и бонус може да получиш...Тук се пише за контакти които се ползват и след това консултанта се оставя да се справя сам....Ами Прочетете внимателно и се замислете....Да възможно е и да има подобни случаи,както се казва при всяко стадо си има черна ....и така нататък.Много се отпуснах  ще обобща...Компанията инвистира страшно много във вашето обучение,дава ви възможност да си свършите идеално работата...подкрепя ви когато  е нужно,от вас се иска само да имате желание да се обучите.Не съм съгласен че качеството на обслужване е лошо,имаме страшно доволни клиенти.....Не мога да се съглася и с връщането на комисион.....да случва се понякога ,но по скоро е инцидент...Та има агенции с порфейл...над 80 %   от всички договори...всеки може да си направи сметка какво се е върнало...

Изписах доста  тук...успех на всички ако някой иска повече инфо...тук съм има форма за контак...

написано 04.09.2013г. четвъртък в 19:22
към обект/отдел животозастраховане
в град Дупница

Застраховката ми е прехвърлена за обслужване към някаква жена в офис"Дупница", която ме търси настоятелно  ежедневно преди около 2 месеца, за да ми прехвърля пенсионния фонд.И толкова:)

Скоро ми звъни отново, представя ми се "Веси от ай ен джи", за да ми каже, че застраховката  ми е застрашена. С другата агентка се работеше чудесно-прескочех ли датата ми се обаждаше и така месеци наред.

Е? От тук разбрах че комисиони се връщат от бившите агенти, назначават се някакви нови"агенти" да ни следят договорите. То така цялата работа намирисва в стил "хем вълкът сит,хем агнето цяло".

И седя  си , и се чудя-"Веси от ей ен джи" защо ли не ме търси извън пенсионното прехвърляне. Сигурно за да върне някой получената от "Ай ен джи" заплата, а аз по-късно да си платя закъснението по застраховката.

Тц,Тц,Тц!Пази Боже клиент да прогледне

написано 29.08.2013г. петък в 19:08
към обект/отдел ING
в град Велико Търново

Здравейте, какво предприехте за връщане на отрицателни комисиони?

написано 29.01.2013г. сряда в 20:22

Здравейте,пиша поредния коментар по повод работата в ING.В световен мащаб компанията е наистина много добра а работа.Изчетох всички предишни от първия до последния.Повечето от написаното е самата истина.Но всички пропускт едно много важно нещо,за което никой от по-старите кадри не пише,а именно:

Има няколко калпави малки"Шефчета" -някои от тях бивши шофьорчета!!? в централно уравление,които са оставени на воля да властват и да си разиграват коня както им е угодно ,откакто няма истински търговски директор.Но главния проблем ВИНАГИ Е БИЛ г-н НИКОЛАЙ СТОЙКОВ-заради лични интереси той умишлено държи в централата хора,които нямат представа как да си свършат работата,понеже изобщо не са за там..и от време на време е необходим БУШОН ,който да служи за оправдание пред холандците в Амстердам.Докато г-н Стойков е CEO,нещата могат само да се влошават..за огромно мое съжаление.

Успех на всички които имат сили да продължат работа,въпреки всички неправди и лошо отнощение на компанията къмбившитеси служители.

написано 22.01.2013г. сряда в 21:14

Немога да повярвам на това,което пише тук ....За негативните комисиони .... Хора, то това си го пише в договорите. От 3 г работя в компанията и не съм върнала и лев. Смятам, че като се продава с акъл и се обслужват клиентите добре няма да връщаш пари. Масовата практика от личният ми опит е, че се продава на емоционално ниво, придимно на хора, които са ни много близки и много задължени. Що се отнася до мениджърските позиции, те по-скоро се "раздават" по лична симпатия, но в редки случаи .. и по заслуги. ... Хората, които тепърва кандидатстват за позицията "Мениджър екип", трябва да знаят, че никой няма да им даде "даром" готов екип и твърда заплата, само защото са кандидатствали, за тази позиция.

написано 26.10.2012г. събота в 19:50
към обект/отдел Животозастраховане
в град Габрово

Какви са задълженията на мениджър екип,каква е разликата със застрахователен консултант ако и мениджъра на екип сключва застраховки?Много моля за пояснение.

написано 07.08.2012г. сряда в 16:05

Не се наемам да коментирам постовете преди мен, но определно има нещо което спестяват, а това не ми харесва! И аз съм кандидат, за позиция ЗФК Търново ,но и аз клоня към отхвърляне на предложението!

П.П

А относно последния пост на Silvia и аз прочетох коментарите и на мен ми направи лошо впечетление, но винаги тук може да има субективен фактор.

Показани мнения 1 - 10 от общо 100 12345 По-стари » >|