Капитал консултинг1 /img/frontend/nomap.png"

Капитал консултинг1

1 точка от 4 мнения

Незнам къде отиде мнението на една бивша служителка на тази фирма, която много точно описваше коя е Красимира, откъде идва, на къде отива и къде живее?Най-вероятно някой го е изтрил. На негово място обаче лъсна едно друго хвалебствено мнение за "чудесната агенция". Хора, там атмосфера за работа няма, няма и кадърно заплащане!Не може някой да нагнетява мнение, че в сегашната криза с недвижими имоти, там се изкарват милиони и процъфтяват от сделки! Не се лъжете, няма такова нещо! Мамеха и преди, явно мамят и сега!

Капитал консултинг-истински професионална агенция.Брокерите-знаят какво искат и как да го постигнат-затова имат и много успешни продажби.Подпомага ги офис организатор,който дава всичко от себе си.Юристът им и управител Красимира Нетова е изключително компетентен човек,истински професионалист с много стаж,упражнява добър мениджмънт и дава отлична мотивация за работа.Работата на екипа е много ефективна,сплотени и млади са.Радвам се,че се присъединих към тях.А и парите,които получавам тук-никъде до сега не съм взимала.

Здравейте на всички хора решили да работят в Капитал Консултинг, София, Цар Асен 18.Не започвайте работа там. В този студен и призрачен офис има 2 управители,които незнаят кой кой е всъщност. Обещанията са им големи,но нищо от това не изпълняват.Аз работих там и накрая не получих дори заплатата си за месеца.Няма колегиалност а само един "селски въздухар" човек на някого седи и злорадства срещу всеки новодошъл. На този г-н бих му казал първо да научи бг език и тогава да се хване на работа. Тази фирма е някакъв фантом-заплати на хората не дават, работят без договори,т.к и счетоводен отдел нямат, осигуровки не плащат, а посредническите им договори са пълна измишльотина. Самата фирма няма собствен сайт и до преди няколко месеца се е прикривала под името на друга фирма за туристически услуги и е била и н адруг адрес. Болните амбиции на "адвокатката" Красимира влияят пагубно върху работната атмосфера ако изобщо има такава. Парите за всичко там трябва да си ги извадиш от своя джоб-вестници, реклама, интернет-това са екстри. Как може в 21 век в един модерен офис/както тя твърди за него/ да има едно PC, което да няма и интернет, да има по 1 вестник на няколко човека и даори да няма и нормално осветление за работа. Как кажете хора това изобщо може да се нарече фирма?
Не се лъжете като мен да започвате работа там-перспективи нямате никакви, а ако успеете да си вземете парите в края на месеца-500лв ще сте направо щастливци!

Първо да започнем от това че,работна среда няма защото персонала се сменя почти всеки месец офиса се топли само от една духалка а е 4 стаен задължават те да си купуваш весници и списания без да ти дават пари обещават ти 500 а ако вземеш и 200 трябва да си доволен нямаш обедна почивка и седиш докато трябва .Има един колега пак шефски човек който е като клюкарките само дебне договори няма има един компютър на 4 човека които трябва да работят супер студено е и шефката не си дава печката супер мизерия и ти обещават всеки месец договор а и управителя се задява