"Добрич-строй"ООД /img/frontend/nomap.png"

"Добрич-строй"ООД

Не можах да повярвам че такива ужасни фирми като Добрич-строй все още съществуват в България. Работата си е работа, но е и по този начин.
Изключително подло и некоректно поведение спрямо колеги и партньори. Изключителна наглост и лъгане на клиентите. Такива неща се случват под масата, че заслужават всяка седмица да им пращат данъчните!

като цяло работя във фирмата малко над 3 години,но отскоро съм във склада на магазина.оплакването ми е за отношението на една от продавачките-Павлина Георгиева,към мен и към колегата ми е напълно противоположно.невъзможно е да се говори със нея докато той е наоколо,защото все се меси и се прави на голям началник.направих няколко опита да променя отношението й към мен,но явно не съм от тяхната ''групичка'',вкоято за да влезеш трябва да си на определена възраст.

Като чест клиент на магазина, мога само да заявя, че от известно време пазаруването там е пълна трагедия - липса на асортимент, липса на квалифицирани продавачи, липса на отношение или като цяло продавачите са скатани и калпазани, събрали се на седянка до вратата и всичките началници.Ужас...А иначе проверяват нещо да не си взел, а самите те най-често грешат и само загуба на време.Реномето на борсата пада от ден на ден. А и много скъпо,май , стана, а е криза.............

аз съм георги и съм от добрич от доста време се опитвам да намеря свободно работно място в добричсрои но се не олучвам момента към кого трябва да се обърна за да си оставя данните за да може когато се освободи вакантен пост да ме информират тел 0899020709

Фирмата си е страхотна.

За заплащането-добро за град като нашия,но те осигуряват на минимума.
Уважение-от кого?Колеги -да.При нас стана работник-шеф и всеки те плаши да те уволни.
Привилегии-за някои -да,за други -не.Зависи дали те харесват.
Сигурност-сравнително стабилно работно място,кризата не ни засяга много
Работа/свободно време-преди беше ужас,но сега има достатъчно почивки
потенциал за развитие-както навсякъде се слагат натегачите и скатавките
местоположение-сравнително добро/поне за мен-живея близо/
колеги-както навсякъде,има готини,има и гадняри.Има и парашутисти ,дето от нищо не разбират и се моткат по цял ден,но със самочувствието че са важни
работна среда-имаме добри условия за работа,поне материалната база е добра.

Много интересно ако си имал някакви отношения с определена дама от фирмата ,какво те ръга да се изкажеш в ефир? Аз съм клиент на фирмата..и не ме интересува това кой с кого спи или прави други неща.. Теб явно нещо не ти ..наред... но това си личи и без да ти го казвам.. Или са те отрязали нещо много бързо май.. :)Аз съм доволен клиент от тази фирма. гледат си работата, хората....!

Аз съм клиент на Добрич строй. Ползвам услугите на търговската база в Рогачево. Миналата година изхабих страшно много нерви с един от шофьорите им - среден на ръст, леко плешив и с мустачки, мисля че се казва Георги Стефанов. Поръчахме си 1 тон пясък и 1.5 чакъл и вместо да го изсипе на специално подготвената от нас площадка във вилното мястото в Кранево, го изсипа на пътя. Преди това от негова страна имаше какви ли не цветни ругатни по адрес на майки и бащи, щял да изкърти един циментов кол и с него ще ме пребие и.т.н. Добре, че имахме визитка на управителя на търговска база в с. Рогачево, че той замаза положението като дойде на място с двама работника и преместиха изсипаното на пътя във вилното мястото. Борислав - 0899991864

Работих в тази фирма 1г.Ако не беше т.нар. управител магазин (не собствениците) може би щях да съм още там.Отношението му беше адски гадно и събективно.Като си хареса някой-добре.Лошо е ако не те хареса.Иначе собствениците не са лоши,макар че си имат своите недостатъци.Като цяло условията за работа бяха много добри.