Норд Холдинг АД /img/frontend/nomap.png"

Норд Холдинг АД

Четейки мненията (повечето от тях) оставам с впечатление че в Норд холдинг АД всичко е чудесно (от моя гледна точка) и винаги помагат на хора в нужда.
Това е странно, защото аз кандидатствах не отдавна, но дори не ми се обадиха за интервю. Искрено съжалявам че не ми дадоха шанс ... а имах нужда от работата, имах нужда да намеря компания в която да отдам енергията, опита и знанията си.

да изкажа и аз мойето мнение за работата в хотело. Като отношение персонал добре коректни точни в плащането.Само да кажа на нас ни правеха ревизии да не земем да си окрадем нещо за у дома и при липси всичко се одържаше а тие дето ни проверява и изкаркат часове в гаражо кой ще им провери черните чувале и кашони болкук които извърля в контейнерите опел и голф.

Уважаеми колеги, независимо дали сте бивши, настоящи или бъдещи.

Не мога да се съглася с доста от упреците.

При нас работят хора още от 1995 година, екипът ни е сплотен и от доказани професионалисти.

Ако няко иска да се оплаче, нека ми пише директно:
[email protected]

Но моля ви се дами каква управителка,какви пет лева...това е едно застаряващо,назадничаво лелче,което стои смешно на фона на модерната база на хотела.КАПИСЪСКА трябва да се върне в 80-те и почивните бази на Балкантурист,където дребните й интриги наистина вървяха.Добре че беше пандемията и мениджърката на СПА центъра,която се опитваше да тушира негативите,че да изкарам зимния сезон.

100%,съм съгласна с вас,от горното мнение.През 2012 имах лошия късмет да работя с въпросната госпожа,която сега се подвизава като управителка на този хотел,тогава беше подлога в Горското Предприятие.Синът ми и негов приятел кандидастаха за работа в "ЛъкиБанско" и поразровихме за информация за хотела.Така и попаднахме тук.На Каписъска й се носи славата и те се отказаха.В"Кемпински" веднага ги лапнаха след първото интервю.Добре си направила мило момиче,че си напуснала.Тази жена носи само лош късмет,където и с когото се захване,по далеч от нея!В"Кемпински" ги осигуряват на пълната заплата,а на синът ми са казали,че ще го осигуряват на минимална заплата тук.Така,че не всички в бранша са еднакви.

Бях служителка 2 години в техния хотел"Лъки Банско"на рецепция.Много правила,които в тяхния случай доста улесняваха работата.Лошото е,че имаше двоен стандарт при налагането им упражнявано от сегашния им Управител Камелия Каписъска,разделяща служителите на "мои хора"и всички останали.Създаваща доста напрежение и дразги,поради тази причина в колектива.Доста ниско ниво на професионализъм,стигаща до грубости,наричайки служителите "клошари",за нивото на езиковите й знания,необходими в тази сфера,няма да коментирам-low.Същата е й управител в аюрведичната им клиника в София.За моралните й ценности може да се убедите:https://www.24chasa.bg/Article/1427415 Заплатите са коректно изплащани на уговорената дата,което за радост вече правят и другите в бранша.Ако решите да кандидатсвате в тази фирма,няма никакъв проблем обявите им са нон стоп в "Джобс БГ",наред с други,където текучеството на персонал е голямо.

Беше много трудно да успея да взема позиция във фирмата. Костваше ми над 2 месеца подготовка. Резултата е, че 6 години вече съм във фирмата и съм доволен от заплащането, усещането и колегите. Не е лесно да намериш подходящ работодател, но като го намериш не трябва да го изпускаш.

Отлични условия на труд, добро отоншение, кавко са обещали го правят.

Доволна съм от отношението на фирмата, от заплащането и от ръководството, единствено ме беше яд че не почивах на рождения си ден, но това да ми е кахъра!

към Милионера - В този сайт който твърдиш, че изкарваш по 100$ на седмица е пълна измама. Всички го знаем и нищо не можеш да изкараш от там. Едно е сигурно можеш само яко да се Набуташ.