написано 05.12.2009г. неделя в 18:52

Колега,

Какъв реалист си, като не знаеш, че в новите структури ще останат натегачите, лизачите и "по-нашите хора". А пчеличките, вятъра ще ги отвее към други кошери. Така е било, така е и пак така ще бъде....

В бтк винаги на един работещ са се падали по трима сеирджии, само че в различни нива: колеги, началници и мениджъри.

То и за това клиентите бягат - скапана услуга от скапана фирма !

написано 04.12.2009г. събота в 23:55
отношение шубе го/я е и не казва!
към обект/отдел prehvyrli pachka ot edin v drug djob
в град Белица

Явно аклател са решили да редуцират БТК. Това е много хубаво - протежета и кибици на по-високи заплати ще си заминат, а тези които се трудят като пчелички ще останат.

Е, уви БТК ще стане като една истинска европейска фирма - скъсване от работа - оставаш, чоплиш ли си носа - заминаваш

написано 04.12.2009г. събота в 09:44
към обект/отдел -
в град Пазарджик

към ЕНО - мнението ти, драги, е типично за менажер на БТК АД - ако не ти харесва, напусни България :))) Само да те открехна,че господинът Христофоров е твой  К Л И Е Н Т с реален П Р О Б Л Е М , на който сам виждаш как отговаряш. И продължаваш ден след ден да режеш клоните, на които си стъпил, а после какво...После и ти в Австрия,ама там такива като тебе бързо ги усещат и никак не ги търпят, мойто момче ;)@ Христофоров- на Бтк реално не им пука за клиентите им , затова са и тези недомислици с Хармония , трио и прочие - Факт - продължението с ТРИО, където продават на клиентите си МФУ, с консумативи, по-скъпи от самото устройство. Ако,от друга страна бъдат субсидирани телефони за допълнителните карти и започне фирмата да печели от разговори и такси на допълнителните карти... Но не, и до ден днешен основната част от хармониите са СИМ карти,които почти не се ползват,при това говорим за основната карта, а допълнителни - много рядко-тук е момента да напомним и за 2бе, където хармония се правеше без много обяснения и това създаде лошо име на една иначе симпатична оферта

написано 01.12.2009г. сряда в 14:38
отношение шубе го/я е и не казва!

И ел.локомотив смени парния за съжаление

написано 24.11.2009г. сряда в 12:06
към обект/отдел XAXA
в град Бойница

До Христофоров

Като не ти харесва тук в България ходи си в Австрия.

Като имаш пари купуваш като не траеш.............

За далаверите в 2ве явно си  бил или си един от тях щом си така наясно с нещата.

написано 19.11.2009г. петък в 19:13
към обект/отдел ne

не

написано 19.11.2009г. петък в 15:24
към обект/отдел търговски

Някой може ли дам и даде малко информация отностно позицията Търговски представител - Стратегически клиенти гр. София (корпоративни и държавни институции)? Предложиха ми работата. Интересува ме има ли възможности за развитие, таргетите реално постижими ли са? Заслужава ли си?

Благодаря предварително!

написано 18.11.2009г. четвъртък в 21:11
към обект/отдел Виваком wireless

Балканския "Алкател" от Румъния и неговите протежета в България -  ще ни разкажат играта.

След като с подкупи успяха да убедят ръководството да изхвърлим работещия добре  и евтин "Huawei" и да swap-нем с "Alcatel" , сега дойде ред и на аутсорсинга ......

В България ни е рано за аутсорсинг, защото има ниска фирмена култура. Те под изпълнителите постоянно се дънят - наще аутсорсинг ще правят !

Изводите са:

1. Пак някой наш голям Български началник е прибрал пари за да вкара власите във играта, без да му пука че ще навреди на фирмата.

2. Големите шефове при всички положения са наясно с това че така ще затъне фирмата, но искат бързо да я продадат и не им пука.

3. На никой не му дреме за служителите.

написано 17.11.2009г. сряда в 10:27
към обект/отдел ....вътрешните работи

Деске, щом ти предлагат, значи имаш свои хора там и можеш да се позадържиш...  Но иначе ще те вземат за проба, ще ти измислят непостижими таргети и ще те разкарат след 6 до 12 месеца. Сложиха на старата баба нови гащи, но от нея нищо не става - ни дуо, ни трио.... Виваком става филиал на румънския филиал на Ориндж, фикса отива по дяволите - аутсорс (на самотек). Бтк-то се доразграбва и изцежда и после се прехвърля към конкуретни фирми и изчезва от пазара.

Показани мнения 111 - 120 от общо 579 |< « По-нови 8910111213141516 По-стари » >|