написано 11.12.2009г. събота в 11:17

верно ли китайци. нали последно щяха да са оренж ?

написано 11.12.2009г. събота в 08:10
в град Батак

Някой в тази държава ще се заинтересува ли докога ще продължи източването на БТК? На никого ли не му прави впечатление, че от три години насам  дядо Коледа идва със поредния нов собственик. Бяхме европеаци, после станахме американци, сега ще дърпаме очичките и ще учим китайски. А в същия момент социалния статус на работещите в компанията се срива главоломно - имам предвид тези в провинцията. Заплана - на и под средната за страната, работно време - удължено по незнайни критерии,.....гадост!

написано 10.12.2009г. петък в 09:17

Уважаема госпожо (госпожице),

В бтк (сега виваком) отдавна е практика в "човешки ресурси" да се провеждат формални и безполезни интервюта с кандидати за работа. Те отдавна са намерили човек за мястото и дори заповедта му вече е изготвена... Всичко там е лъжа и измама. Както е практика в почти всички фирми в БГ с назначаването на кадрите. Търси се пост за човека, а не човек за поста...

написано 09.12.2009г. четвъртък в 10:23

След като всяка седмица публикуваха обяви,аз всеки път си пусках CV-то,нали съм нахална.Нямаше резултат.Свързах се с един човек,който работи в системата и той ме препоръча,та поне до интервю стигнах.Но много се разочаровах.Според мен те не си търсят хора,просто отдел човешки ресурси си запълва времето.Интервюто иначе мина добре,аз не знам какви хора търсят толкова.Все едно се бориш за президентското място,ебати.Пратиха ми мейл,че не съм одобрена-едно учтиво"не".Но като гледам какво е отношението в тая джунгла-не мерси.Всяко зло за добро.Радвам се,че не са ме одобрили.Нерви за пари не давам!

написано 09.12.2009г. четвъртък в 00:28
към обект/отдел алкател бъдеще
в град Бойница

Колега,

ако се окаже че ще останат връзкари и лизачи, дано да има кошери в които да акустират пчеличките.

С тази псевдо криза за БГ за нашия пазар на труд нямаме много избори.

написано 05.12.2009г. неделя в 18:52

Колега,

Какъв реалист си, като не знаеш, че в новите структури ще останат натегачите, лизачите и "по-нашите хора". А пчеличките, вятъра ще ги отвее към други кошери. Така е било, така е и пак така ще бъде....

В бтк винаги на един работещ са се падали по трима сеирджии, само че в различни нива: колеги, началници и мениджъри.

То и за това клиентите бягат - скапана услуга от скапана фирма !

написано 04.12.2009г. събота в 23:55
отношение шубе го/я е и не казва!
към обект/отдел prehvyrli pachka ot edin v drug djob
в град Белица

Явно аклател са решили да редуцират БТК. Това е много хубаво - протежета и кибици на по-високи заплати ще си заминат, а тези които се трудят като пчелички ще останат.

Е, уви БТК ще стане като една истинска европейска фирма - скъсване от работа - оставаш, чоплиш ли си носа - заминаваш

написано 04.12.2009г. събота в 09:44
към обект/отдел -
в град Пазарджик

към ЕНО - мнението ти, драги, е типично за менажер на БТК АД - ако не ти харесва, напусни България :))) Само да те открехна,че господинът Христофоров е твой  К Л И Е Н Т с реален П Р О Б Л Е М , на който сам виждаш как отговаряш. И продължаваш ден след ден да режеш клоните, на които си стъпил, а после какво...После и ти в Австрия,ама там такива като тебе бързо ги усещат и никак не ги търпят, мойто момче ;)@ Христофоров- на Бтк реално не им пука за клиентите им , затова са и тези недомислици с Хармония , трио и прочие - Факт - продължението с ТРИО, където продават на клиентите си МФУ, с консумативи, по-скъпи от самото устройство. Ако,от друга страна бъдат субсидирани телефони за допълнителните карти и започне фирмата да печели от разговори и такси на допълнителните карти... Но не, и до ден днешен основната част от хармониите са СИМ карти,които почти не се ползват,при това говорим за основната карта, а допълнителни - много рядко-тук е момента да напомним и за 2бе, където хармония се правеше без много обяснения и това създаде лошо име на една иначе симпатична оферта

написано 01.12.2009г. сряда в 14:38
отношение шубе го/я е и не казва!

И ел.локомотив смени парния за съжаление

Показани мнения 111 - 120 от общо 584 |< « По-нови 8910111213141516 По-стари » >|