написано 24.10.2009г. неделя в 00:58
към обект/отдел b
в град Берковица

предствям си с какъв кеф РМП четат в момента- постигнали връх в управленската си практика- ефекта на масовата психоза......дали власт на неграмотни- можеби не всички са такива,има и кадърно обаче.......някои малки душици много ги е страх в тая криза да на се върнат на село,че там трябва да пасат говедата и са способни на всичко за да останат в столицата. Само да им кажа,хората вече не им пука и да ги тормозите си е все тая,кадърни хора се търсят и то най-вече в кризата.....а необразовани навиквачи мислещи само за днеска...незнам,пожелаавам им успех!

написано 23.10.2009г. събота в 23:20
към обект/отдел Телелфон все ни свързва

честито,колеги, вече имаме първите уволнени за това,че са издавали сертификати за порт-аут към Глобул... интересно ми е как пък тия клиенти не могат да разберат колко сме гъвкави и им предлагаме ефективни решения и иновативно мислене от типа защо да плащаш 4,90 в тая криза като може да даваш 40 лева  за глупости

написано 23.10.2009г. събота в 16:04
отношение представител на управлението
към обект/отдел СОФИЯ

outsorcing-a продължава с пълна сила, следващите са експлоатация но само в малките населени места 30 000 -40 000 ppl - ще има прегрупиране както е при другите оператори за една област ще отговарят 2-3ма максимум областите знаете колко са така че му мислете

и познайте кой е новият  собственик ? въпрос за 200 лева ?

написано 23.10.2009г. събота в 00:31

В нашия малък град вече продадоха сградата на БТК и новия собственик влезе във владение.Колегите,които все още работят в компанията се притесняват , че след Нова год. цялата експлоатация ще бъде закрита или дадена на външна фирма. Ако някой има инфо по въпроса, моля да сподели.

написано 22.10.2009г. петък в 13:07
към обект/отдел Продавби на частни клиенти
в град Пловдив

Истината е, че изгониха "бабите" и се надяваха да си сложат техните хора като си мислиха, че "Orange" ще налива парички....

Но естествено сметките се оказаха криви и сега... се чудят и се маят как да си зардържат клиентите на Фиксираната телефония да не отиват в М-тел!!!

Регионалните мениджъри заплашват продавач-консултантите, че ако закрият телефон, трябва да пуснат предизвестия за напускане по собствено желание...

Това е възможно само в Келявата ни държава... И на кой продадоха отново БТК, на тъмно е загадка...

написано 21.10.2009г. четвъртък в 10:24
в град Априлци

христофоров, за всичко са виновни Мтел и Глобул... Знаеш ли колко хубаво ще е ако ги закрият от утре :)

написано 20.10.2009г. сряда в 20:45
към обект/отдел ---
в град Търговище

интересно ми е има ли в този сайт представител на фирмата , който да ми отговори на един въпрос, на който във вашите така наречени центрове не могат да ми дадат никакво обяснение... добре, аджеба , вивателета с вас вивателета, предлагате ми Хармония с карти за цялата ми фамилия и аз ако се възползвам , ще взема 4 карти ... с 1 телефон... с други думи дотолкова е важен за вас клиента , че да го натоварите с още такси... а тия карти къде да ги ползвам? и дали се усещате ,че за да купя 3 телефона нови аз трябва поне 300 лева да дам,които в момента не са излишни на семейство с две нормални заплати...Само за сравнение - в Австрия по фамилни програми хората директно подаряват 4 хендитаа тук сме "оправяй се сам" .но и на това има лесно -  вашите служители от бившето 2бе срещу някой лев отгоре откачат всичко... важното е да върви бизнеса, да върви напред към европа

написано 19.10.2009г. вторник в 20:25
към обект/отдел Продажи

Виждам умора, апатия във всички колеги, а за нашата работа трябва да си нахъсън, енергичен, но.............това изчезна. Виждам го дори в бивште 2be-служители, които трябваше да ни заразят нас бивште БТК с ентусиазма си. Кой е виновен ли? Народът е казал- "рибата мирише откъм главата".

написано 18.10.2009г. в 13:12
към обект/отдел домашни телефони
в град Банско

така е, особено тия РМП които дойдоха при нас от 2бе , всички "тактики" на които ни учат , са меко казано извън добрите търговски практики - то не е за пълнене на лизинги с предплатени карти, то не е прозвъняване на възрастни хора за подаръци, но явно е фирмена политика това тези дни -говориш "неограничено" ,но не съвсем... а вярно ли е ,че сме откраднали логото на чужда компания нов Виваком

Показани мнения 111 - 120 от общо 556 |< « По-нови 8910111213141516 По-стари » >|