написано 23.12.2014г. сряда в 13:24
към обект/отдел кол център

Работих няколко години в кол центъра и смело мога да тврдя,че услугите,които предоставя компанията са най-добрите на пазара. За колегите,които желая да започнат в кол центъра трябва да знаят,че информаията,с която ще работят и работата като цяло е много. Изискват се здрави нерви,защото в кол центъра звънят обикновенно недоволни и излъгани от търговеца клинети. Има ежемесечни тестове,оценки,много обучения,но това е нормално,защото средата е динамична. Работата е на най-разнообразни смени,вечерни,нощни,събота,неделя. Заплащането не е добро. 500-600 лева и бонус,който е мн трудно постижим и смешен около 200 до 300 лева на тримесечие.

Като цяло не съжалявам за работата си там,защото те научава на мн неща,особено когато ти е пъва,но работата е подходяща повече за студенти,защото не виждам как може да издържаш семейство с 500 лева.Освен това можеш да си дъчетаеш лекции и работа,заради гъвкавите смени,а и седи добре в сивито ти. Социалните придобивки са добри,шефовете в повечето случай са разбрани. И не на последно место,заплатата идва навреме,та даже и по-рано поняога

написано 17.12.2014г. четвъртък в 17:52

Здравейте,Малко време пребиваха във Виваком, и по-точно в отдела IT планиране. Като цяло във всяка голяма компания зависи много в кой отдел ще бъдеш и кой ще ти бъде мениджър. И докато новаците в Продажби и Обслужване на клиенти ревяха по цялото време, при нас си беше добре. Мениджмънта на по-ниски нива си беше идеален, ама уви като не изнасяш на компанията го духаш. Това е минуса на всяка корпорация. Аз никога не бих работил като представител в магазин, защото за мен това е доста долничка работа. Все пак в централния офис, бих казал че нещата са ок, не мога да преценя за израстването.

написано 30.11.2014г. в 17:59

Искам само да кажа, че изключително много се радвам

на вашето нещастие, защото го заслужавате. Винаги

в БТК са работели някакви връзкари. Супер е, че го

ядете дебелия сега. Преди 15г завърших "Комуникационна

техника и технологий", но не ме взеха а взеха един

пич, чиито баща някога е бил шефче в БТК. Е аз се

преквалифицирах и станах програмист. Сега ми е спокойно

и нямам проблеми. Миналия месец видях една бивша

колежка от потока като продавачка в "Пикадили".

Тя точно в БТК работеше. Това ви чака. :) Хак да ви е.

написано 17.11.2014г. вторник в 21:26
към обект/отдел magazini

Слава богу,вече не съм част от тая отрова, но сега като виждам какво става , два пъти повече се радвам. Истерията за таргети расте всеки месец, от бившия ми екип остана само една колежка , но то е нормално - регионалната звънеше по 5 пъти на ден за резултати, тормоз преди работа, след работа , чак накрая съпруга ми искаше да я намери и да я бие. Много съм разочарована , че загубих години от живота си за тая фирма, от която накрая дори елементарно уважение и заработените си пари не виждаш.

написано 17.10.2014г. събота в 10:16
към обект/отдел Sales
в град Бургас

Чета тук мнения на платени драскачи като тия диляни ралици и прочиене се заблуждавайте! месец септември бил успешен а сега ни потрошихте от санкции, глоби, вадите точки от изпълнението , спираме бонуси напускат хората , господа меринджеи, защо?  видяхте че изкарахме пари и почнахте с обвиненията, не сме продавали ний ами рекламата докарала хората ... ами рекламата да беше дошла да спори с по 100 клиента на ден в магазина. закриваме магазини, напускат готини хора и търговци че и регионални не им се иска точно те да платят БМВто и да страдат заради милионите на банката

написано 08.10.2014г. четвъртък в 11:11

Даниела, хайде да поставим нещата обратно - защо работодателя не ми даде 200-300 над заплатата, за да видя че е положително настроен към мен, че иска да ме предразположи да дам всичко от себе си.

Престанете с навеждането бе, хора, имайте малко повече себеуважение към себе си, и тогава  работодателя ще започне да ви уважава.Значи ако някое кощрамбе излезе в майчински, няма да може да се върне, но трябва да се остава 2-3 часа след работа? Е , нали си оставала след работа, защо не те искат след това, да ми обясниш, че не можах да хвана логиката?

Защо оставате само 2-3 часа след работа, останете цяла вечер...?! Така де, да се докажете, че сте полезни, да направите на колегите добро впечатление... Пълен смях сте с подобно мислене!!!

написано 08.10.2014г. четвъртък в 08:39
към обект/отдел Продажби частни клиенти

Иска ми се да напиша повече хубави неща за компанията, но нека да напиша два проблема с които трябва да сте готови ако започвате работа в отдел Продажби частни клиенти. Ако има вероятност да забременеете и станете майка, ако нямате детегледачка не очаквайте да ви върнат, също така бъдете готови, че за да ви харесат колегите трябва да оставате 2-3 часа след работно време на своя воля за да виждат, че сте работливи :).

Всичко останало е ок. Заплатата е нормална, социалните придобивки са добре, средата също ще ви допадне :). Има възможност за развитие!!!

Успех на всички бъдещи и настоящи служители!

написано 08.10.2014г. четвъртък в 08:39
към обект/отдел Продажби частни клиенти

Успех на всички бъдещи и настоящи служители!

написано 24.09.2014г. четвъртък в 21:57
към обект/отдел изграждане на мрежата
в град Враца

Здравейте ,интересува ме какво е ващето мнение за позиция техник,телекомуникации за гр.Враца .Какво е заплащането ,какви са задълженията и отговорностите на служителя.Има ли голямо текучество на персонала.

Моля да опишете вашите впечатления и мнение, благодаря предваритено.

Показани мнения 1 - 10 от общо 584 12345 По-стари » >|