написано 17.10.2014г. събота в 10:16
към обект/отдел Sales
в град Бургас

Чета тук мнения на платени драскачи като тия диляни ралици и прочиене се заблуждавайте! месец септември бил успешен а сега ни потрошихте от санкции, глоби, вадите точки от изпълнението , спираме бонуси напускат хората , господа меринджеи, защо?  видяхте че изкарахме пари и почнахте с обвиненията, не сме продавали ний ами рекламата докарала хората ... ами рекламата да беше дошла да спори с по 100 клиента на ден в магазина. закриваме магазини, напускат готини хора и търговци че и регионални не им се иска точно те да платят БМВто и да страдат заради милионите на банката

написано 08.10.2014г. четвъртък в 11:11

Даниела, хайде да поставим нещата обратно - защо работодателя не ми даде 200-300 над заплатата, за да видя че е положително настроен към мен, че иска да ме предразположи да дам всичко от себе си.

Престанете с навеждането бе, хора, имайте малко повече себеуважение към себе си, и тогава  работодателя ще започне да ви уважава.Значи ако някое кощрамбе излезе в майчински, няма да може да се върне, но трябва да се остава 2-3 часа след работа? Е , нали си оставала след работа, защо не те искат след това, да ми обясниш, че не можах да хвана логиката?

Защо оставате само 2-3 часа след работа, останете цяла вечер...?! Така де, да се докажете, че сте полезни, да направите на колегите добро впечатление... Пълен смях сте с подобно мислене!!!

написано 08.10.2014г. четвъртък в 08:39
към обект/отдел Продажби частни клиенти

Иска ми се да напиша повече хубави неща за компанията, но нека да напиша два проблема с които трябва да сте готови ако започвате работа в отдел Продажби частни клиенти. Ако има вероятност да забременеете и станете майка, ако нямате детегледачка не очаквайте да ви върнат, също така бъдете готови, че за да ви харесат колегите трябва да оставате 2-3 часа след работно време на своя воля за да виждат, че сте работливи :).

Всичко останало е ок. Заплатата е нормална, социалните придобивки са добре, средата също ще ви допадне :). Има възможност за развитие!!!

Успех на всички бъдещи и настоящи служители!

написано 08.10.2014г. четвъртък в 08:39
към обект/отдел Продажби частни клиенти

Успех на всички бъдещи и настоящи служители!

написано 24.09.2014г. четвъртък в 21:57
към обект/отдел изграждане на мрежата
в град Враца

Здравейте ,интересува ме какво е ващето мнение за позиция техник,телекомуникации за гр.Враца .Какво е заплащането ,какви са задълженията и отговорностите на служителя.Има ли голямо текучество на персонала.

Моля да опишете вашите впечатления и мнение, благодаря предваритено.

написано 06.09.2014г. неделя в 23:59

Преди да започнете работа във Виваком се замислете,че фирмата предлага всички телекомуникационни услуги и ще трябва да продавате освен карти за разговори и интернет още фиксиран интернет,телевизия и фиксиран телефон.В същото време заплатата е по-малка от оператори с по-малко портфолио.Относно възможността за развитие със сигурност има,предвид постоянно напускащите управители и регионални.

написано 01.09.2014г. вторник в 13:49

Аз искам да изкажа мнението си за БТК с изключително положителна нагласа. Работя в компанията от 1 година и половина и съм впечатлена от отношението към отделния служител и вниманието, което се отделя за всеки. Мениджмънта е на много високо ниво, както от гледна точка на квалификация, така и като опит и компетентност.

Целите,които компанията следва са високи, ясни и постижими. Работата в компанията е много и именно това дава възможност за развитие и израстване. Важното е да умееш да работиш и да не си пестиш силите.

Заплащането е супер. Работната среда е предразплагаща и всичко ти е осигурено само и само да се чувстваш ок на работното място.

Хората в компанията за млади, амбициозни и от всеки има на какво да се научиш!

написано 25.08.2014г. вторник в 11:55
към обект/отдел магазин

прочетох много коментари и различни мнения отностно работата на служителите в магазинна мрежа, всеки има собствена гледна точка, за това искам да изразя и моята.

От 2010година съм част от Виваком, УДОВЛЕТВОРЕН съм от комапанията в която работя, няма пари под масата, осигуряват те на това което е договорен, а не като някои други компании, в които уж вземаш 1000лв,а те осигуряват на минималната заплата. Напрежение и проблеми има, но това е нормално, защото работим с клиенти и всеки от тях има различни нужди, но за това сме търговци да успеем да ги удовлетворим

написано 25.08.2014г. вторник в 11:16

Гале,  ако беше прочела внимателно мнението ми, щеше да вникнеш, че няма магазин, който да може да ми отговори компетентно на въпроса - защо се взема пълна такса, при липса на услуга.

Опитах се да ти обясня по заобиколен начин, че в магазина единственото за което ставате е да облечете едни ризки и едни панталончета, и да говорите заучени приказки от последния семинар. Когато ви поставят специфичен въпрос всеки продавач, заедно с управителите давате заето, защото сте едни продавачи, без значение дали продавате гащи, пипер,  или телефони.

Тъй като договорите се сключват в магазина - редно е да можете да отговорите на всеки въпрос поставен от клиент.

Съветът ти е безполезен - Не искам да ходя в никой ваш магазин, защото там няма технически грамотни лица. Никой дори не си направи труда да ме свърже със специалист, който да изясни проблема - платил съм си за определена услуга, а поради нейната липса трупам загуби.

Някакви кощрамбенца в магазина ми вдигат рамене, потракват с токчета, подсмърчат и скимучат,  не знаят нито какво да кажат, нито с кого да ме свържат.

И на последно място, не знам от колко време си в чужбина, но явно вече си позабравила българския език -  пише се инжЕнер! Хубаво е в компанията да направят и тестове по български език.

Показани мнения 1 - 10 от общо 580 12345 По-стари » >|