написано 18.11.2009г. четвъртък в 21:11
отношение шубе го/я е и не казва!
към обект/отдел Виваком wireless

Балканския "Алкател" от Румъния и неговите протежета в България -  ще ни разкажат играта.

След като с подкупи успяха да убедят ръководството да изхвърлим работещия добре  и евтин "Huawei" и да swap-нем с "Alcatel" , сега дойде ред и на аутсорсинга ......

В България ни е рано за аутсорсинг, защото има ниска фирмена култура. Те под изпълнителите постоянно се дънят - наще аутсорсинг ще правят !

Изводите са:

1. Пак някой наш голям Български началник е прибрал пари за да вкара власите във играта, без да му пука че ще навреди на фирмата.

2. Големите шефове при всички положения са наясно с това че така ще затъне фирмата, но искат бързо да я продадат и не им пука.

3. На никой не му дреме за служителите.

написано 17.11.2009г. сряда в 10:27
към обект/отдел ....вътрешните работи

Деске, щом ти предлагат, значи имаш свои хора там и можеш да се позадържиш...  Но иначе ще те вземат за проба, ще ти измислят непостижими таргети и ще те разкарат след 6 до 12 месеца. Сложиха на старата баба нови гащи, но от нея нищо не става - ни дуо, ни трио.... Виваком става филиал на румънския филиал на Ориндж, фикса отива по дяволите - аутсорс (на самотек). Бтк-то се доразграбва и изцежда и после се прехвърля към конкуретни фирми и изчезва от пазара.

написано 16.11.2009г. вторник в 23:54
към обект/отдел корпоративен отдел
в град Русе

Едно въпросче само. Как стоят нещата в корпоративните отдели. Предлагат ми работа там. Моля за съвет. Благодаря предварително.

написано 16.11.2009г. вторник в 19:06
към обект/отдел Продажби на дребно /БТК
в град Сливен

БТК или новата Vivacom е компания под всякаква критика.Лошото в случая е че на ръководни длъжности са назначени хора които нищо не разбират от работата си и водят компанията към дъното.Напуснах  БТК имено поради тази причина и не съжалявам и за миг.Ако наистина можеш да работиш и искаш да се развиваш , забрави за БТК /Vivacom/.Думите не стигат да изразя всички негативи на компанията , единственият плюс е персоналът но не ръководния.Жалко за компанията върви устремено към дъното.

написано 15.11.2009г. в 10:14
към обект/отдел старо железаре

Аутсорсинга започна  (той май не е спирал....) :

написано 12.11.2009г. петък в 19:01
в град Сливен

към tigеr

Като ти дават осем заплати вземай и бягай, защото не се знае с новата фирма.От юли съм напуснал с четири заплати и съжалявам защо съм си губил времето 23 години в БТК - сега ВИВАКОМ.Има живот и след смъртта, не се предавай.

В момента работя в друга фирма и съм много по - добре от бившите ми колеги, с които се виждаме често на по бира.Всеки от тях спи със страх, че на следващия ден може да го повикат на работна среща, за да му връчат заповед за уволнение.

Много важно е да не полудееш в тази лудница, така че пази си нервите.Ако си над 40 не се замисляй, вземай парите и бягай, защото друг шанс няма да има.За синдикати въобще не си мисли - всеки си гледа изгодата (демек парата).

написано 12.11.2009г. петък в 11:54
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Борино

Вярно ли е, че някой са плучили мейл от бернар : честито за аутсорсинга?

По всичко личи, че са румънските мошеници от Алкател. Като ги знам какви са и какви мизерни са им подизпълнителите голяма сеч ще е и намаляване на заплатите.

Искам да питам ако не подпиша новия договор с др фирма ( тя ще е подизпълнител на Алкател или Ериксонн) и не подпиша молба  за напускане, като ме съкратят ще ми дадат ли тея 8 заплати по колектияния трудов договор.

Може да се окаже така по-добре, защото не се знае новата фирма колко време ще е длъжна по договор да пази тези хора.

Ако филд инженерите са 60 100 от тях ще махнат 30 , 40 ама другите подръжки сигурно 1000 човека ще резнат може и повече и за някой по възрастни става напечено!

Някой да даде съвет ако знае как стоитова юридически.

написано 12.11.2009г. петък в 10:07
към обект/отдел експлоатацията вън

колеги ето ви линк към инфо: http://www.focus-news.net/?id=f13382

написано 09.11.2009г. вторник в 21:44
към обект/отдел няма значение
в град Асеновград

Здравейте от близо три години работя в БТK сега вече VIVACOМ и такова нещо не съм виждала.В магазините работят новоназначени кадри от 2 be ,който вервайте незнаят къде се намират.Кои беше този умник, който изгони старите кадри и взе тези" търговци", които освен да лъжат хората друго не могат да правят. "Здравейте" поздрав към клиента- много тъпо все едно сме били цял живот заедно.В офисите цари пълна анархия, не се спазват нито правила, нито процедури всеки прави каквото си иска. А пак заплатите им по високи много забавно.

Извода за мен просто всички кадри от БТК да си ходят.

Показани мнения 111 - 120 от общо 572 |< « По-нови 8910111213141516 По-стари » >|